bugün

Nefret etmem ama sevmeyi de pek bilmem. Genelde sevmeye çalışırken yapmacık olurum, içimden gelmez ve bu beni rahatsız eder. insan sevmiyorum ben genel olarak galiba ya. Yoksa kedi köpek yavrusu gördüm mü yelkenlerim suya iniyor.
Cocukken sidette tacize vs. Maruz kalmis kisi olabilir.
insandan nefret eden insandır.
Öyle insan mı varmış? Ben hiç denk gelmedim de. Uydurmasyon başlık gibi geldi bana. Hadi hayırlısı.
Akıl sağlığı yerinde olan hiç kimse bebeklerden nefret etmese de, uzun otobüs ve uçak yolculuklarında, sınırları zorlayan zibidileri, camı açıp, aşağı atma gibi hunharca hayaller kurmuştur pek tabii.
O bebeğe, babanızı öldürmüş gibi nefret dolu bakışlar da atılmıştır zaman zaman.
Lakin bunlar geçicidir, unutulur gider.
Bebekler sevilmez mi beee! Yerim!
Nedeni bebeklerin herkes tarafından sevimli bulunması ve çocuklara karşı sevgi duyulması gerektiği düşünüldüğünden nefret ediyor olabilir.
nefret değil de pek ilgi duymuyorum yani bazen de sevmiyorum.
nedeni de açık. onlar da bizim gibi bir insan. şu an hoşlanmadığınız hatta nefret ettiğiniz insanlar da bir zamanlar bebekti. şimdi siz onların bebek halini görüp sevmek ister misiniz?
yok bebek sevmeyenler duygusuzmuş yok insan olamazlarmış bla bla gayet de duygusal bir insanım boş yapmayın.
Şehirler arası otobüslerde sıkça bebek ağlama sesine maruz kalmış insandır.

Ya ailesini yada bebeği boğmak ister.

Yapmamayı tercih ederim.
Bebekleri, çocukları sevmeyen insan asla bir aile olamaz.
Bebek değil ama çocukları sevmiyorum evet sevimsiz ve meraklı yaratıklar.
Varsa böyle bir insan esas nefretin hedefi olacak insandır. Şayet bebeklerden nefret edilmesi gerekecek bir durum yoktur şayet verdiği rahatsızlıktan dolayı ise o bakımından sorumlu kişilerin sorumsuzluğu olabilir oda nefrete değil mutsuzluğa sebep olmalıdır. Çünkü bu nefreti besleyebilecek yaşa geldiysen birileri senden nefret etmediği içindir.
Ruh hastasıdır.
erkekse baba olmayı hak etmiyordur.
Günümüz popüler kedi seven insanıdır kedilere ciğerini söker verir ama bebek sevmez boyleleri siktirsin gitsin az ötede bayilsin rica edicem.
Severim de ağlamasınlar ya.
Yaşamasınlar daha iyi. Her türlü pislik ve şerefsizlik beklenir o tür yaratıklardan.
bebeklerden değil ama çocuklardan nefret ediyorum. bana sadece pataklanması gereken varlıklar olarak görünüyorlar.
toplumsal değer yargılarından bir nebze uzaklaşmış insandır.
hayvan bile olamaz . net .
Çıkarcıdır.

(bkz: yazın bunu)
bebeklerden değil de onların çıkardığı seslerden ve onlarla uğraşmayı sevmeyen insandır. yerine göre haklıdır.
niye bu tepki. hic bir bebekle ayni odada 24 saat geçirmemiş insanlar yaziyor galiba. hele gazli ve birde diş cikariyorsa tadindan yenmez!
Kusmuk torbası bok makinelerini sevmeyen insandır. Bir de onların oyyyy minnoşşş diye vıcık vıcık sevilmesinden iyice tiksinir.
Herkesin bebeğini hele minnoş minnoş minnoş diyerek sevmem ama nefret de etmem amk bebek bu, nefretinizi kazanacak kadar büyük ne yapmış olabilir?

Psikolojik tedavi almak için iyi bir bulguya sahip olan insan. Tedavi olun, lütfen.
Bu tür insanlar ruhunun derinliklerindeki son güzelliği de yitirmiş olmalı.