bugün

müslüman olmayan ülkelerde çok fazla olan, (ki doğaldır müslüman olmayanın geniş olması) ve batı hayranı erkekler tarafından azda olsa türkiye'ye de sirayet etmiş olan model erkek.
elalemin namus bekçiliğine soyunmuş insanın söleyeceği sözdür . kendi hayatına bakması bakire olup gözü dışarıda biriyle evlenip dünyanın kaç bucak olduğunu görmesi dileğiyle .
namusu 2 bacak arasındaki zarda arıyan örümcek beyin alametidir .
kimsenin karışmaması gereken erkektir.
sözlükteki binlerce benzeri olan bekaretle ilgili bir başlık daha!

yeter lan, yeter. sana ne a.ına çakayım, milletin namus bekçiliğini yapmak sana mı kaldı! şimdi burada bakire olmayan biriyle evlenen bir insan çıksa anana bacına sövse haksız mı adam?
*
legal seks için değil, aile kurmak için evlenen erkektir. aile dedim, herhangi bir fikrin var mı?
evlenene kadar aklınıza gelen hertürlü fanteziyi yapıp, kızlık zarını birkaç yüz tl'ye diktiren herhangi bir kızla evlenmeyecek erkektir.

aha buda size gelsin

http://www.haberturk.com/...cin-sonunda-bunu-da-yapti
kendisi bakir olmayıp,hatta önüne gelenle yatıp kadınların da böyle ihtiyaçları olduğunu algılayamayan insan müsveddelerine bin basacak erkektir. insandır.
edit: zorunuza gitti sanırım, yoksa siz de o insan olmayanlardan mısınız? verin eksileri hiç gocunmuyorum!
adil erkektir, alnından öpülesidir. kendi de büyük ihtimalle elinden birkaç kadın geçirmiş, "ben zamanında yaptım, o neden yapmamış olsun bunu istemeye ne hakkım var" diye düşünmüştür. genişlikle ilgisi yoktur bunun. önemli olan senden önce kimseye vermemiş olması değil, senle evliyken başkasına vermemesidir.
şu başlığı açan yazar arkadaştan daha zeki olan erkek tipidir.

(bkz: bunları aşalım gençler)
(bkz: iyi niyetli bi çalışma ama yemez)
geniş mi bilemiyorum fakat, kiminle evleneceğini üçüncü şahıslara sormayacak kadar kendi aklı olan erkektir.

o değil de, nasılsa zarın kendisiyle evlenmek gibi bir durum olmadığı için sorun yoktur. en azından insanla değil, zarla evleneceğini zannedenlerden daha anlaşılabilirdir, zira sevmiştir büyük ihtimalle.

not: evlenen odur, evlendiği de bakire olmadığı iddia edilen bir kadındır.
eğer kişi bu erkek değilse, ya da daha önce bu erkeğin evlendiği kadınla ilişkide bulunmamışsa, kadının bekareti konusunda yorum yapamaz. bakire değildir demek de, bakirdir demek de, bekareti hakkında yorum yapmak da kimsenin haddine düşmez.

ha, bu kadınla daha önce sevişenin bile haddine düşmez o saatten sonra. zira evliliğe herkesin saygısı olması şarttır.
çok geniş bi erkektir yaklaşık genişliği 2 veya 3 metreye yakındır.
herşeyden önce gayet normal bir insandır. gerçekten aşık olmuştur ve bu aşkının neticesinde sürdürdüğü düzgün ilişkisini resmileştirmiştir. aşkını kendi vücudundan ve kadınların vücüdundan ve ihtiyaçlarından bir haber erkeklerin kurduğu düzene tercih etmemiştir. o yüzden sevgisinde samimidir. sonuç olarak herkesin layığnı bulduğu dünyada hayatın gerçeklerini kabul ettiği ve bunlardan çocukça ve beceriksizce şikayet etmediği için onu gerizekalı yurduna koyanlardan mutlu olmak namına bir adım öndedir. bu erkeği geniş bulanlar ise aşkın içine seksi dahil etmedikleri için bunu kabul etmedikleri sürece karılarıyla bile robot gibi sevişecekler ve hatta doğru düzgün sevişebilmeyi bile oldukça ileri yaşlarda keşfedeceklerdir. kendilerine bu kadar yakın olan bir eylemi bu kadar geç tanıdıkları için bir gün mutlaka pişman olacaklardır.
(bkz: bakire olmayan kızla evlenen geniş seven erkek)*

