bugün

Altın kızdır. Açık ve net.
ülkenin abazalarının tecavüz etmediği kız.
Kız ne lan! Diğerlerinden farkı olmayan bir kadındır.
milletin iki parmak yerinin derdi size mi kalmış dedirten başlık.
evlenilir.
son zamanlarda neslinin tükendiğini düşündüğüm kızdır. bir derdim yok herkes sevişsin fakat bokunu çıkarmayın.
Hiç de neslimiz tükenmedi.
"Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah'a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu mü'minlere haram kılınmıştır. " Nur/3.

bunuda bilin istedim..
Öyle seyler yazmışlar ki dedim benmi çok saf kaldım acaba. Bütün millet sevişmişte haberimiz yok.. kızlı erkekli uçuyor yeni jenerasyon nazar değmesin..
görsel

günümüzde batı özentisi yeni nesil gençlik 13-14 yaşlarında öpüşmeye, koklaşmaya başladığı için bu devirde bakire bulmak zordur.
günümüzde 18 yaşına gelmiş kızların sadece % 1 i nin içinde bulunduğu durum. yazık! erkekler bile daha iffetli yahu şu devirde.
açılmamış bir kutudur. açılmamış kutu işe yarar mı, yaramaz. işlevsiz bir kutu işte.
Sanırım ülkemizde en çok tartışılan konulardan birisidir. Temel ahlaki yargılar ve normlarımız çokça vardır. Nice kızlarımız gözü açılmadan yani bakireliği bozulmadan çocuk gelin olup çıktı. Kimse sorgulamadı bakirelik neden bu kadar önemli bir olgu diye. Bakın bu artık olay değil bir olgudur.

işin bilimsel fonksiyonu yok mu elbette vardır. Bilimsel olarak yani fiziksel olarak önemsiz bu zar dediğimiz şey. Fakat dünya genelinde yüklediğiniz anlamlar oldukça fazladır.

Şaman bir toplum olduğumuz gerçeği var. Kırmızı kuşak şamanizmde bakirelikten değil de kaza bela gelmesin amacıyla takılırmış. Bakın burada saygı var. Evet ahlaki olarak bekâretin önemi olan bir toplum fakat saygıyıda barındırabilen.

Aynı zamanda dindar insanların bakire kız isteği üzerine yapılan bir genelleme mevcuttur. Yapmış olduğum 70 kişilik bir örneklem gözleminden elde ettiğim sonuç şudur: bakirelik önemli olmayandır. Önemli olan büyük günahlardan olan zinanın işlenmemesidir. Fakat birşeyler olmuşsa hüküm vermek yaradanın işidir. Bize kınamak düşmez.

Evet bu da mükemmel bir saygı örnekleridir. Gözlemlediğim 70 kişiden yaklaşık yirmiye yakını kesinlikle konusunu dahi açmak istemedi. Ağır tepkiler verenler de oldu. Sanırım bu kesim dindarlıktan ziyade muhafazakar kesim oluyor.

Nice kızlar bu olgu yüzünden canından oldu ne kadar utanç yükleyici...

Hippiler ile ilgili izlediğim bir belgeselden sonra eski insanların neden buna daha çok önem verdiğini az çok empati kurarak anlamdırabildim. Bir dönemin altın çocukları olan hippiler efsane gibi esti geçti. Uyuşturucular seks partileri malumunuz. Bir kadının ellili yaşlarda verdiği bir röportajında oturdu kafamda herşey:

"Çocuğum olduktan sonra utanmaya başladım, onu kucağıma aldığımda. Kimden hamile kaldığımı bilmiyordum. Hepsi ile birlikte olmuştum. Çocuğuma bir baba gerekliydi ve ben ona uygun anne değildim. O günleri her düşündüğümde utanıyorum." bu cümleler bakirelik ile toplumsal ilişkiyi kurmama yetti. Eski zamanları baz alarak düşündüğümüzde zamanın teknolojisi ile korunma yöntemleri korkunç düzeyde gerilerde. Bu da sanırım herşeyi açıklıyor.

Günümüze gelindiğinde ise; bu kadar üstünde durulacak bir şeyin olduğunu düşünmüyorum. Aklı vicdanı hür olan sayısızca insanız.
Sevişmekte bir özgürlüktür. Bakireliği gidecek diye anal yolları seçen küçücük kızlar var yada zarını diktiren. Bunlar; toplumun dayatması yüzünden kızların bedenlerinde ve zihinlerinde unutamayacakları anılardandır.

insanları bakire/bakire değil diye damgalamaktan sıkılmadınız mı?
Daha ölmedik.
bu devirde bulunması imkansızdır. artık sahibinden az kullanmış bulduk mu hemen almak gerekiyor. napalım.
türklerde bulunmayan.
sanırım artık pek yok. Kız bakireyim diyor biraz zorlayınca arkadan girmeye razı oluyor. Sorsan bakire pehhhhh
Petrol gibi değerlidir. Herkes girmek ister.
Evlenmek istediğim kızdır. Ama kiminle tanissak patlak çıkıyor. Adamlar seri sonu indirimi gibi erkenden bitirmişler..
izmir de bulamadığın kızdır. Herkes erkenden patlatmış kime sorsam biriyle yattım diyor.
Patlatması zevklidir.
Patlarken vıcık sesler çıkar. Patlaması zevklidir. Evet.
anal konusunda ustalaşmıştır.
günümüz şartlarında altın gibi değerlidir. son kalanları da indirime girmiş reyon ürünü gibi kapıyorlar efendim durduramıyoruz..
18 yaş üstü kızların sadece % 0.5 lik gibi az bir kısmının içinde bulunduğu durum.

kimle tanışsak ilişkiye girmiş oluyor amk. kampüste şöyle hiç ilişkisi olmamış, bakire kız bulunmaz mı amk yok azizim hepsi patlak.