bugün

Bebek kokusu değil anne sütü kokusudur.
Bilmediğim koku.
Kişiyi baba olmaya teşvik eden kokudur.
Şu kokuyu aldıkça babalık hormonlarım tavan yapıyor.
Huzur verir.
Özlediğim kokudur. Muhtemelen anne sütü, bebek çişi, bebek yağı, ve vücuttan attığı toksitlerin karışımı bi kokudur.
Dünyanın en tatlı kokusudur. Hafif terlemişse gelir o koku. Birde şampuanları daha güzel kokuyor. Bebek kokusu bu dünyanın konularından değildir. içine çektikçe çekesin geliyor.
Pudra dır ..
"Bebek korkusu" olarak okudugum bebeklere olan bakis acimi ozetlemis basliktir.
bebeğiminiğim olmadan önce başkalarının(kardeşlerimin ki dahil) bebekleri tamam iyi güzel sevdik-severimde ama ne bileyim o koku bana çokta öyle alımlı gelmezdi. en azından anlatıldığı kadar değildi ekşiydi falan. şimdilerde anlıyorum meğer sebebi benim olmamasıymış. şimdi küçücük bi bebeğim var. allah bana bir kız bebek nasip etti. elhamdulillah. böyle minnacık. dokunmaya kıyamazsın. kokusu nasıl geliyor biliyor musunuz. misk misk. dükkana geçmeden önce bol bol koklayıp öyle çıkıyorum. ağzını yüzünü yediğimminin.
kadınların meme kokularına benzeyen kokudur. hz. muhammed boşuna dememiş evlat kokusu cennet kokusudur diye.
Allah nasip ederse temmuz ayı ortalarına doğru bol bol koklayacağım koku. tabi kusmuk ve kaka kokularıyla birlikte. 3 numara geliyor...
olsa da koklasak. uzun süredir akrabalarda da yeni bebek falan yok.
bebekler mis kokar, çünkü onlar günahsızdır tertemizdir. ama altlarını doldurmasalar iyi olurdu tabi.
tiner ve duvar boyası kokularından sonra dünyadaki en güzel koku.
millet baya yardırmış yok şöyle mis koku böyle temiz koku ama gerçeği öyle değil ben size söyleyeyim.

bebek kokuları ortalama aynıdır. ekşi ile karışık bir kokuları vardır çokta güzeldir. derinin üst üste gelen bölgeleri çok olduğu için günde iki kez banyo yaptırsanız bile kısa bir müddet sonra ekşi kokarlar. pamuk pamuk olur. çokta güzeldir bu koku.
Dünyanın en güzel kokusudur.

3 yaşına kadar cennet gibi kokarlar, gerçek cennet nasıl bide siz düşünün.

3 yaşından sonra dünyanın pisliği üzerlerine bulaşmaya başladığı için bebek kokuları hızla azalmaya başlar.
Bi yeni alınmış oto kokusu değildir.
eleman bütün gün sütle besleniyor ne kokacaktı ya, verin bakalım sucuğu, pastırmayı, soğanı nasıl kokacak.
Şişman bebek kokusu zirvedir. Zayıf bebekleri dikkate alamıyorum.
Belki kendim de yüz elli kiloyum ondan.
masumluk kokusudur.
insana huzur veren kokudur.
Sen bebeği iyi temizlemezsen ekşi ve pis kokar pasaklı kezo.
(img:#2000339)
O koku senden geliyordur sen bebeklere yaklaşma.
Cennetin kokusudur.insana inanılmaz bir huzur verir.
Dünyanın en güzel kokusu olabilir şişeletmek lazım.