bugün

Olmayan iliskidir benim icin. Sorsan Biri beni sikse gelip agzima sicar , ama elin erkeklerinin kucagina atiyor herif kendi elleriyle beni. insanin ilk askidir lan babasi. ilk asktan kazik yiyince daha sonrakilerin nasil normal olmasini bekliyorsunuz ki mk ? Boktan bir iliskidir bazen. Ayni sehirdeyiz aramizda sadece 2 km var ama 7 aydir gorusmuyoruz randevulu calisiyor sanki haspam. resmiyetine s.cayim.
4 ay sonra gelen edit : gormeyeli tam 10 ay oldu.
Dünyanın en güzel ilişkiSidir.
Kızlar En çok babalarını sever. Zaten anneye aşık geliyoruz dünyaya.
bir kıza yakışan en güzel ilişkidir.
Kizin gelecekte erkeklerle olan iliskilerini belirleyen iliskidir.

Eger babanizla araniz cok iyise,omur boyu onun gibi adam ararsiniz,bulabilirseniz sanslisinizdir.
Bi kızın ilk aşkı babasıdır filan. Saçma.
benim için üç senedir özlenesi ilişki türüdür. üniversiteye gitmeden bol bol babanızla vakit geçirin gızlarrr
Aynı dili konuşmamanız ve düşüncelerinizin birleşmemesine rağmen söküp atılamayan bir sevgidir.
babası tarafından terk edilmiş bir kadınla asla evlenmeyiniz. evlilik hayatınız boyunca, yaşadığı bu travmanın bütün acısını sizden çıkarır. ilgi açlığı bitmez bitmez...

diğer kadınlar için diyebileceğim ise "ananız gibi kadın olun ki babanız gibi kocanız olsun"...
sikerse olmaz.
aradaki mesafeyle değişip çok güzel ilişkiler de olabilen keza bunalımda yaratabilecek ilişki türüdür.
Terkettiği gün biter.
yaşayamadığımdır. merak ediyormuyum etmiyorum.
dünyadaki en özel ve güzel, en sevgi dolu ilişkidir kuşkusuz. benim de en büyük hayallerimden biri bir gün bir kız evladım olmasıdır, sağlıklı, mutlu, güzel ve uzun bir ömür sürmesidir. onu hiç görmedim, evli olmayı bırakın daha aday adayı bile yok ama kızımı daha şimdiden dünyadaki herşeyden çok seviyorum / seveceğimi biliyorum.
Babaların kızlarına, kızların babalarına karşı olan, kan bağıyla fiyonklanmış maddi - manevi duygu durum şeysi.
içeriğinde bol sevgi, kahkaha, sıcaklık, bazen 'bana bak bakiim!' baş parmak, bazen de sonsuz bir yolculuk; Ez cümle masalların en güzelidir.

Birbirlerini ilk gördüklerinde el ele hızla rengârenk çayırlarda koşmaya başlar kimi zaman düşerek, kimi zaman ayağa kalkarak.
Bak yine düştü göz yaşı. Haydi papa sevgiyle, bir sözlük ucu karasından mucukla...
dünyadaki en saf sevgidir.
Her genc KIZ bu ozel olan Baba Kiz iliskisini tadicak kadar sansli dogmuyor.. Keske her cocuk baba ve anne sevgisini doya doya yasasada saglikli nesiller olussa... Baba ve Anne sevgisini imrendirecek kadar doya doya yasiyanlar Annenizin vede Babanizin kiymetini bilin ve onlari ilerki yasamanizda asla dislamayin.

Hayatinizin en guzel yerinde olsunlar, elinizde olanlarin degerini bilin... Sizlerin yerinde olmak isteyen okadar cok insan varki!
Bir terapi şekli vardır; terapiyi yapan kişi karşısındakine gözlerini kapattırır ve şöyle der: Kendini hatırlayabildiğin en küçük haline git, o küçük kız çocuğunun gözlerinin içine bak ve sarıl.. işte eğer çevrenizde gördüğünüz baba kız ilişkilerine özeniyorsanız o küçük kız çocuğunun gözündeki masumiyetle birlikte babanızı o yaşlarınızda hatırlıyorsunuz ve iki yaş düşüveriyor kapalı gözlerden.. Konuşmayı, hayatında olanları paylaşmayı hiç sevmeyen, hep içine attıklarını yalnız başına alkolle paylaşan ve bu yüzden kızını annesine yakınlaşmakla suçlayan, sonrasında da sevgisini hiç gösteremeyen bir baba.. istedim ki istediği üniversiteyi kazanmamla gurur duysun, okumak için yurtdışını kazandığımda işte benim kızım desin, özgüvenim için heyecan duysun. Hep gururlandı ama başkalarının yanında. En sevdiği şarkıyı bildiğimden haberi yok, eski fotoğraflarına bakıp ağladığımdan.. Ne zaman içimden sarılmak gelse acaba ne tepki verir şimdi düşüncelerimden, hiç bir sağlıklı ilişki kuramadığım için ona ne kadar kızgın olduğumdan ama parmağı bile kesilse gizlice ağladığımdan haberi yok sözlük.
Not: ilerideki kızımın prensi olacak biriyle evlenmek istiyorum.
değişkendir.
Bu akşam bir yemek yapalım dedik.
Salondaki televizyona bile yağ sıçramış aq.
Su siralar kötü.
ilk arkadaşım, ilk sevgilim olmasını isterdim keşke bu kadar soğuk olmasaydı.
Boku cıkmıstır. Bildigin yalama yani.
Düsün simdi bi bahcedesin kar yagmıs bahce karla kaplanmıs. elinde de inci bir kolye var. Kolye bir anda kopuyor ve sen eğilip o incileri tek tek toplamaya calısıyorsun. Sonuc: sıkıntı.
ne zaman küçüklüğümü hatırlasam ağlayasım geliyor. hatta hemen iki yaş süzülüyor. babamı çok seviyorum yhaa. cnm babam benimm. iyiki varsın. hep yanımda ol.
genelde her iki tarafında başaramadığı ilişkidir. Arada bir soğuk duvar var misali. Şimdi ne kadar sevmediğimi,nefret ettiğimi söylesem de ki ergence olduğunu düşüneceksiniz her neyse yine de içimden içimden de olsa üzülüyorum ona. Belki de asıl üzüldüğüm olay istediğim gibi bir baba-kız ilişkimiz olmamasıdır bilemiyorum sözlük.
Bizzat kendimin gördüğü bir bağdır. Babalar kızlarının hiç bir ricasını geri çeviremezler. Kızların istedikleri her şey olabiliyor lakin biraz güler yüzlü, sevecen olunduğunda baba hemen izin veriyor. Babayla kızın arası ne kadar iyi olursa babanın kızını anlaması daha da kolaylaşır, onun sırdaşı olur, dert ortağı olur. Ama ne olursa olsun aile bağlarınızı kendi elinizde olmadığı sürece bu bağları koparmayın. Aile her şeyden önemlidir.