bugün

Bahsedilen merhameti göremediğim bir burçtu. Belki de merhametinden kızıyordu.
Aşırı gereksiz bir burçtur.

Abimden biliyorum
üzülmeye yatkın. vurun kırbacı. vurun tabii ya.
Bazen üzüntüden, bezense mutluluktan ağlar. Ama sürekli ağlar. Mutlaka bir şekilde üzülür. Dertleşmek için birebirdir. Halden anlar, derin duygulara ve düşüncelere sahiptir.
Fazla konuşmayan, içe kapanık ve hayattan zevk almayan burç.
ayrıldığı sevgilisini unutamaz,
sürekli aklı geçmiştedir,
sevgilisiyle küsse bile araya hep birisini sıkıştırır,
her balık erkeğinde görülür.
karakterleri biraz yamukçadır.
ama komikler.
Balığım, bencilim ulan. Sikerim herkesi. Narin değil odunum, şerefsizim, nadan, kaba ve iptidaî bir insanım. Leş gibi kalbim var. Sanatın aminakoyim.

Yumuşak sensin balık sana girsin.

Genelleme yapmayın ibneler. Ayrica Zodyak orospu çocuğudur. inanmayın olm böyle şeylere.
olumsuz özellikleri arasında; karar vermekte zorlanıyor olması en göze batan olumsuz özelliğidir. Tembel, hastalık hastası ve kendine acıyan bir yapıda olması, bilhassa mağdur olması diğer olumsuz özellikleri olarak dikkat çeker. Katı görünümlü olması, kesin tavırlı olması, dik başlı ve cimri olması Balık burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasındadır...
Bunların ağlak, duygusal, merhametli olduklarını kim iddia ediyorsa hepsinin silkeleyim. Ulan bunlar ruh hastası, deli, şizofren bunlar. Bunlarda en ufak bir merhamet belirtisi yok. Bunlar çok tehlikeli insanlar, kafalarında ne dönüyor kimse kestiremiyor amk. Çok kuruyorlar bir de kendilerini. Bunlarla mesafeli olun. Hatta selam bile vermeyin.
Her türlü olaya ağlayabilmektir balık olmak. Hiç bir şeyi balıklarım aksine unutamamaktır.
Duygusallıkta yengeçi geçer. Bir de hayalvari bir burçtur. Allahtan yengeç burcuyum balık değil. En azından kötünün bir iyisi.
hani grup halinde bi restorana gittiğinizde " siz ne yiyorsanız ondan" diyen, hep dinleyen ama anlatmayan, kendini hep geri planda bırakan, aman herkes rahat olsun diyen, " ben" demeyen insanlar var ya işte onlar balık.

ayrıca balık burcunun geneli para, pul gibi dünyevi şeyleri düşünmeyen, manevi şeylere önem veren insanlar. tek dertleri sevilmek ve bunun için çevirmeyecekleri dolap yok.

tek kusurları ilişkilerini fazla kurcalamak ve fazla düşünmek. rahat insan değiller. fazlasıyla hassaslar. anlarsanız çok iyi dost çok iyi sevgili olurlar. ama anlarsanız.

bir balık burcu olarak eyyorlamam bu kadar.
Tanıdıklarımdan yola çıkarak söylüyorum
Sakin,duygusal falan değiller.
Aksine çoğu ruh hastası olup etrafındakileri de ruh hastası ederler.
Sakin değil aksine kavgacıdırlar.Ne yapacakları belli olmaz.
Uzak durulmalıdır gerekir.
Tanıdıklarımdan yola çıkarak söylüyorum
hocam arkadasimiz balik burcu lavaboya gidebilirmiyiz.
Biraz karmaşık ama tatlıdır insanı.
nefret edilesi burçtur efendim. değmeyecek insanları bile uzun süre takma kapasitesine sahip. tabii, gidene bağlı. "senden çok var" diyen biri için pek de zaman kaybetmez.
Fazla duygusal,alıngan ve sulu göz insanların mensup olduğu burç seysidir.
Balık burcu üstüne birde yükselen ikizler olmam. insan duyguları hakkında kararsız olabilir mi? Olur. kime aşığım, kimden hoşlanıyorum, kimi seviyorum, kimi sevmiyorum belli değil ben dahi bilmiyorum.
görsel
Yükselenim yengeç. Ay burcum balık. Güneş burcum boğa. Ta Küçücükken bile melankolik müzikler açarak aşk acısı çekip ağlardım ve bunu gizli saklı yapardım. Bu bana zevk veriyodu nedense mq.
erkeği cimri ve egoist,dişisi bonkör ve merhametli.
mensup olduğum burç türü.
eğer balık burcuysanız intiharla iç içe yaşarsınız.
en ufak sorun bile gününüzü mahvedebilir.
aşırı melankolik olursunuz.
ama sizden güzel kimse sevemez.
kimse sizin kadar düşünceli olamaz.
kimse siz kadar doğanın parçası olamaz.
zor ama güzeldir balık burcu olmak.
Burcum.
Aşırı duygusallık bana göre değil ama çekiyoruz mecburen.
balık burcuyum. bu yaşıma kadar saf salak duygusal bir balık burcu ile hiç karşılaşmadım.
Çok zeki ve hayal güçlerinden mütevellit sürrealist insanlardır.
(bkz: einstein)
(bkz: victor hugo)
(bkz: gorbacov)
(bkz: george washington)
(bkz: graham bell)
(bkz: recep tayyip erdoğan)
*en güzelini sona sakladım.
erkek adama gitmeyen burç. eski ev arkadaşım balıktı ve trip atar, alınırdı. ha çok da sikimde, takmazdım ama can sıkardı.