bugün

insana tecavüz eder. evet.
care olarak uyuyamakta ustune eklenince kafayi koparip atmak gerekir. *
çaresini bilip 1 yıldır çekmediğim olaydır. *
vurunca geçer.
insanı bitirendir. hay sokayım. evet.
dunden bugune izdirap cektirdigi agridir .gece halissilasyon ve degisik ruyalar gormeme sebep olmustur oglen saatlerinde artik dayanamayip apranaksla noktayi koydum.
kafaya bez baglamak acıyla mutluluk arasında mazoşist bir reçetedir.
katlanılabilir vaziyette olanları genellikle stres ve sıkıntı kaynaklıdır.
Bir doğum kontrolü yöntemidir.
baş ağrısının altında bazen beynin ya da vücudun başka bölgelerine ait hastalıklar yatar. Bu baş ağrılarına ikincil baş ağrısı denir. Örnek olarak kansızlık, enfeksiyonlar, kazalar, kanamalar, tümörler veya ilaç yan etkileri sayılabilir.
Hava değişimi sebebi ile süreğen olarak ağrıyıp beni şu saatte ayağa kaldıran ağrıdır. Burda saat bir hayli erken...
göz yorgunluğu kaynaklı da olabilir göz kapaklarınızın üzerine şöyle güzel bir sıcak havlu bırakın kasılmış göz kaslarınız bir çözülsün rahatlasın.
Genelde migrenin sebebiyet verdiği işkencedir. Lakin kıyaslama yaparsak diş ağrısı daha kötüdür.
insanı yaşamdan sogutur. hoşsohbet arkadaşınızla muhabbetinizi erken sonlandırır. illet birşeydir.
duştan sonra ayağını soğuk su ile yıkamayan insanlarda olur, zira aylardır başıma gelmeyen hadisedir.
düşmanımın bile başına gelmesini istemediğim hadise.
fazla ağrı kesici kullanmanın da baş ağrısı yapacağını yaşayarak öğrendiğim günden beri bu döngünün içinde ölüp ölüp diriliyorum.
gecmesi icin basin etrafina siki bir sekilde tulbent baglanmasina sahit oldugum durum..
pek başıma gelmeyendir. hacamatın iyi geldiğini söylüyorlar.
2 gündür ateşle birlikte yaşadığım lanet ağrı.
ağrısından öleceğimi düşündüğüm şey. Şimdilerde çok şiddetli bir şekilde yaşıyorum bu ağrıyı.
migren ve küme baş ağrısı çeken bir insan olarak en kısa zamanda bu rahatsızlıkları çekenlerin nöroloji doktoruna başvurmalarını önerdiğim durumdur.

bu ağrıların dayanılmaz olması insanı ölüme kadar götürebilmektedir. siz birde beni düşünün ki ağrı kesici ilaçlara alerjim var kullanamıyorum. o ağrıya ağrı kesici etki etmiyor o başka birşey ancak bunu birde ilaçsız atlatmayı düşünün.

çok şiddetli ağrılarınız varsa eğer size önerebileceğim en güzel şey, en yakın hastaneye gidip oksijen bağlatın kendinize. çok rahatlayacaksınız ve orada uykuya bile dalabilirsiniz emin olun.
yogun bi ağlama sonucunda geliyor ise gün boyu bırakmaz..
Komple kafatasımı esir alan, burnumu ekstra sızlatan ensemden kürek kemiklerimin arasına kadar uzanan, kulağımda çamaşır makinesi çalışıyormuş gibi hissetmeme neden olan allahın belası bir hastalık.
Baş Ağrısı ile yaninda bir de mide bulantısı yasaniyorsa net olarak hayattan soğuma nedenidir.
Devamlı bir ağrı mevcutsa muhtemelen migrendir.