bugün

Arkadaslar su arkadasi bulur musunuz rica etsem?
senin ben arkadaş gibi mnakoyim!

arazinin sözlük tanımısın amk.
1 haftadır arıyorum ulaşılamıyor arada whatsapp'dan görüldü olmasına rağmen cevap gelmiyor.
naptın mk meksika sınırında kokain tacirliğine mi başladın.

dönme lan buraya ibine.
g.ö.t tanım.

eski yazar.
faşistler tarafından eğer altına iyimser bir yorum yaparsanız sizi aşırı eksileme eylemi ile karşılaştıran yazardır. * *
Nickaltı güldüren yazar.

insan ister ateist olur ister deist ister hindu ister müslüman. Kimse buna karışamaz.

insanların sizin dininize saygı göstermesini istiyorsanız siz de onların düşüncelerine saygı duyun.

Kimse kimsenin inandığına inanmak zorunda değil. Sokun şunu kafanıza.
beyninde nöronları arası kimyasal tepkimeyle düşünce oluşamayan lalelere yine dert olmuştur.
olm siz hangi ateiste ''ergen değil çok aklı başında'' dediniz.
önce onu bir söyleyin de bilelim.

olmayan bir şeye şizofrenik şekilde tapıyorsunuz bu da komik geliyor bana.güldürüyor.
dolayısıyla dalga geçiyorum.

işin ironisi;

denizi yaran musa'ya
insan dirilten isa'ya
ay'ı bölen muhammed'e
hayvanları gemiye yükleyip dünya turuna çıkan nuh'a
dünya'da varolan tek yasak elma'yı yiyen havva'ya,
kabilelerin üstüne alev topu yağdıran bir allah'a

inanıyorsunuz...

hem de elinizdeki tek kanıt kutsal kitaplar mantık hatalarıyla doluyken.

sakin kafayla düşününce bir gülme gelmiyor mu ?
söylemlerinde acıması olmayan, söyleyeceğini böyle adamın suratının ortasında ki sivilcenin uç vermiş yerine " çaat! " diye oturttuğunu düşündüğüm yazar. korkuyorum kendisinden. *

edit: korkmakta haklıymışım seri eksilendim bundan ötürü. *
Sözlük için nick alırken 'V' yerine 'B' ye basmaktır
bugün 35 nickaltını garanti ettiğim yazar.

değerlenecek buralar.

(bkz: reklam alınır)

edit: olm ciddiyim (bkz: reklam alınır)
tıpkı ''stairway to heaven led zeppelin'cisi'', ''UEFA kupa Galatasaraylısı'' gibi özenti ateistidir kendisi. hani allah yok din yalan diyen ve kendini cool zanneden çocuklar var ya, o işte. ne demişler, bir korku filminde şişman ve gözlüklüysen sıçtın. bu çocuk hem özenti ateist hem Galatasaraylı. gerisini siz düşünün.

EDiT: görsel
Bıyıklarıyla urangu'nun bıyıklarına diss atan yazar.
bu başlık aldı başını gitti. ah sözlük ah sen eskiden böyle değildin...
Biraz araştırma yaptım inceledim kendisini.
Saygım sonsuzdur kendisine ona laf edemem .
Kendisine bir eleştiri yapacağım ;

ilk öncelikle o kadar birkimli olduğunu düşünmüyorum yani ortalama bir birikime sahip ne az ne çok .
Yani öyle birkimli entelektüel ateist yazar gördüm ki maalsef bu konuda bu yazarımız biraz sönük kalıyor.
ilk öncelikle sanırım ateizmi canı sıkıldıkça gündeme getirdiği yada kendince eğlenmek için kullandığı bir ideoloji haline getirmiş.

Eğer 23yaşındaysa ve halen ateizm kafası '' zaa müslümanlar mal allağ yok din yalağğn''dan öteye gidermiyorsa sanırım hayatında kötü şeyler yaşamıştır , kensini yargılyamam.fakat bu zihniyetini seri bir şekilde düzeltmesini ve dini '' psikolojik , sosyolojik ve felsefi'' alanlarda ele alırsa daha kaliteli sohbetlere girceğime inandığım şahsiyettir.

Kendince '' her boku ben bilirim'' yada tipik ateist yazar modelinde sürekli bir zorla '' göt etme'' çabasında olmasıda vardır. söz etmiyorum ondan.

Ha dediğim gibi kendisine saygım sonsuzdur eğer yanlışım kusurum varsa bağışlasındüzeltsin anladığım kadarıyla bu. saygılar.
karizmatik ve birikimlidir.
anasını satayım herkes taş olup havaya atıldığını kabullenmiş de yarı yolda bilinç gelmiş falan okey demişler de yerçekimli ortamda fırlatma olur mu olmaz mı bunu tartışıyor. ülkemiz gelişiyor lan sorunlarımızı aşmışız biz!!
Kapatiyoruz bugünlük. Birazda bizim nickaltini uplayin. Veda bakınızı:
(bkz: v for vendetta)
yazar arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. lafı gediğine sokan yazar
saldırılara itinayla güldüren cevaplar atan arkadaşımdır.

bildiğin ayar lan.
Verdiği ayarda hata olan yazardir. Üzgünüm bebeğim seni seviyordum yoksa. Bir hakem her zaman tarafsiz olmalidir. Bir yazarda öyle*
"ayar" denilerek kelime oyunu yapılmış yazar.
devlet hesabımızı yapalım hemen şimdi;
baştaki a ve sondaki r yi at kaldı mı "ya" sonra sadecce sondaki kalsın etti mi "r" hükümet partisini yaz "ak" hepsini birleştirdik etti mi "yarak" 2015 yılının ayarı hayırlı uğurlu olsun.
(#26562266) sen hayırdır kardeş
makinacı var burada taş gibin haddini bil.

nickaltında tatava yapılan bir yazar.
hoop aloo mevzu mu var bilader!
natalie benim aşkım olur onu demeye geldim ayaanızı denk alın o kadar.

buralarda da çok şaapmayın lan.

tanımam etmem entry girmeye gelinen yazar.
11.nesil yazar 5 yıllık yazara sözlüğe yeni gelmiş diyor.

yok bunu sabaha bırakıcam.
Sözlüğe yeni gelmiş vasat yazar.

Vasat altında da denilebilir. Enee ne güzel şeyler yazdım yhaaa.
adam düzeltmiş halinde bile yanlış yazıyor.kahkaha attım.

--spoiler--
kur'an ı kuran yazmak
--spoiler--

abisi kur'an-ı olacak.
o tireyi hep unutuyorsun.
2 ortalı deftere 54654654 kere yaz kontrol edeceğim.
kendisine dahi falan demiş.
ahhahaha tahtada gördüğünü deftere geçiremiyorsun.
Newtonun kafasina elma atan yazar. Kendi kendine düştü mü sandın?