bugün

üçlü sırasında olur, iki sevdiceğinle birlikte oyş.
başrolünde oynayan çıtı pıtı hanım kızı alıp zeyno karakteri için deniz yıldızı'nın banusu (begüm topçu) ile anlaşan dizi. yahu kız gitti yerine zeyno olarak banu geldi, olmadı.
Arkadaş aşkın ne güzeli nede çirkini var aşk diye birşey yoklan kandırmayın kendinizi gidin yatın.
Utanma duygusundan dolayı söylenemeyendir.
insanı en seveni.
Herkesin aşkı kendine. Ne diye dizisini yapıyorsunuz arkadaş? Özendiriyosunuz milleti. Olan var olmayan var. Var olup yokmuş gibi olan var. Yok gibi olup aslında varmış gibi de olmayan var. Balataları yaktım ben, hadi kaçtım.
şişme bebek ile olanıdır.
Karşılıklıdır. Bir bakışında gizlidir, ses tonunda yada gülüşünde. Anlarsın bir şekilde, o aynı heyecanı paylaşırsın bir şekilde, aynı hazla aynı şevkle ve en önemlisi birlikte.
tv 8'de bu akşam yayına başlayan çekimleri ankara'da yapılan yeni dizi. tutar mı derseniz bence tutar.
benim sevdiğim adam aşkların en güzelidir.
iki tarafında zengin olmasıyla olacak aşktır.
aşkların en güzeli anne olmaktır. Bebeğinin minik ellerine dokunmaktır.
bu dünyada mümkün olmayandır.
platonik olanıdır. (bkz: seni uzaktan sevmek aşkların en güzeliiiiiiiiiiiiii)
platonik olandır. masumdur. sevecendir. bir karşılık beklemezsin. seversin hemde çoooookk seversin...
"köpek" sevgili ferhat göçer'in, it kılıklı şarkısı. (bkz: ömür gedik)
ferhat göçer in seslendirdiği muhteşem müziğe sahip şarkı.
sevdiğini sözcüklerle belli edip duygularla pekiştirmektir. çıkma teklifi gibi abuk subuk şeyler yapıp içine etmemektir.
galiba budur;

bir kız ve bir delikanlı, bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;
kız : lütfen yavaşla, ben korkuyorum
delikanlı : hayır, bak ne kadar eğlenceli
kız : lütfen, lütfen, çok korkuyorum
delikanlı : peki, beni sevdiğini söyle
kız : seni çok seviyorum, lütfen yavaşla
delikanlı : şimdi de bana sıkıca sarıl
kız delikanlıya sıkıca sarılır;
delikanlı : kaskımı alıp, kendine takar mısın? başımı çok sıktı..
ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: motorsiklet kazası;
motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu. gerçek ise şöyleydi; yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli etmek istememişti. bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti. sonra da kendi ölümü pahasına kızın başlığı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. işte gerçek aşkın anlamı da budur.
birincisidir.
terk edip giden sevgilidir.
erkan dündar isminde amatör bir müzisyenin şarkısıdır. dinlenesidir.
ferhat göçer'in tek güzel şarkısı.
post modern katil ferhat göçer şarkısı.
Aşk, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir.
(bkz: Montaigne)
Var kalabilmenin şartı, hakikat yolunda insanın "varoluş"unun bilincine ve aşkın olana kavuşma arzusunun samimiyetine bağlıdır..