bugün

fotoğraf olmasa çok fena karşılardım, ama fotoğrafı görünce vazgeçtim. nefesim kesildi kesinlikle çok gerekli olmuş tıpkı bir güzellik tomarı tıpkı bir seksilik olmuş. neden amk. neden gördüm bunu.
Yok ki. Aldirmaya da gerek olmuyor o yuzden.
iğrenç herif. kadın bacağından farksız bacaklarla ne bok yiyecek acaba? solucan gibi oluyorlar lan. bunlarla sevişen kadınlar, kadınla sevişiyor gibi olmuyorlar mı? Iyyy, içim kalktı. Dünya yakışıklısı olsa da bakmaya bile tahammül edemem. hele sevişmek asla. penti çorap da verelim mi topuklu ayakkabıyla? iğrençsiniz.
bir veya iki ay kadar sonra insan içerisine çıkamayacak olan erkektir. en azından şort vs giyerek tabi. dürülmüş halı gibi olur o bacaklar..

görsel
(bkz: aaa ben)

sporcu falan değilim, ayrıca vurdurmuyorum. bacaklarımdaki kıllar artık homo sapiens'liği aşıp şempanzeliğe doğru yol aldığından mecburen aldım. yoksa ter yüzünden iğrenç bi koku yayıyorlar, devamlı dökülüyorlar, e tabii ayı gibi bi görüntüsü de olunca yapacak bir şey kalmadı.
bacak kıllarını almış erkekleri beğenmeyenleri eksileyen solucan bacaklılar grubundandır. solucan bacaklııııııı !
Vardır bi nedeni, fazla deşelemeyin sonra şey olacak.
Ben de kendi alanlardanim. Bu sicaklarda buyuk ferahlik sagliyor. Ayrica killi bacak sizler gibi cali cirpilarda belki daha kotu yapamiyor olabilir goruntuyu; ancak benim gibilerde kotu duruyor.
(bkz: ılık göt)
Arkadaşlar üç yıldır her yaz ayında aynı başlık.
kimseyi ilgilendirmeyen erkektir.

bu arada kıl ile erkeklik değerlendirmesi yapanın zekasına hayranım.
Bacağındaki kılla erkekliğini ispat etmek durumundaysan sıkıntı büyük. Söyle, rahatla diyeceğim ama yardımsız zor. Çok iyi psikiyatr arkilerim var, önerebilirim.

Arkadaşların dediği gibi çoğu sporcu böyledir, bisikletçiler mecbur mesela benim bildiğim.
anasının ağdasını çalandır.
cristiano ronaldoya yakışıyor. ama cabbarlara değil. onlar kıllı olunca seksi.
Bacak erkek bacağı bile olsa gündem olabiliyor. Seviyorum bu sözlüğü...
sırf bacağında ki kılları aldığı için top,ılık,vurduruyodur gibi cahilce şeyler yazan malları bize gösteren bir başlık.bi siz delikanlısınız zaten amk götverenleri.
Adamdır. Metroda hergün şortlu erkeklerle karşılaşıyorum hepsinden kıl fışkırıyor. iğrenç bir görüntü o. Az temiz, bakımlı olun beyler maymun musunuz siz?
ağır ılıktır
bacak kılları özgürlüktür.
tatlış erkektir.
(bkz: metroseksüel) erkek.
karı bacaklı. çok iğrenç. bunu gördüğümde, bütün kadınlık hormonum geri çekiliyor. yapmayın şunu ya. çok çirkin çok. erkek dediğin, kadına benzemez. bu gidişle, çükten başka farkları kalmayacak. kendinize gelin be. solucanlar!
vurduruyordur. net.
Bu halde şort giyince mahallede bakan amcalara denk geldim gerisini sız düsünün.
Furbolcu olması muhtemeldir.
durun durun çok heyecanlıyım ilk kez bu kelimeyi kullanacağım.
vurduruyordur.