bugün

arabamı kendim aldım ama yine de babam sağolsun.
hayatımda bir kez birinden -babamdan- karşılıksız maddi yardım aldım; şakasını da yaptım arabanın arkasına babam sağolsun yazdırıcam diye. adam 3 aya geri istedi.
bazıları şanslı doğar; ben onlardan değilim. her şey için kendisi savaşanlardanım maalesef.
tabi ki sağolsun benim canım babam.
Otomobil icat edilmeseydi asla bulunamayacağına inandığım söz.
(bkz: ivan bebek) in arabasında da yazıyormuş.
görsel
acı ama ,baban bugün var belki yarın olmayacak.
baba parasıyla bedelini ödeyip askerden kaçan erkeğin her şehit haberinden sonra babasını minnetle anma cümlesi.
çok gördüğüm ve bir türlü yazılma sebebini çözemediğim yazı. ama benim genelde, özellikle minibüs arkasında görünce aklıma ilk "babam sağolsun. iyiki prezervatif kullanmamış" gelir.
genel itibari ile türk insanı tarafından araba ve kamyon arkasına yazılan yazılardan biridir.

ama bir türk daima daha fazlasını ister.

http://img128.imageshack....1109/showletterxg0zn6.jpg
--spoiler--
-evet oğullar gömer babalarını..
--spoiler--

diyerek ağlatabilen şarkıdır.
bu pazar 8.bölüm ile final yapacaklarmış. ne çabuk...
müthiş bir piiz şarkısıdır,dinlenmelidir.
en son babalar duyar kopyası dizi.hallederiz kadir olmadıkça o dizi gitmez.
en son babalar duyar çakması dizi. ordaki oyuncular gibi rol de yapmayı beceremiyorlar.

ayrıca "sağolsun" değil, "sağ olsun" olmalıydı o. kelimenin doğru yazılışı bu biçimdedir. bu yönüyle baştan kaybediyor.
ne iş yapıyorsun sorusuna verilen en güzel cevaptır.
oyuncuları iyiydi de senaryosu kötüydü.
en son babalar duyar dizisinin benzeri niteliğinde cuma günleri yayınlanan yeni bi dizi. şuan tekrar bölümünü izliyorum ve en son babalar duyardan pek bi farkı yok.
atv'nin bu sezon çıkardığı tüm diziler gibi başarız olacak dizidir. üstelik en son babalar duyar dizisinin birebir kopyasıdır. ortanca çocuğun günlük tutmasına kadar aynıdır. bu kadar taklit insanı hayrete düşürür.
en son babalar duyar'ın kadrosu değişmiş hali... sanırım yapımcıya göre, risk yok, gelsin raitingler...
(mantık doğru mu zaman gösterecek tabi)
en son babalar duyar'ın çakmasını olduğunu tespit eden bir sürü mal türetmiştir. ne göz varmış lan sizde.

tanım: kötü dizidir.
en son babalar duyarın kötü çakmasıdır.
konu itibariyle ve karakter içerikleriyle tamamen en son babalar duyar dizisini akıllara getiren kes kopyala bir dizi.
(bkz: bakalım görelim)
birol güven'in çocuklar duymasın gibi eski yapımı olan en son babalar duyar'ı kızdırıp tekrar seyirciye sunmak istemesi fakat eski kadroyu toplayamaması sonucu dizinin adını, karakterlerin ismini ve babanın mesleğini değiştirerek izleyicinin karşısına sunduğu dizidir.

bu şekilde birol güven markasının hakkını vermiştir.

(bkz: made in turkey) (bkz: mint)
umut kurt oynamasa izlemeyeceğim dizi.