bugün

taş gibi hatun allah böyle güzel kızlarla izdivacımızı nasip eylesin.
eğer buysa maaşallahı var be..

görsel
Boynu kısadır. Boyu da kısadır. Ama boynu çok kısadır.
Bahar candan kim amk.
(bkz: histrionik kişilik bozukluğu)
izlerken beynimin küçüldüğüne inandığım danla'dan sonra ikinci kız.
Taktir ettiğim şahsiyet. Uludağ sözlük'te hakkında 10 sayfa entry girilmiş, YouTube'da onlarca videosu var, diğer sosyal medyada üstünden yüzlerce konu dönüyor. Programını da izlettirmeyi başarıyor birilerine.

Ve hâlâ birileri de salak bu kız diye dalga geçtiğini sanıyor. O kız bu mecralarda onla dalga geçenleri gerçek hayatta ayakta silker de haberleri olmaz, o denli zeki.

Kendini eleştiren ergenlerin istediği popülerlik hayallerini yaşıyor kız. Herkes tanıyor, daha ne istesin. Çirkin bir kız da değil.

Not: belki de bu söylediklerim yanlıştır ve kız gerçekten öyle biridir, kesin bilemem. Ancak şu durumda öyle olduğunu sanamıyorum.
kardeşim madem sevmiyorsunuz gıcık alıyorsunuz sürekli bahsini yapıp durmayın reklamın iyisi kötüsü olmazmış sen ben burda atıp tuttukça o kız amacına ulaşıyor daha popi oluyor ekranda kalmaya devam ediyor
bizim oraların deyimiyle siklemeyin zaten 3 gün sonra vururlar kıçına.
Alenen her yerde karşımıza çıkan hatun kişisi.
Farklı olup dikkat çekmek dışında bir amacı olduğunu sanmıyorum.
Ailesi de paralı, çocukları para ile özelde hukuk okutuyor.
Birileri de çıkıp ya bunlar nasıl girmiş bu fakülteye diyor ya çıldırıyorum. Sanki iyi bir devlet üniversitesini kazanmış adam.
Maalesef para olunca herşey oluyorsun. Keşke bizde de yurtdışındaki bazı üniversiteler gibi özele para ile değil mülakatla, kabul görüşmeleriyle puanlar arasından en yüksekler çağırılarak alınsa ama o gelişmişlik seviyesine gelebilmesi ülkenin 20 yılını alır nereden baksan.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0454345&utm_term=post
tek gecelik ilişki istese yemin ediyorum ki kabul etmem. çok ciddiyim. hayatımda tanıdığım en itici hatun.
şirkette son bir kaç gündür. canımız sıkıldıkça videolarını izlediğimiz böyle yüce rabbimin ibret alınması için göndermiş olduğu kişi. yani eğer harbiden rol falan yapmıyorsa, allah muhafaza kadın cinsinden soğutur insanı. nasrettin hocanın kine benzer ama tek farkla bu güldürürken sinirlendiriyor.
bence güzel neyse zaten bize düşürmezler.
(bkz: zeka geriliği)
Medya, sırf malzeme olsun diye şu lüzumsuz kadının babasını da işin içine karıştırdı, daha ne olsun.
Ebesine kadar gider bu mevzu.
bu kızı beğenen erkeklerin gizli pedofili olması yüksek ihtimaldir.
iki günde bir hakkında bir şeyler yazılan kişi.
merak edip baktım. Beğenilecek bir şey göremedim.
Üşenmedim. Bir de yorumlara bakayım dedim ve
beğeneni bir hayli fazlaymış.
anladım ki ben erkek değilmişim.

erqeqler eqlesin.
Kızla ilgili bir şey okumuştum. Birisi sürekli açık olan ağzından zekasının uçup gittiğini düşünüyorum yazmış. Çok güldüm. Doğru tespit.
ben hiç öyle aptal biri olduğunu düşünmüyorum. gayette zeki bir çoğumuzdan daha zeki hemde. güzel ve kaliteli troll yapıyor. insanların neye nasıl dikkat ettiğini bilip oraya yöneliyor. yada gerçekten aşırı derecede gerizekalı. tam ortası yok.
Ali candan ın nesi oluyor acaba.
görsel
Elleri ve kolları sonradan takılmış gibi.
Türkiyenin en seksi kadınlarındandır. ayrıca giyinmesini gayet iyi biliyor. keşke herkes modaya bahar candan kadar hakim olabilse. ama nerede o günler.
ajdarın memesi büyük olanı.
Birileri hatun kadın falan demiş. Ya bu kız daha l8 bilemedin 19 yaşında ve ufosu bozulup mecburi iniş yapmış uzaylılar gibi yapmayın bunun gibilere özenen insanlar var bir millet nasıl aptallaştırılırın cevabı bu kız.