bugün

Şehit çocuklarıdır çoğu büyük ihtimalle. Haklarını nasıl öderiz bu çocukların bilmem.
Yalan söyledim lan. Adamın anasını sikiyor olum. Ne şeyler çektim bir ben biliyorum. Okulda baban gelsin deyince babam gelemez hocam demek öyle basit değil amına koyayım. Lan madem babalık vasfınız yok niye çocuk yapıyorsunuz. ilerde kız istemeye giderken ne yapacağım ben gel baba kız istiyecen mi diyim. Oğlum çok kötü bir şey ya allah düşmanıma yaşatmasın. Bu aşk acısı çeken veletlerin acısı gibi değildir. Bi ağırlığı vardır. Her an aklına gelebilir. Amına koyim aşk acısı çekmek istiyorum ben bu çekilcek şey değil.
ileride çok iyi baba olacak olan çocuklardır. içlerindeki burukluk ve olgunlaştıkça farkına vardıkları eksikliği empati kurarak kendi çocuklarına hissettirmezler.
yaşıyorum sanırım bak ben bunu. ne desem bilemedim. baba sevgisi nedir ki?
Çocukları olursa çok sevecek kişilerdir.canın sağolsun ihtiyar.
daha güçlü olurlar. çünkü her türlü zorlukla tek başlarına mücadele etmeleri gerekir...
benimdir.
baba sevgisi ister miyim? pek sanmıyorum, nedir ne değildir pek bilmiyorum, ben böyle iyiyim.
Ben adam bi kere bile hayatla ilgili bişi anlatmadı la bana ama sevdiğini bilirdim.
Psikiyatrik hastalığa yatkindir.
görsel

Şiddetle tavsiye ederim.
Hayatının sonuna dek ruhunun derinlerinde sızlayan yaralarını göstermemek için çok sancı çekecektir. Babası olduğu halde yaşayan ben'in bakış açısı budur.
Eski kız arkadaşım. Babamın boşluğunu seninle dolduruyorum demişti. Gözünden iki damla yaş süzülmüştü. Ama terketti anlayamadım.
Edit: ilişki 2 yıllık.
yalnızlar hep , hala eski korkularına sahipler , hala kimsenin onları sevmeyecegini düşünüyorlar ...
babası bile onları sevmediği için başkaları onları hiç sevmiceklerine inanırlar. sevgiye açtırlar.

hayatlarına alacakları kişide aradığı tek şey aslında farkında olmasalarda baba sevgisi, şefkati.

Özenerek baktığı baba-kız ilişkileri de vardır mesela. yutkunamadigi lokma gibi boğazında düğüm kalmıştır...

velhasıl kelam bende o çocuklardan biriyim.
Cok uzdu.kucucuk yaslarimda aglama krizleri gecirmeme sebep oldu.Annemi uzdugunu gordum.Bencilligi gordum.Ama kahretsin cok seviyorum.Hala seviyorum.Bi kere gulse tum yaralarim kapanicak gibi seviyorum.
''bibim bini hiç sivmidi çik iğliyirim bühüüü''

aşın artık bunları aşın amk. benimki sırtımda sigara söndürdü. sikmişim babasını ya. siz kendinize yetersiniz bunun farkına varın artık aq.
ya çok kolay aşık olurlar ki vu kısım beyinsiz olan kısımdır, ya da asla kimseye güvenemezler ki bu kısımın babasından yediği kazık hayatında yediği son kazık olacaktır.