bugün

Daha 2 ay önce beka beka diye zırlıyordu.
Gene dönüyor musunuz terörle uzlaşı yapılarak çözüm aranan yıllara?
Daha geçen gün şehit verildi, Kızgın demir ne ara soğudu?
(bkz: aktrollerin uğramadığı başlıklar)
Ben hiç şaşırmadım. Bu şahıs 1 Kasım seçimlerine kadar sürekli, Erdoğan'a her türlü hakarette tehditte bulunmuş ve yolsuzluğu ima ederek ; odasındaki saatin 17.25'i gösterdiğini vb. bir sürü söylemi mevcuttur. Öcalanı ipten alanların arasında kendi imzasının da olduğu tekrardan hatırlanmalıdır. Ey bahçeli : ne yapmak, nereye varmak istiyorsun?
Duyunca şaşırdım ama sonra Bahçeli'nin son zamanlardaki çizgisini hatırlayıp normal karşıladım. Şimdi bunlar milliyetçi dimi? Karşısında yer alan iyi parti lideri filan da PKK'yı destekliyor, tüm bunları bilen kişide Türkiye'de oy kullanma hakkına sahip, evet.
Siyasal islamcı yalakası Pembe milliyetçileri suspus yapan olay.
'Ortamlarda beka, CHP ve hdp ittifak len' falan dersiniz.

Utanıyorum sizden.
Omurgasız yavşak akitleri sessizliğe mahkum eden açıklama.
Pembe milliyetçiler de ayriyeten sessiz!
bahçelidir, ne derse yutulur.
zerre skimizde değil. işin iç yüzü nedir, ne değildir bilmeden görmeden hiçbir yorum yapmam bu konuda. he, yarın bir gün bir pkk lı çıkar binali yıldırımiçin, ak parti için oy isterse işte o zaman işler değişir.

oy yerine sik alırlar benden o zaman. varsayımlar üzerinden bir şeyler iddia etmek gereksiz yani. hadi şimdi siktirin gidin, ya da gitmeyin eksi oylayın. zaten yapabildiğiniz en iyi iş o. sikikler.

(bkz: pkk lı zerin rukenin ekrem imamoğluna oy istemesi)