bugün

aziz yıldırımı hala ölümüne savunanlara anlam vermek mümkün değil. en başından beri iftira diye ötenler var, ayrıca fenerbahçe camiası kişiler ile özdeşleştirelemez diyenlerde onlar. nası bi kafadır rabbim.
bu hastaneye gitme numaraları boşuna değildir. ya zaman kazanmak için ya da kaçma girişiminde bulunmak için olabilir. acaba yarın kendisi hakkında ne okuyacağız merakla bekliyoruz.
9 canlı adamdır. ölmez lan merak etmeyin, sizin makarınız olmaya devam edecek ama kendi hakkında sonuç ne olursa olsun birilerini çok kötü sikecektir.
bu ne demek mi? sadece bir iddia!
şike iddiaları bir yana da o da insan be. o yaşta ordan oraya git gel in çık hasta adammış bi de yani başına bir şey gelse üzülürüm hani.
not: galatasaraylıyım.
başarıların arkasındaki tek adam olmak hoşuna gidiyordu, şimdi şikenin arkasındaki tek adam olmak canını sıkmış görünüyor.
fenerbahcenin baskani.

edit: arkadas bu entry'de ne elestiri, ne de övgü yok iken, sadece bilgi amacli girilen entry'yi neden eksi yagmuruna tutarsiniz?? o kadar mi kuyruk acisi ceker insan?
alacaklar aşağı diyorlar şu sıralar adına.
yaptıklarının cezasını çeken nadir fenerbahçeli başkanıdır.
http://www.htspor.com/fen...ber/646941-sekip-sasirmis
eğer hal böyleyse başkanla ilgili iddialar çok da güçlü değil hatta sağlık durumu da göz önünde tutulup tutuksuz yargılanmasına karar verilebilir.
adamın sağlık problemleri yaşamasına rağmen insanlıktan çıkmış ağzından salyalar saçarcasına saldırılara maruz kalan insandır. bu saldırı şike suçlamaları değildir, bu saldırı kaçmak için hastalanıyor diyenlerin yaptığıdır. adam felç olabilirmiş yahu biraz insanlığa davet ediyorum ne olursa olsun karşıdaki de bir insan.
en güzel duygularımın katili.
allahından bul aziz başgan.
- tutuklattım.

(bkz: erol köse was here)
adnan polat'la bir sohbetinde "tamam da bu trabzon'un g... kalktı" demiş.

pazar gününden beri istanbul'un tüm hastaneleri seferber olup kendi g... indirmeye çalışıyorlar ama.
ordan oraya sürüklenen şike ve teşvik suçları ile mahkemelere çıkan fenerbahçe başkanı.
fenerbahçe'yi önce vezir, ardından rezil eden başkandır. daha dün kendisine kin ve nefret kusan taraftar, şimdilerde "arkandayız" mesajı vermekte. fenerbahçe'ye ne olursa müstehak değil midir? cevap veriyorum; öyledir.
gün gelir devran döner keser döner sap döner , böylece aziz yıldırım y..ağı yer .
o fenerbahçe'nin en kahraman ' (bkz: azap askeri)'dir. fenerbahçe onunla abad olmuştur. daha mahkemesi yeni başlıyacaktır. bakalım gerçekler aydınlansın, o zaman herkesin konuşma hakkı olur.
kulübü dernekten kurumsal yapıya dönüştürmüş 13 yılda. fenerbahçe spor kulübü benim diyor resmen. ben yaptım, ben yaparım diyor. astı-kesti. bugünlere geldik. iyi şeyler yapmış olması, yaptığı olumsuzlukları örtmez. 13 yılda yaptıklarını, şimdilik sadece bir iddaa bile olsa, hayatın her yönünde rezil bir durum olan şike-hile yüzünden sıfırlamıştır. fenerbahçe kulubü başkanının, bu tip iddialarda ismi bile geçmemeliydi. yazıklar olsun.

edit: eksilemen benim de koyu bir fenerbahçeli olduğumu değiştirmez.
türk futbol tarihinin şike taşlarından biridir. tüm şike olaylarında fenerin adının geçmesinin baş mimarlarındandır. bütün yolsuzluk ve hırsızlık olaylarında fenerin adının tavan yapmasını sağlayan tek başkandır. el feneri, deniz feneri, azizin feneri.
hastaneden çıkarıldı ve adliyeye sevk edildi.*
(bkz: metris sarı desene)
son duyumlarıma göre kendisini tayyip erdoğan ın avukatı savunacakmış.
an itibarı ile tutuklanması muhtemel kişi. tutuklu veya tutuksuz yargılanması federasyonun 15 temmuzdaki kararını etkileyecektir.
tutuklanması durumunda chp millet vekili olacak kişi.
tarihin gelmiş geçmiş en büyük spor adamıdır.. kendini feda etmiştir bir hiç uğruna, ulan sağda solda 5 kuruş etmez adamlar sallıyor ya ona yanarım, stad yaptı türkiye peşinden geldi, ürün pazarlama ve satışı konusunda ülkeye ders verdi herkes onu takip etti, tv açtı diğer takımlar peşinde, tesisler yaptı herkes onu izledi, on otuz para verilen yayın geliri sebebiyle federasyonla kavga etti kötü oldu takımı 3 yılda 4 penaltı zor kazandı yılmadı savaştı o gelmeden önce en baba takım 10-12 milyon dolar alıyordu kendini feda etti savaştı adı anarşistte bölücüye çıktı, bu arada kendini büyük sanan takımlar çekildiler köşelerine, götleri yemedi savaşa. şampiyon olan takım 40 milyon euro para alıyor bu aziz yıldırım'ın sayesindedir, yıldız transfer akımını o başlattı. ne yapmıştır bu adam bu kadar kötü olacak?
fb-denizli ile oynarken gs kayseri gibi dişli takımla oynuyordu anında 4-0 yok mu şike? bjk-gs maçı sergen gole gidiyorken bastı topa geri döndü yokmuydu şike? ts-karabük maçı 10 dakikada bitti yokmu şike ts-antep ligin en diri takımı ilk yarıda üçlük oldu yokmu şike, malatyalı futbolcular çıkıp açıklamadı mı evet gs'den şahin marka araba aldık diye yok mu şike, 22 penaltılı şampiyon çıkardı bu lig yokmuydu şike, denizli ligde kalmayı garantilediği halde hayvan gibi asıldı maça yok mu şike, antepspor 3 puan alması gereken maçta 1 puan için 90 dakika kapandı maç 1-0 bitince savaş çıkardılar yokmuydu şike.

onu yazdım bunu yazdım birazda sinirliyim tüm pisliği bu adamın üzerine yıktınız herkes tertemiz sadece bu adam kirli öylemi, her ts-gs maçı öncesi ergün gürsoy'un ben tsliyim diye ortada gezmesi unutuldu yapılan ittifaklar papermoon'da yenilen yemekler unutuldu vurun abalıya koduklarım zaten adam düşmüş zaten şikeci ulan pezevenkler bu adam 5 türkiye kupası 2 lig şampiyonluğunu son maçta kaybetti.

evet yanlış yaptı keşke yapmasaydı ama hangi takım fenerbahçe'den daha temiz yada aziz yıldırım'dan.