bugün

madamdır.
(#26862152) Kahkaha atmama sebep oldu.
Değişik bir yazardır. Ama diğer yazarlara nazaran daha iyi yazar.
Çok şeker biR yazar. Şair ruhlu sevilesi bir adam.
Sözluğün iç çekişine dur diyebikecek kapasitede bir yazardır.
Günün birinde bana ciddi bir ikaz yapmamasını umduğum yazar.
Açtığı rezil başlıklar hiç varolmamış gibi sözlükte fotoğraf paylaşımı yapanları ahlaksızlık ve karaktersizlikle suçlayan yazar.

Bu lafları söyleyecek adam değilsin. Sözlüğü sikip atanların başında geliyorsun.

inanmayan gitsin entrylerini okusun.
azcık erkekse bekliyoruz (bkz: gönüllü ifşa kampanyası)

bir yazar.
yine mi çaylak oldun lan yazarı.
sözlüğün en boş beleş adamı. işsizlikte doruk.
güzel yazar, kelimelerin anlamlarını kaydırır, çok şey anlatır ancak yüzeysel olarak okuyanlar tarafından abazan zannedilen zeki yazardır.
kendisini seviyorum.
yine de görüşmeyelim. **
bu arkadaşın boş vakitlerinden istiyorum. inanılmaz ihtiyacım var.
hamsterli hikayeden daha iyisini yazmasini bekledigimiz yazar.
troll olacaksa böyle olsun. kalemi kuvvetli, gözlem yeteneği var...
Kalemi bu kadar kuvvetli olduğu halde bu kadar az nickalti olması ile beni şaşkınlıklara düşüren yazar. Suç kendisinde değil kesinlikle. Suç yazarlarda... adam kitap yazsa alır okurum lan o derece...
birkaç entrysini okursanız gözlük kullanmaya başlayabilirsiniz. zira o derece uzun yazıyor.

değişik bir yazar.
Donuza eklenme zamanı gelmiş de geçiyor bile.
yazıları galiba çalıntı. eğer değilse ve yazdıklarını gerçekten hissederek, manasını tam hakkıyla verecek olduğu düşüncesiyle kelime seçiyorsa helal olsun. fazla bilgi birikimine sahiptir. ama yok sırf afilli olsun diye sallıyorsa kelimeleri art arda ağır işsiz.
Entryleri hoş olsa bu portalda bulunmaması gereken yazar kişisidir.
(bkz: the last format bender)
isim yapmaya çalışan vasat troll.
Dokuzuncu nesil çaylak, ne etti bu adam size.
Şakacı yazar.

Bi an geri döndü sandim.
Hala çaylak yazar.7 gün yemiş bi bunu anladık, bakalım daha var mı...
Hakkında ilginç dusunceler vardır. entry leri ile coşturuyordu, biran önce aramıza dönmesi dileğiyle.
Hala çaylak yazar, bir hafta bitti daha da bir haftası var, adam mı öldürdü ne etti size.

Lakin gözümüzden kaçmadıydı ki mayısın romantizminden de nasibini almış ikizler burcu erkeğidir o.

iyi ki doğdun romeo, nice yıllara...