bugün

yalatmıştır yoksa çıldırmazdı.
aslında pişman olan kızdır. sinirini sizden çıkaracaktır.
Kaçırılmayacak kızdır.
folloşa döndüğü için acı çeken kızdır.
'Bekaret' kavramının bir biyopolitik yönetim aracı olduğunun farkında olan insandır. Hala böylesine ilkel ve bilimdışı söylemlerde bulunan insanlar olduğunu görmekten sıkılan kadındır.

izleyiniz, izlettiriniz:
https://youtu.be/fBQnQTkhsq4
bilerek zarflamak için konusunu açıyorum diyorum konservede bile delik, patlak yırtık bombe yapmış ürünü almayın diye bakire olmayan kız hemen sazan gibi atlıyor çıldırıyor.

birde çatur çutur her önüne gelenle yatıp sonra seks konusu açılınca utanma bir namus bekçisi havası.

sonra bu tipler nerde diktiririm yok regl günümü nasıl öne çeker ya da ertelerim kan kapsüllü nerden alırım. yemiyeceğin şeyi almayacan aldıysanda yiyecen derler.
kendisini kasap dükkanında kıçından çengele asılmış satılmayı bekleyen et gibi hissediyor olabilir. evlilik dışı cinsel ilişkiyi doğru bulsun, bulmasın; bakire olsun ya da olmasın hiç fark etmez. bir kadınla konuşurken bekaretten konu açarsanız ve ağzını yoklamayı denerseniz yaptığınız tek şey terbiyesizlik olur. üstelik erkek kısmının her önüne gelenle, evet her önüne gelenle seks yapıp yoluna baktığı ve bu olayı duygu paylaşımından çıkarıp skor meselesi haline getirdiği bir ülkede, bir kadının bekaretini sorgulamak size düşmez. siz dahil kimseye düşmez.

sözün özü evlilik dışı cinsel ilişkiye karşı olan bir insan olarak beni bile çıldırttığınıza göre düşünün terbiyesizliğin boyutunu.

edit: aramıza her geçen saat yeni terbiyesizler katılıyor. kadınlar et parçası değildir ve emin olun hiç kimse cinsel hayatını, bir gün sizin gelip bekaretini sorgulama ihtimalinize göre şekillendirmiyor. herkes kendi yaşadığından kendisi sorumludur. cinsel hayatı fazla renkli bir bireyin evleneceği insana karşı tek sorumluluğu hastalık taşımadığına dair garanti vermektir. üst tarafı sadece o ilişkiyi yaşayan insanı ilgilendirir.
sözlük kızlarının bir çoğudur. sizi ben bozmadım, bana bağırmaya hakkınız yok.
Sizi kekliyor. Aklinca kafanizdaki kadin imajini degistirecek. inanin cinselligi sizden cok dusunuyordur.
Hiç konuşmasınlar sanki biz siktik, hıncını bizden çıkıyorlar bide.
https://youtu.be/_T0oBXGA9Yg
Kudurun ehehe
Bunlarin %99’u picin tekine kendini pompalatip sonrasinda da siktiri yedikleri icin oluyor.
Afganistan'da yok öyle kızlardan. Suudilerde de yok.oraya yerleşmek bu herifler için en mantıklı yöntem.
ellerim titriyor, inanır mısınız? nasıl çıvdıvdım ama nasıl var ya. çok öfkeliyim. gidipte nutella yiyim de kendime gelim bari.
duş başlığı ile kavga etmiş kızdır.
Bakire olmayan kızların zoruna gider . Sonuçta hatalarını yüzüne vurursan insan tepki gösterir
Yimiş bu yimiş.
Sinirden çıldırması muhabbetin bayağılığındandır.
elim ayağım titriyor lütfen şu başlığı uplayıp durmayın. çok sinivlendim çok.
+yemezler!

-Yemiş gibi duruyorsun...
bir kızın bakire olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız en uygunu bekaretle ilgili bir konu açın. çıldırıyorsa eğer bu onun daha önce bir sürü piç erkeğe kendini çatır çutur yedirdiğini gösterir. ve onla sakın sevgili olmamanız gerektiğini , içinde kaşarlık olduğunu öğrenip onu terk edersiniz ki zaten en mantıklısı da bu.
Bakire olmamak ne utanılacak,ne de ayiplanacak bir şeydir.cinsellik hayatın bir gerçeği.
benimdir. yeter ya kime verdiysek verdik, karışamazsınız.
Vardır bir kuyruk acısı ahahahah yazık.
Yediği naneleri hatırlamıştır.
Bekaretten nasıl konu açılıyor anlamadım hele yukarıdaki üçlü siz o konuyu parklarda mı konuşuyor sunuz manitalarınızla.