bugün

Uyurken başıma dikildi ve afro kalk diyip mutfağa çağırdı. Ben de kahvaltıya sandım. Şu an oturmuş bana para saydırtıyor...
Uykuya dalma konusunda ciddi problemlerim var. Sabahin körunde kapimi kramer (bkz: seinfeld) gibi acip bagirarak bir sey sormasi ve benim yataktan ziplamam beni deli ediyor. Sicrayarak uyaniyorum.
Aah ah hangi birini sayıyım. Benim babam değişik bişi. Ama ben onu çok seviyorum.
bana orospu çocuğu diye küfretmesi.
sabah uyurken gelip ayak parmağından şaklatarak uyandırması.
Başkalarına gelince iyilik meleği yardımsever Cömert bi Kanatları eksik bize gelince Polat Alemdar.
Her şeyi göze alarak hatalar yapması. Eve geç geldiği için saatlerce ağlayan bi kızı olduğunu hiç bilmeyecek.
yaşım 9-10 falan bi keresinde sinirliyken ona bakıyordum yemek yiyorduk sanırım tam hatırlamıyorum ne bakıyon diye dövmüştü anneme söyledim işe gidene kadar öbür oda da bekle çağırırsa git demişti. adam garip.
"Bak milletin yanında sakın şöyle şöyle deme" dedikten 5 dakika sonra söyleme denileni dünyaya duyurması. Sonra ben "tripcan" oluyorum.
her pazar sabahı, milyon defa izlediği kovboy filmlerini tekrardan izlemek.

yıllar boyu aynı kıyafetleri giymek.

özellikle sulu yemekler olmak üzere bir şey yerken ağız şapırdatarak yiyor olmak.

sinir bozucu derecede sesli konuşmak.

en güzeli de onu her haliyle sevip, kabul edebiliyor olmam.
sorulan sorulara bile cevap vermemesi.
adamın iletişim becerisi sıffır sıffır sıffır. ne söylesen kayıtsız, ne desen yorumsuz. evdeki muhabbet kuşu bile adamdan umudu kesmiş, normalde gözüne baksan hemen gelip insanın omzuna konup bağıran çağıran sevecen kuş, babam ara sıra ıslık falan çaldığında bile, arkasını dönüp ayy götüm bakışı atıyo ehehe.
işin ilginç tarafı evde böyle olması, normalde dış çevresinde bakıyorum ortamlarda bi aktiflik, kendi çapında espriler, gülüşmeler gırla gidiyo, eve girince tam tersi.
ne diyeyim kahvede oturduğu iki tane dalyarak kadar mutlu edemiyoruz heralde. hayat bazen kötü.
sad storyyyyy
tatil yapamadım deyince yaz okuluna gitme bi daha demesi.
20 litrelik damacana içinde turşu yapması. 21 yaşındayım hala anlayamadığım ender şeylerden.

(bkz: how can you explain this shit)
O kadar parasi 5 tane arabasi varken 6 ayda bir al olm harclik veriyim deyip 100 tl vermesi :ddddddd.
Tv karsisinda uyurken kumandayi birakmaz almaya calisinca kanali degistirip tekrar uyumaya baslar (bkz: bu adam benim babam)
Durup dururken "arkağşım" demesi.

Sürekli rumeli tv, köy tv ve bereket tv izlemesi. Evet bunu çok severek yapıyor hem de. Bir keresinde 1 saat boyunca traktör geçişini izlemiştik.

Tv izlerken uyuya kalması ve kumandayı göbeğinin altında saklaması. O uyurken yine onun istediği izleniyor.

Ben tokum bir şey yemeyeceğim deyip gece gece tencereden yemek yemesi.
Herşeye izin vermesi
Futbol muhabbetinden hiç sıkılmaması
Trip atması.
Her sabah ekmek almaya ısrarla kendisi gitmek istemesi. Ekmeği alıp gelince bana "sen ne biçim çocuksun babanı ekmeğe gönderiyon" demesi. Her sabah bu olay tekrarlanır.
tv karşısında uyuyorken tvnin kapanmasıyla uyanıp ben uyumuyorum dinliyorum demesi.
Babam olduğu halde sadece kafa silkmesi.
Kadınlardan daha çok trip atması.
Bulaşık yıkaması ama sadece tabaklar adamın zaafı var kirli tabağa.
herşeye olmaz demesi.
Gece boyunca tv açik. Gidip kapatinca horlarken anında gözler açılır.
(bkz: Bereket tv)
uyuyarak televizyon izlemesi.
kankalı değiştiriyordum uyuyan adam kurcalama dursun diyor.