bugün

göt olma sebebidir. içler acısıdır. hüzün verir, yeri gelir ağlatır. bazen de götüne oklava girmiş hissi uyandırır.
(bkz: siksiz kalmak)
face de birşey paylaşıp yarım saat geçtikten sonra bile kimsenin beğenmemesi ile aynı hissi yaşatır.
beğenilme, onaylanma veya taktir edilme umutlarıyla başlanan yolda. bir süre sonra "ulan eleştirsinler bari" ile devam eden umudun son demleri. Sonucunda Boynu bükük açılan başlığı unutmaya çalışma olarak devam eder.
acaba biri altına yorum attı mı , atacak mı diye düşünüp beklemekten kıvrandıran olaydır.
konunun am got meme uclemesinden ve din siyaset icermemesinden dolayi ilgi cekmemesinden kaynaklanir. sol frameden sessizce suzulup kaybolmasi uzulmeye neden olabilir.
üzücü bir durumdur, başlığı açanın özgüven kaybına neden olur.
başlığın piç olmasıdır.
Fazla takılmamalıdır. Tutsa nee tutmasa ne.
bir yazar daha kazandınız aranıza.
Bi dahakine içine tutkal koy kanka. Çok tutuyor öyle.
Çok önemli bilgi dolu yada güncel bir entry girmiş olabilirsiniz. Kelime seçimi ve cümle kurulumu Çok çarpıcı da olabilir. Fakat yinede yeterli değildir. Sihirli bir dokunuş, görünmez bir ivme lazımdır. işte tam bu noktada biri gelir bir giri yapar. Kaybolmaya yüz tutmuş olan o başlık aniden canlanıverir. O yüzden sözlük, ferdi girilerinin önemi olduğu kadar aynı zamanda bir takım oyunudur da. Destek şarttır.

Ha belki zamanlama hatası yaparsınız o da ayrı bir konudur.
Açtığım veya upladigim her başlığa benden sonra biseyler yazılsın isterim ki duvarla konusuyor gibi olmayayım.
Değeri sonradan fark edilebilir belki, sükûnet sabrın üstündeki örtüdür ..
Suraya yazsam ferman olur.

Artik ben de ben yaziyorum ama onlar anlamiyor modundayim. Cok da fifi modu acik.
+ Sen şimdi böyle dedin ama,

- başlık ya oruçluysa?

+ olm başlık hiç oruç tutar mı?

- ya tutarsa?

+ lan!

(Sabaha kadar uyuyamamışım hoş görün be yazar arkadaşlar, canım yanıyor be dertleşecek kimse yok mu?)

Saygılar sunuyorum azizim...
Tutsun diye değil, dönem dönem açıp yıllar sonra okumak için açın. Vay salak diyorum kendime bazen. Neler yazmışım. Eski beni hatırlamak için de güzel oluyor yani. açın açın başlık açmak iyidir. Tutuyor bak yapıyoruz elimizden geleni
sahile inip yalnız başına uzun bir yürüyüş yaparak kendimi sorgulamama sebep olur.