bugün

hayata dair tavsiyeleri sadece aynı yoldan geçmişlerden alın uzaktan ahkam kesenlerden değil.
Muhafakar biriyseniz evlenmeyin ama sizinde genöken yatmadığınız kız kalmadıysa sorun etmeyin evlenin gitsin.
az ve özenli kullanılmış olmasına dikkat edin.
Etrafa kendinizi güldürmeyin bakire değil deyip. Böyle yaparsan gerçekten godoş olduğunuz anlaşılır. Dinlerin insanları terbiye vereceği bir ton şey varken insanoğlu nedense en çok bu işi önemsedi. Sen yalan söyle ipnelik yap sonra saçma sapan şeylere inan. inşallah dul kalırsında görürsün lafları söylerler. Bakalım patlağımı düşünüyon seni sevmesinimi. Bakire olup senin yaşamını sikmesin sonra...
Sokakta size tuhaf tuhaf bakan diğer erkekler sizin bilinç altınızda ki gavatlıktır. Boşuna gerilmeyin. Hepsi de, karınız olacak bekaretsiz karıya kaymış olamaz merak etmeyin. Telaş yok.
başkalarının kucağında hoplayıp zıplaması aklınıza gelince sindiremeyecekseniz evlenmeyin.
Bu hatunu başkaları terletti nihayetinde.
tüm ev eşyalarını ikinci el alın. gelin, bu ne lan derse: "kısasa kısas bebeyim" deyin.
Zar inceliginde zekaya sahip kisiler olmayin. Hayat arkadasligi farklidir.
yanlış anlaşılmasını istemediğim bir entry giriyorum; sen 2.sin yada kaza oldu vs. diyorsa sizde inanmakta kararsızsanız bırakın gitsin, tekrar yazıyorum, yanlış anlaşılmasın, dikkat çekmek istediğim dürüst olması.
Bekaret bacak arasında değildir,
Benim Karımın benden önce yattığı adamlar beni ilgilendirmez,
Bakire olup her şeyi yapanlar da var,

Bu gibi cümlelere sığınmaya alışın. Bir de sizden önce yattığı adamların altında karınızı hayal etmeyin.
bu yiğitliği gösteren saf vatandaşa diyeceğim tek şey şu,hatunun senden önce yediği tarrakların ucu artık sanada girecek,hergün ter içinde uyanacaksın,bunu ilk götten kim sikti, bu öptüğüm dudaklara kaç defa akıttılar, bu yaladığım vajinaya kaç defa boşaldılar, yarın çocuğumuz olduğunda süt emeceği bu göğüslerin arasına kaç tarrak girip fransız 31 i çekti, bu göğüs uçları kaç defa somuruldu, kaç defa uçlarına attırdılar,bu öptüğüm sırta benden öncekiler kaç defa domaltıp sırtına boşaldılar....vs... bu düşünceler yer bitirir adamı. valla yiğit kardeşim sen işini bilirsin artık...
kadını aşağılayan sözlük yazarlarını dinlemeyin, onları yok sayın. kültür dünyasının sizin düşüncelerinizi geriye götürmesine izin vermeyin. 15 yaşına geldiği halde hâlâ bakire ya da bakir kalmanın utanç bir durum olduğunu kavrayın. hayvanların bile cinsellikle daha erken tanıştığını görüp doğanın sesine kulak verin.
yıpranmamış olması tercih sebebidir.
bu başlık altında doğanın sesine kulak veren değil de Doğan'a göt verenler olduğunu düşündüğüm durumdur. kültür kültür diye milleti dürtenler memleketi keraneye çevirdi. az muhterem çok göt veren olacağına bir kız, toplumun çok kültürlü (kendini öyle zanneden) kesimi tarafından gerici olarak nitelediği, sadece sahibine ait olsa bir erkek daha ne ister.
bazı yazarlar gibi kadının sahibi olduğunuzu düşünmeyin. hatta mümkünse asla bir kadının sahibi olduğunuzu düşünmeyin. evleniyor musunuz kendinize köle mi alıyorsunuz belli değil!
önceden bir kaşarla evlenmiş kişilerce verilen tavsiyelerdir.
gerdek gecesi yatağa 404 uhu yapıştırıcıyla girin. o işe başlamadan önce bayan eşinizin zarına kararınca uhu sürüp; sürdükten sonra kukuya üfleyerek kukunun kurumasını bekleyin. bu sayede siz de bakire bir bayan eşe sahip olabilirsiniz.
Boyutuna vermeyin.
her önüne gelene çakmak isteyenlerin ( kuvvetle muhtemel çakamayanların) evleneceği kızı bakire istemesi.
korkutmayın sevin.
aklınızdan " acaba önceki lavuk bunun ağzına vermiş midir" diye sakın aklınızdan geçirmeyin.
oral sexteki başarısına göre daha önce oral yapıp yapmadığını anlamaya çalışmayın.
Ne kadar çağdaş olursanız olun içinizdeki sebepsiz kızgınlığa gem vurmayı öğrenin.

Bılıncaltının en derinlerinde onun aslında sana ait olmadığı fikri filizlenecek.hazır olun.
bırakın o sizi siksin.
küçükken pisikletten düşmüştüm derlerse inanın. inanmasanızda inanıyormuş gibi yapın. rahatlatır.