bugün

babacan bir dizidir. harbiden babacandır bu dizi. bi babacan havası var.

anladınız mı espriyi. hani baba candır, babacandır.
güzel

diziydi

bitti

gitti

sevmiştim.
trt"de sabahları eski bölümleri dönen, işe giderken izlerken tebessüm ettiren dizi.
Güzel şeylerin de bir sonu vardır. Sen de geçen sene final yaptın. Ne güzel de izlerdik pazar akşamları. Şimdi bazen yutupta bir sekmesin, bazen bir anısın pencereden gökyüzüne bakarken. Unutulmadın.
Bu dizide eski dizilerin sıcaklığı vardı bence. Zamanın eskitemeyeceği dizilerden.
Şu sıralar sardığım trt dizisi. Hoş dizi Allah var.
iyidir iyi izleyin vurun reytinge.
çocuk dizisi.
Reklamlar.

Pazar akşamları stres atmak için bire bir on numara beş yıldız dizi.
On numara beş yıldız dizi. Ben izliyorum sevdiklerime tavsiye ediyorum.
görsel
mannequin challenge yapılan galiba ilk yerli dizi: (pek sevemedim bu diziyi ama...)
https://youtu.be/fyQMTV_6ToQ
trt'nin son yıllardaki niteliksiz dizilerinin lokomotifidir. dizideki herkes tek basamaklı iq'ya sahip.
görsel
Öyledir.
Candan ötedir.
Anne olmayınca daha değerlidir.
Haluk olmasa dönüp bakmayacağım dizi, kore uyarlaması olduğunu yeni öğrendim. Bu yüzden absürd olmasını yadırgamadım. şu anki bölümde halukun benzeri hamzaya hasta oldum, ayşegülü koklayarak öptü ya ah ulan! Çapkınlık pek yakışıyor be. Ha bu arada şu yumurtakafa salihe çok pis ayar oluyorum. Çalı süpürgesi kızını haluk aldı damadı oldu, herif hala tersliyor çocuğu. Bundaki trip kezbanlarda yok, pislik yufkacı!

Bu haluku alcan böyle sabaha kadar mıncırıp ısırıcan ya, böyle kocam olsa hiç yaşlanmam hatta ömrüm uzar.
Dizinin babası da dahil tüm çocukların başına bir müsibet gelmistir. En çok dükkanında bayılan babaya üzüldüm.
güzel dizidir.
Egemen Aslı ikilisi şutlanmış gibi duruyor; Egemen Dubai'ye uçtu sanki gelmeyecekmiş havası var; iyi olmuş. Egemen'in duruşu, o kalın pembe dudakları bile gıcıktı. Her dizide oluyor böyle sıkıcı yan hikayeler, gereksiz gereksiz bölüm uzatmalara yarıyor herhalde.
Geçen sezon kendisi için izlediğim haluk karakterinin bu sene tekrara düştüğünü görmemle hayal kırıklığına uğratan dizi.tutan bi espiriyi 2 sezon boyunca seyirciye satamazsın bi süre sonra bayar.öyle ki oyuncu içinde sıkıcı bi hal alır. tadında iyiydi herşey. biz onu komik ama aynı zamanda ciddiyetli,şakacı ama alaycı olmayan tavırlarıyla sevmiştik yeni haluk absürt değil aksine biraz itici olmuş.belli ki bu işte senaristin bi parmağı var.fazla yüklenmişler karaktere.yoksa uraz beyin performansına dicek laf yok.
aklıma gelen sadece esas kızın dudakları.
komedi dizisi olmasına rağmen niye araya hüzün sokuyorlar anlamak zor. yok adam hastalanıyor falan yapmayın siz komedi dizisi olduğunuz için sevildiniz. evet.
trt'nin akasya durağı.
Geçen yaz izlemeyi severdim ama şimdi kim açıp izleyecek eski bölümleri bir bir üşeniyorum son bölümlere baksam kopukluk var.
hak ettiği değeri alamayan dizidir. tamam belli bir izleyicisi var bu dizinin ama daha fazla izlenmeyi hak ediyor bu güzelim dizi.