bugün

dünkü programına mail attığım ve sağolsun attığım soruyu soran, pek hoşlanmasam da mailimi okuyunca sempatim artan bayan.
kendisini şahika koldemir'e benzetmekteyim.
Bugünkü -cumartesi- yazısında başbakanı falan eleştiriyor. 15 şehit verildi diye kürt sorunu degil pkk sorunu dememeliyiz demeye getiriyor. 15 şehide değil, 15 şehit yüzünden kürtlere karşı sertleşilirse diye üzülüyor.

Tolerans göstermeliymişiz. Ben şahsen kendi hesabima, kendisine tolerans gösteriyorum ve yüzüne tükürmek isteğimi frenliyorum
çok sevdiğim demokrat ve özgürlükçü program yapımcısı ve köşe yazarıdır. faşistler, ulusalcılar ve yassah kardeşim yassahçılar kendisini pek sevmez doğal olarak. candır.
konuklarına sorular sorduktan sonra aldığı cevaba sürekli "tabi" diye karşılık vermesi klasiktir.
vaktiyle fikri sağlar röportaj kasedini mit'e vermiş gazeteci.
Hemen hemen her gayri Türk gibi elindeki gücü bölücülük için kullanan aşağılık kadındır. en son programında da mustafa altıoklar, nur sürer vs vs gibi kendisi gibi gayri Türk bölücüleri doldurmuş ve tek taraflı bölücü, aşağılık bir program yapmıştır.
sığ gazetecidir.
sokaktakinden daha fazla kültürü yoktur. birileri kolundan tutar sürükler.
"bu kadar cahil olunabilir mi?" diye dehşet içinde kendime sormama neden olan kadın. medyanın mekaniğine az çok vâkıfız o mentaliteyle baktığımızda; güzel desen güzel değil, marjinal desen marjinaliteye kayacak kadar bile bilgi birikim yok (aslında bilgi düzeyinde değil, kapasitede sorun var yüksek olasılıkla).

yemek programı yaptıramazsın sıçar batırır, politika konuşmaya çalışıyor acınacak duruma düşüyor. gitsin spa, makyaj, lifestyle programları yapsın diycem ama onun için de güzel olmak, tarz olmak, trendy olmak lazım bu yazık kenar mahalle gülü bir yandan. nerden tutsan elinde kalıyor.
ecdadının hatırı büyüktür. editör de olur daha o. daha neler olur neler. ecdadının hatırı büyüktür onun.
habertürk'ün başarılı sunucusudur ve aynı zamanda gazetecidir.
akşam üstü programında kck yı savunmuştur. bu kadın düpedüz bildiğin pkk lı.

'' bir tarafta yeni özgürlükçü anayasa diyoruz diğer taraftan kck tutuklamaları'' dedi

nasıl bir dünyada yaşıyor, ne okuyor, kimlerle görüşüyor? gerçekten çok büyük nefretimi kazandı. gazeteci olmasına rağmen kck nın ne olduğunu ve nasıl bir yapılanmada olduğunu kavrayamamış bir insana ben gazeteci demem. ya da bu kadın pkk nın tehdidi ile kck nın mağdur olduğunu bir şekilde türk halkına söylemek istiyor. bu ve benzerleri vatan hainidir. yazık oluyor bu ülkenin askerde şehit olan gariban vatandaşlarına. onlar cephede bu tür pislik gazetecileri korumak içinmi ölüyor?

durum vahim abdurrahim. ama kim için ne zaman.
17.12.11 tarihli sosyal medya programına katılıp "yazarı ilgilendirecek derecede subjektif" klasmanında birinciliğe oynamış kadın.

iki lafından biri ben, bana, benim, bence, çocuklarım, düşünüyorum... kelimelerinden biriydi.

anlayacağınız: "ene, ene, ene, ene, ene, ene, ene, ene,...." hep ene...

kadın işte. ünlü de olsa, köşe yazarı da olsa sonuçta kadın. sözlükte babaannesinden, sevgilisinden, en sevdiği tişörtüne çamaşır suyu döküldüğünden bahseden dar vizyonlu, ilgi delisi kadınlar varsa. medya da da bunlar var.

babane senden yahu?
pis bir gulusu olan bencil dislek. tavirlari, hal ve hareketleri asiri derecede yapmacik.
ikiz çocuk sahibi gazeteci, yazar. habertürkün kovulan yiğit buluttan sonra akp yandaşı kontenjanının başına geçmiştir.
kendisi türkiye de çocuğu olan tek kadındır.
akp nin medyaya yansıyan yüzü. Yılın belli dönemlerinde; daha çok şehit sayısının yükseldiği dönemlerde millıyetçi, durgun zamanda olabildiğince özgürlükçü, kürtçü takılan türk basınının neferlerinden.
sadece bizde değil tahmin edıyorum dünyanın her yerinde işler böyle yürüyor ama işte insanın elinde değil, üzülmekten kendini alamıyor.
ahmet hakanın arkadaşıyla bir restoranda muhabbet ederken, konuştuklarını yan masadan çaktırmadan dinleyip basına sızdırmasıyla bi dönem bayağı bi ortalığı karıştırmış kişi. fatih altaylı da arka çıkmıştı. bakışlarından korkuyorum bazen.
ismiyle hep kafama takılan sunucu.
televizyonun önünde duraaaa dura spiker ve röportajcı, gazetede yaza yaza da gazeteci olmuştur.
sırrının çocuğa çok üzülmüş bayan.
gülüşü çok yapmacık bağyan. o ne diş öyle .
kadının gözleri gülmüyor .
dişlerimi olabildiğine gösterirsem gülüyor gibi gözükür sevimli olurum diye düşünüyor sanırım.
hay hitler tarzı esprilerin mezesi olur.
Memleketin Hali programıyla 23:15'ten itibaren habertürk erkanında olan. acayip bir konuk profili olan. ki bunlar; yavuz bingöl, ahmet güneştekin, xero abbas, pelin batu, Hayko Cepkin.

hayko önce ayrılıkçıları eze eze pasifize eder. sonra pelin'in saçından sürer.
ne sunucudur ne gazeteci sadece babadan torpillidir.ayrıca ekran için de fazla çirkindir. babasının hatırı olmasa stüdyonun yakınından bile geçirmezler o suratla.
konuk ettiği ömer laçiner'e dalacak gibi bakan kadın.