bugün

Efendisi de onu alnından öper.
Şu geleneği savunan, bu geleneğe özenen herkes istisnasız maldır. Sizin o örümcek ağı sarmış beyninizi sikeyim. Seksist piçler.
Kös kös kaynanasına giden kadındır.
Annelerimiz bunu yapıyor.güzel bir olay. Bizimkiler bunu yapmaz.
geleneğe uyan kadındır. ezmeyle eziklikle alakası yoktur.
Tartıştığınız konuyu sikeyim.
Bu yıl da tartışmalara ve ihtilaflara yol açmıştır.
Eskiden kalma gelenektir. Annem babamın elini öptü bu sabah bunun düşük düşürecek tarafı yok geliyor bana. Eskiden koca evin direği idi kadın saygısından öperdi. Tabi ki şu zamanda yapmak tartışılabilir birşey. Gelecekteki karım böyle bir şeye kalkışsa engellerdim.
Annemin senelerdir yaptığı olaydır. Kadını alçaltan bir durum yoktur zira öyle olsaydı evde babamın sözü geçerdi ama bizim evde reis annemdir. Birbirlerine de ilk gün olduğu gibi saygı duymaya devam ediyorlar
el öpmek gibi bi sorumluluk mu ahahah.
Saygı kavramının hissedilebileceği bir eylem olduğunu sanmıyorum. Gelenekten olabilir.
Saygı hürmet gibi güzel meziyetleri hâlâ koruyabilen, geleneklerine bağlı kadındır. Bence gayet hoş sıcak samimi bir şey.
o(kimse artık) benim elimi öperse yemin esiyorum ben onun ayaklarını öperim. vallaha da öperim billaha da. çünkü o kadın insan üstü biridir. benim meleğimdir.
çorabıyla değil bu arada çıplak ayağını bildiğin.
Var ya öyle bişeyi benim karım yapmak istese -öptürmem lan elimi ...
Leş gibi kadındır. Bu ne sikimsonik bir adet lan. Hasiktirin. Evet.
Muah muah can hatice şarkısını söyleyerek öptürmek daha hoş olsa gerek.
böyle adetin aq.
oha çüş denilesi durumdur.
hangi mağarada yaşıyorsunuz oğlum siz ? taş devrinde mi ?

kadın straplez elbisesini giyer, kocasının yanağına bir öpücük kondurur gelince.
çok güzel adet ama böyle bir geleneğimiz olmasa bile sırf feministleri çıldırtmak için kocamın elini öperdim.
Annemdir.

Hal böyle olunca çok iyi kadındır.
adamın abdestini bozmaktır kadının amacı...
Saygının vucut bulmuş halidir sevginin de en masum halidir.
japon eşini sırtında taşır, japonun kurbanı sırat köprüsünde japonu taşır, otomatikman kurban japonun eşini taşır. Sonuç ikiside mutlu.
üzerine kuma geldiğinde de kocasıyla kumasının sevişmelerini usulca dinler, sonra gider çarşafları değiştirir. uysal muhafazakar kadındır.
Kendi bilir kadınıdır.
Anadolu' da, böyle bir töre vardır, ne söz konusu kadın kendini küçülmüş hisseder ne de er kişisi saçma bir böbürlenmeye girerek kadınını ezer.
Sadece töredir ve evin babasına, koruyucu kollayıcı er kişisine duyduğu saygının kendince ifadesidir.
Haaa ben öper miyim?
Öpmem!