bugün

selena izleyip ardından behzat ç izlemiş kişinin savunacağı düşünce tipidir.

fakat size göre de diziler var;

(bkz: selena) (bkz: tatlı cadı) hatta ve hatta (bkz: teletubbies)
Doğru.

1 kere bile merak edip izlememişimdir tv den denk geldiğim kadarıyla işte boş balon.

Edit: yav sana teletubbies verelim diyen var valla behzat a tercih ederim yani boş birşey değil en azından.

Arka sokaklar bin basar behzata.
Yerli yapım olarak abartılı olmayan belki de tek dizi.

Size içerde dizisini verelim.
Yanlış bir tespit bence.
behzat ç'ye sallanmasına ayrı, türkçenin ırzına geçilmesine ayrı içerledim. bir önerme. kardeş sen önerme.
izlemeden ve önyargı ile yapılmaması gereken bir yorum. ben de izlemeden önce bölük pörçük izlenimlerle öyle düşünüyordum, ama düzenli izlemeye başlayınca izlenimlerim gayet olumlu yönde değişti ve diziyi sonuna kadar ilgiyle takip ettim. hatta şimdi romanlarını da alıp okuyorum.
mübalağa sanatının tarihteki en büyük temsilcisi ekşici piclerin marifeti. o öyle bu böyle niğde gazozu şöyle... sonra hayatında niğde gazozu içmemiş adam tadı için "yaaaniii böyleee gazoz gibi" diyor.

adam gelmiş 45 yaşına, göt göbek kılıç kalkan oynuyor, kafada saç kalmamış, ense 200'lük dirsek boruya bağlamış dönmüyor ama bim 'de star wars kuyruğuna giriyor falan...

ekşici piçler işte böyle boş beleş tipler. bu kerizleri baz almayın arkadaşım.

bu arada hakikaten behzat "ç" nedir be bilader?
türkiyede yapılması zor olan dizilerdendir. gerçeği absürt komedi ile birleştirerek birşeyler yapılmaya çalışılmıştır saçma diyen izlememiştir açık net.
sus la bebe!