bugün

özellikle genç yaşlarda yavşak arkadaşlara bundan bahsedilmemeli. olur da bahsederseniz ve tabii erkekseniz şu diyalog gelişecektir:
+olm belim ağrıyor lan. hssktr!..
-oo dün akşam pompa varmış. ehe ehe.

çok komiksin amk...
lanet bir ağrıdır öyle ki 3-5 gündür çekiyorum bu ağrıyı özellikle yataktan kalkarken falan fena ediyor insanı. neden oldu anlamış değilim yazın diğer evden koltukları taşımıştım o zaman bir ağrıma olmuştu ama geçmişti 3-4 ay sonra tekrardan nüksetti herhalde yani insanın canını fena acıtıyor dostlar. yazar kardeşlerimin tedavi için önerileri olursa seve seve dinlerim ve uygularım.
Seneler oncesinden beri belimi kütlettiğim için oluştuğunu düşündüğüm ağrıdır. Ayrıca sabah aksam masa basında oturup ders calistigim ve bu süre zarfında pencerenin açık olmasi neden olmusta olabilirm

Çok fena ağritiyor, siz siz olun spor yapın ve surekli oturmayin.
Ağza sıçandır.

Bakmali insan kendine. Bakmasa selami sabahi keser meret, orali olmaz.
Uyutmayan ağrıdır.
allah'ın belası, pislik kere pislik bir ağrıdır. lan ilac iciyorum, krem suruyorum gene gecmiyor gene geçmiyor.. ibne doktor da bi bok yok gecer diyor ama iki hafta oldu lan!
Hele ki belinden bacagına dogru olan bir agrıysa yandın arkadas. Hareket edemezsin.
Vucuda yaptığı etki boğaz köprülerinin bombalanmasının istanbula yapacağı etkiyle aynıdır, vucudun en ortasını aprıdan dolayı efektif kullanamazsınız ne eğilebilirsiniz nede doğrulabilirsiniz bu ağrıya en iyi gelen şey sıcak-soğuk tedaviler ve esnetme hareketleridir eğer bir hastalıktan falan kaynaklanmıyorsa tabi.
bengay geçirir benimkileri ama yine de doktora görünmekte fayda var tabi.
iş yapma kabiliyetini en fazla etkileyen rahatsızlık.
acil bir çözüm lazımsa apranax fort test edilmiş, fevkalade sonuç alınmıştır.

ama mutlaka tedavi olmak gerekir.
bir ayda üç kez doktora gorundum. ilaclar kremler iğneler y.rklar kürekler gecmedi bi türlü.. sanırım genç yaşta fıtık is coming.

akşama mr var. ak got kara got belli olacak.

tanım: hayat ziken, gelecek ziken, kader ziken ağrı. düşman başına..
Fizyoterapist e başvurmalı.
Kalp ağrısından daha beter değildir.
Ama yine de berbat.
regl döneminde karın ve kasık ağrısına eşlik eden ağrıdır. her regl döneminde önce bel fıtığı oldum diye panikler sonra sakinleşirim.
Bel fıtığı kavramını yoklamaya neden olan acıdır.
son bir yıldır bana musallat olan ve insanın canını fena acıtan ağrıdır.. kendime dikkat etmezsem kıpırdamıyorum.. bugün olduğu gibi.....
liseden beri basimda bela olandir. tabure ustunden smac denemelerinde pompisledim belimi bidaha da duzelmedi. boyum da o yuzden tiknaz kaldi galiba.
Allah kimseye vermesindir, baş edilebilinecek ve çözümü olan en son ağrı desek yanlıs olmaz çünkü malum ağrı bel fıtığı olan insanların günlerce hatta haftalarca yataktan bile kalkamamasına sebep olur. Annemden biliyorum, bikaç kas gevşetici iğne olmadan kendine gelemezdi.
kıvrandırır. öldürsün diye beklersin ama o, birileri sana beddua etmiş de yerini bulmuşcasına süründürür.
Sabah 6.30 da tokattan araba ile yola çıkmış saat 14:30 da istanbula gelmiş birisi olarak şuan feci şekilde Başlayan uzun Süreli araç kullanmanın verdiği inanılmaz Ağrı kas gevşetici ve agır kesici tedavisi yaptım. Iyi gelecek şeyler bilenler varsa Allah rizası için mesaj atsın ha unutmadan bu yazıyı okuyup beli ağrımayan insanlar kendilerini mutlu hissetmeli.
Hep çektiğim ağrıdır boydan kaynaklandığını düşünüyorum.
21 kg olan yeğenimi taşıdıktan sonra oluşan ağrı.

(bkz: ölüyom)
Bacağada vuruyorsa tadından yenmeyen durumdur.
bir kütürdetsen birşey kalmaz aslında.