bugün

marsilya'ya röveşata ile gol atmış olan futbolcu. mucizelere inanmaya başlayabilirim. şimdi ibrahimoviç düşünsün.
kariyerinin golünü atmıştır. aferin sana bekir ertesigün.
son iki haftada yeterince izlediğimiz rövaşatalara rağmen bir de bekir atmıştır.
O değil de dün bu sözlükte mexes'in golüne yorum yapan bir Fenerbahçeli arkadaş "bu stoperse bekir ne amk" yazmıştı. O satırları yazmadan önce neler yaptıysa ben de aynısını yapıp toraman'a sallayacağım. Belki o zaman kornerlerde ileri gidip rakibe faul yapmayı bırakıp bi gol de o atar.
Attığı gol ile ibrahimoviçin bir farkının olmadığını, rövaşatayı herkesin yapabilceğini gösteren futbolcudur.
günün espri malzemesi.
attığı gole yaptığı yorum;

--spoiler--
Bu çalışılmış bir şeydi. Top Gökha'a geldiğinde ben kararımı vermiştim. Topun geliş açısı da müsaitti. Kafada canlandırıp uyguladım.
--spoiler--
zlatan ibrahimovic ile philippe mexes'in futbolu bırakmasına sebebiyet vermiştir.

ortak bahaneleriyse şu;

"bekir irtegün denen futbol fakiri adamla aynı şekilde gol attığımız için, futbolu artık kendimize hakaret kabul ediyoruz."
maç sonunda attığı gol hakkında '' bu çalışılmış bir pozisyondu'' diyerek gönülleri feth etmiştir.

dip not : böyle demeyin bari.
mahallede 13 oynarken at babanın gıllı göğsüne diyip rövaşata çeken abiler gibi rahat ve güzel bir gol atmıştır.
space jam stayla birinin yeteneklerini çalmış futbolcu. tamam gol oldu, sevindik bitti. ver adamın yeteneklerini geri.
futbolu bırakmış. ibrahimovic ve mexes'le beraber 3+1 eve çıkmışlar.
formda olan, güzel de bir gol atmış futbolcu. bence fenerbahçe'de ilk 11 oyuncusu olmamalı orası ayrı.
attığı gole çalışılmış demedi. kornerde gökhan'ın topu arkaya doğru seğirttirmesine çalışılmış bir şey dedi.
kafalarına göre laf uydurup dalga geçecekler ya.
http://www.youtube.com/watch?v=-76qfDuSlEY

hakan şükür bu golü bilerek attım demişti...

Be adam gol çalışılmaz zaten pozisyon çalışılır ki bu fenerbahçenin ön direk organizasyonundan attığı ilk gol değil.

be akılsız adamın kafasına orasına burasına top çarpmamış, biri gelip ayağına da basmamış. kalkmış ve şutunu çekmiştir bunu bilerek yapmıştır, topun o köşeye gitmesi de olaya güzellik katmıştır.
aylar once bekir milli takima alindiginda herkes milli takim sorumlularini elestirirken, bekir'le dalga gecerken ben onun aslinda milli takimimizda oynayabilecek kapasitede oldugunu, kendini biraz daha gelistirmesi halinde saglam bir savunmaci olabilecegini soylemistim. bunu gecmiste gokhan gonul'un sakatliginda bekir sag bekte oynarken yaptigim gozlemler sonucu soylemistim ama o zaman kimse benim bu fikirlerime katilmamisti. simdi ise... sanirim simdi de kimse katilmiyor yani degisen bir sey yok.

egemen'in sakatliginda yobo dondukten sonra savunmamizin ortasini olusturan bu ikilinin uyumu da gozlerden kacmamisti. egemen iyilesti ama ben umarim aykut hoca egemen yerine bekir'i oynatmaya devam eder dedim. dedigim oldu ve bekir her mac formunu biraz daha yukari tasiyarak belki de marsilya macinda zirve yapti. ama hala insanlar benim fikirlerime katilmamayi surduruyorlar. olsun. sonucta bekir bir sabri degil.
son birkaç maçtır kendisini hayli geliştirmiş ya da gayet formda görünen, özgüveni yerine gelmeye başlamış futbolcudur. Uluslararası bir sahnede getirdiği sevinçle de takdiri ikiye katlamıştır.
tebrik ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.

Ben, kendim ve masa lambam.
marsilya ya attığı golle bazılarına kapağı sağlam takmıştır.

adam geçen sene play of maçlarında harika oynadı. bu sene de son 4-5 maçını müthiş oynuyordu ki bunu çok güzel bir golle taçlandırdı. gol sonrası volkan ın kaleden uçup gelmesi ve bekir i kutlaması golün kıymetini anlatıyor.

danimarka, eskişehir ve marsilya maçlarında 90 dk oynadı. bence iyi bir stoper. hataları var mı var ama yürekten oynuyor. böyle oyuncuları severim. umarım uzun yıllar fenerbahçede oynamaya devam eder.

not: yazdıklarım rövaşata golünden sonra oluşmuş düşünceler değil, etrafımda paylaştığım görüşlerimdir. buraya yazmak için gün bugündür.
ibranın başlattığı rövaşata modasına sow ve mexesten sonra katılan oyuncu.
merak edenlere Bekirin marsilyaya attığı gol http://bekirinmarsilyayaattigigol.blogspot.com/
dün gece marsilya'ya hayatının golünü atmış futbolcu.
zamanında çok sövdüğüm, belki arada yine söveceğim, ancak son 2 3 maçtır bariz bir şekilde top çıkarma pas vb. konularda gelişme içine girmiş, bunu da antrenmanlardan sonra çalışarak geliştirdiği haberini okuduğumda takdir ettiğim, 28 29 yaşlarında olup bunca yıldır neden pas, top çıkarma gibi temel meslek konularına çalışmadığını da merak ettiğim futbolcu.
dün attığı gol itibariyle kendini aşmıştır. bir oyuncu üzerine inat edince neler olurun cevabıdır kendisi. attığı gollerden öte kestiği ataklarla hatırlamak istediğimdir.
bir bayan olarak futbol ile çok ilgileniyorum. ve attığı gol ile bir kez daha kalbimi fethetmiş insandır kendisi.
2012 yılında Selçuk Şahin'in ''onu ben milli yaptım'' dediği futbolcudur. Futbolcu olmasaydı çok sağlam bir türkücü olurdu abimiz.
zlatan bekirovic!

görsel
görsel
Marsilya maçında attığı rövaşata golü ile akıllarda yer edinmese bile hafiften teğet geçen futbolcu.