bugün

Türk insanının her zamanki gibi salak salak insanları ünlü etmesiyle ünlü olan aptal bir kadın.
başkası adına utanmaktan çok başkası adına üzülmeye evrildi bende ki duygu. şu hayatta geldiğin nokta buysa, yaşamla ölümün arasında hiç bir çizgi kalmamıştır.
bahar candan kim amk!
dondurma gibisin !!!.
seneye survivor 2018 e katılacak olan hanim kızımız.
Ana akım medya maduru işte benim stilin yarışmacısıdır.
Tamam güzel kız, şirin kız eyvallah beğenebilirsin hic bir lafim yok ona ama kardeşim bi bak sunun hareketlerine. Böyle aptal gerizekali bir insan olabilir mi? Hadi oldu diyelim buna bu kadar nüfusu olan bir ülke katlanabilir mi? Yazık cidden yazık.
Artık programdan kovulmuş bir bahar candan o.

Muhtemelen Murat boz rezaleti jürinin durup dururken sepetlemesine sebep oldu.
yalnıaaaz siz koğmadınaaaz be zağteğn gtmek istiyoodaaam nuryirlitaaş hmfeeendiiiğğy.
sert sevdiğini düşündüğüm karı.
izlendiği takdirde 20 iq kaybetmenize sebep olacak canlı. akıl sağlığınız için uzak durmakta fayda var. kardeşim üst üste 3 defa izlemiş tavana sıçıyor artık çoçuk.
görsel
(bkz: neden türkiye den kaçmalıyız)

Sorusunun cevabı.
Vucudunun çeşitli yerlerinde atatürk imzası dövme ararken zoom yapmak zorunda kaldığım bağyandır. Allah onu ıslah beni affetsin..
Ciddiye alınıp hakkında entry girilmesi bile utanç verici.
böylek halka böyle kadın, helal olsun kıza tayyip'in farklı kulvardaki versiyonu
Sen hukuğun dedin ya su anda degerin düstü ama knk.
https://www.google.com.tr...rdigimi-anlamiyorlar/amp/

Ülkeyi trollediğini herşeyi reyting icin yaptiğini anlatmiş.
türkiye'nin en güzel kadınıdır bunu kabul etmek gerek fakat türkiye'nin en zeki kadını kendisi değildir, başka bir kadın kızımızdır.
Tam bir ideot.
Ördek taklidi yapan bir gerizekalı.
beyni olmadan da yaşayabilmenin umut olarak diğer insanlara gösterimi.
kesinlikle sperm ziyanlığı.
iyi Sevişilir kızı. Evet.
işte benim stilim adlı medya programında ün yapmış kişidir. Sosyal medyada aşırı şekilde eleştiri yağmuruna tutulmaktadır.
son zamanlarda "türkiyenin en itici ünlüleri" listesinde 1. sırada olan şahıs. armağan çağlayanın kendisi ve ablası ile yaptığı röportajda herkesi trollediğini söylemiş. o yarışma programında yaptıklarına soytarılık demek daha doğru olur bence.