bugün

bazen iyidir.
zannedildiği gibi acı vermez. aksine insanın üzerinden büyük bir yük kalkar. ama "aşkın bitmesi" ile "ilişkinin bitmesi" ni ayırt etmek lazım. üzen ilişkinin bitmesidir. ilişki olduğu halde aşkın bitmesi acı vermez. sadece aşık olmadığın halde ilişkiyi sürdürmek can sıkar.
göreceği için yüreği pırpır etmiyorsa kalbi, ayakları birbirine dolaşmıyorsa heyecandan, sakındığı, bakmaya kıyamadığı değilse... ve Ben seni ölene dek seveceğim değil de Ben seni sevdikçe ölmeyeceğim demiyorsa artık.

herşeyin "artık" ya da "zaten" olduğu zamanlara adım atmışsa.

bitmiştir.
Bilimsel araştırmalara göre, normal bir insan eski sevgilinin etkisinden 17 ay ve 26 gün sonra arınırmış.
birbirine aşık iki sevgilinin birbirinden soğuması ve şartların değişmiş olmasıdır. ortada yalan, ihanet vb. durumlar oluşmuşda olabilir.
bazı şeylere yenik düşürmek,üstesinden gelememek, çok fazla yıpratmak ve kurcalamak sonucu tüketmek.
(bkz: ilişkide uzatmaları oynamak)
kaybettiğinde değil; vazgeçtiğinde biter...
Eeh kırılmaktan kalbinizi hissedemez duruma gelince eninde sonunda oluyor bunu anladım. 50 tane zenci gangbang yapsaydı bu kadar canım yanmazdı herhalde. neyse etme bulma dünyası.görücez bakalım sen ne hallere düşüceksin.
aşk bitmediği için aşk olur, fakat; hiçbir gayret göstermezseniz aşkın bitmemesi gibi bir durum da söz konusu olamaz. aşk, kendi kendine süren bir şey değildir, sürdürülebilir bir şeydir. öbür türlüsü bağlanmaya giriyor ve ya bitiyor ya , süründüyor. bitmesi neyse de, süründürmesi lanettir.
her şey olabilir hayet bu takılmamak lazım.
ferahlama ve rahatlama sebebi olan durum.