ha, evlenmek için rapor aramayacak aklı başında erkektir o ayrı.
önemli olan bakire olup olmaması değil daha önce evlilik yapıp yapmadığıdır. evlilik kurumu içinde herşey serbestken evlilik dışında seks yapması veya bekaretini vermesi o kadını diğer erkekler gözünde orospu yapar. *
ömrü boyunca bakire kız arayan dar erkekten daha mutlu ve huzurlu erkektir. kafasını ota boka takmaz. eğlendiği kişiyle evlenir.
genişlik sadece bakirelik ile ölçülüyorsa, gerçekten geniş bir erkektir. eğer ki genişlikten kasıt sadece sex ise, geniş olmayan erkeğin bakir olması gerekir. aynı şeyi kadın tarafından düşünmek lazım. zira tek canlı erkekler değildir. "bakir olmayan erkekle evlenen geniş kadın" diye açsak, "bu zamanda imkansız" diye entry'ler döşeriz.

genelde bu düşünceye sahip olanlar, her kadınla yatıp kalkayım ama karım bakire olsun diye düşünür. ee o yattığın kızlarla evlencek olanlar, seninle aynı düşünce de ise ne olacak o kızın hali? şimdiden duyar gibiyim, benden önce de yatmış bana ne denildiğini. eğer bir erkek bu kadar geniş olabiliyorsa, kadın da olabilir. zira kadın, erkek eşittir. veya sadece bakire olmayan kızı yatağa atana kadar eşittir. ben sex yaparım. ama evleneceğin insan yapamaz. ben aldatırım ama karım aldatamaz. ben insanım ama o değil. kadınlar bu kadar gereksiz ise veya zevklerden, yapmak istediklerinden bizim kadar mahrum bırakılcaksa, onlara neden kafes yapmıyoruz?
baymış, gına getirmiş muhabbettir.
sana ne kardeşim sana ne.
adamın karısının namus bekçiliğini yapmak sana mi düştü ona mı düştü buna mı düştü.
sen o güzel kafanı böyle şeylere yorma. hadi bakıyim canım.
aklı fikri soğan zarı kadar şey de olmayan erkektir.

- bakire kız arıyor?

+ anal oral yapmış zamanında. ama hala bakire.

_ bak soğan zarı yerinde tamam benimdir. bu.
(bkz: x large erkek modeli)
Bakir olmayan erkekle evlenen geniş kız ile aynı genişlikte olan erkektir.

Bakire kız takıntısı olanlar artık gerçekten sıkıyorsunuz bu geri kafacılığınızla. Size göre birçok kızla ilişkiye girmek gurur verici bir olaydır fakat sevgilisiyle cinsel ilişkiye giren kızlar için bu en adi en kötü eylemdir. insan hak ve özgürlükleri seviyesi yüksek olan ülkeler türkiye için 'daha 3.dünya ülkesi bile değiller' demektedir. Aynen öyledir. Sayenizde...

Bir kıza birden çok nedenle aşık olunabilir, fakat bakire olması/olmaması bunların arasında değildir. Artık kızlara cinsel obje olarak bakmayıp, insan olarak bakılmalıdır.
o kadar bayatlamış ve gereksiz bir muhabbettir ki bu... aman allahım. bu mevzuyla alakalı olarak tartışan ben ve arkadaşlarımi (ancak belirteyim lisedeydik),neticeye varamayıp, o sırada bilgisayarda oyun oynayan bir arkadaşa da fikrini sorduk. adamın yaptığı yorum da "pekmez içiririm, kan yapar" oldu. varılacak sonuç şu.

Sen evlenene kadar eğreti gelinlerle, genelevlerde, önüne gelenle birlikte olacaksın. ancak kadın oturacak, kocasını bekliyecek. yok öyle! ya sen de bekleyeceksin; beklemiş isteme hakkın olacak ya da sen de, o geniş dediğin eşitlik yanlısı, kadını kadın olarak değil de insan olarak gören erkeklerden biri olacaksın.

tabi bir seçenek daha var. o da; sağlaksan sağ elde, solaksan da sol elde.
peygamber efendimiz de bunlardan birisidir. rivayete göre bakire olmadığı halde peygamber efendimizin evlendiği bu kadın islamiyeti ilk kabul eden insandır. tabi islamiyeti ilk kabul edenin Hz. ali olduğu iddiaları da var o ayrı.

soluduğunuzun hava olduğunu mu sanıyorsunuz?

edit: daha elim ve vahim olanı, bunu diyenin bir de müslümanlıktan bahsetmesi.
bakire olup onunla bununla dusup kalkan fakat hala bakire (zarı olan ) kızla evlenmektense bakire olmayan kızla evlenen erkek modelidir.
bkz:ilk gece damadın sünnet olmadığını fark eden geniş sünnetçi
nedenleri olabilir. belki adamı kan tutuyordur.