bugün

yine her zamanki gibi melek gibi. ama kızım sende göğüs diye bişey yokkkk

http://www.gotceleb.com/w...-Festival--24-662x995.jpg
kadın güzelliğinin yüzde 75'i yüz, yüzde 25'i ise fiziktir. bu kadının yüz güzelliği yüz üzerinden 90'dır. fiziki güzelliği ise göğsünü saymazsak, 100 üzerinden 60'tır. yana ele alırsak dünya standartlarına göre çok güzeldir.
kedi gibi biri. sabaha kadar sevesii gelir insanın.
16-17 yaslarinda bir kiza sulanmaktir. Coluk cocuga ic camasir jartiyer giydirip dfileye salippmilyonlara yem yapiyor sübyancı victoria secret.
(bkz: geleceği parlak)
Platonik aşkı tattıran hatun.
çok çocuksu yüz hatlarına sahip olan mankendir. manken dediğin Christie Brinkley gibi olmalı azizim..
bu kız bu kadar ünlü değilken fransada bir kokteylde düşürmüştüm bunu. numarası hala duruyor. evet.
görsel
içi seni dışı beni...
Kilo aldığı gerekçesiyle victoria secreta alinmayan güzel mankendir.
görsel
nah 17 yaşında aq salakları 5 yıldır aynı yaşta kız aq. 93lü 22 yaşında falan. biri de yazmış sübyancı victoria's secret.
şu kız için yapılan yorumları gördükçe 'ne de abartmayı seviyor bizim salak milletimiz' dedirtir.
makyaj ile beni bundan daha güzel yaparsınız.fiziği desen zayıfcanak ele gelmeyen bir şey.bir tek saçı güzel kumral seviyorum o yüzden.saçını silksem yeter yani toz falan varsa üstünden alsam diyorum kötü görünmesin.
(bkz: barbara herhalde barbara manken olan)
tamam güzel kız ama çok abartıyonuz baylar kendinize hakim olun.
bir candice swanepoel değildir.

(bkz: candice swanepoel)
Barbara palvine makyaj güzeli demek nasıl bir kafa ? Biz kıvanç tatlıtuğa laf atıyor muyuz ak.
Pedofililerin beğendiği kızmış. Ulan deve Barbara 23 yaşında,yetişkinliğe gireli 5 yıl olmuş koca kadın. Neresi sübyancılık bunun?
benim için dünyanın en güzel ikinci kadını
en güzel kadını (bkz: miranda kerr)
barbara falan bilmem abi ben.
görsel
manken olan mı sorusunu akıllara getiren mankendir.
Serenay Sarıkaya ile mavi reklamında birlikte oynamışlar da artık bu yüzleri görmekten sıkıldım.
gerçek bir lolitadır.

hayalimde ki hatun modelidir.
Gözleri çok güzel olan hatun otur karşısına saatlerce izle o kadar yani.
böylesine mükemmel bir vücud nasıl yanar . . . be müslim mrs.palvin plsss . : (