bugün

şimdi aziz yıldırımı suçlayan arkadaşlara sorum olucak.
Babanıza yada dedenize ergenin teki
siyal verceksin ve benzeri hakaret ettiği zaman dövmezsiniz dimi.
Aziz yıldırıma karşı beslediğim bir sevgi yok ancak
1- Adam zaten sinyal vermiş
2- Böyle bir durumda küfürle karşılık vermesi gayet doğal çünkü adam muhtemelen sinyal verdiğini ve motorcunun canını tehlikeye atmadığını bildiği halde birden yanında el kol hareketi yapan birini görünce doğal olarak küfür etmiştir
3- Motorcu haksızdır, sonradan anlattığı gibi sütten çıkmış ak kaşık değildir kendisi de hemen sövmeler falan.
Koyu bir fenerliyim.Aziz yildirimi Günahım kadar sevmem ama adam haklı.Zaten son zamanlarda iyice moda oldu bu aksiyon kamerası alıp hata kollamak ulan trafikte girmediğiniz delik yok zaten.
Her ne kadar motorlunun görüntüleri ifşası yerine emniyete vermesi gerektiğini düşünsem de, şunu belirtmeden geçemeyeceğim eh başgan bi ora kaldıydı magandalık yapmadığın!
korumaları akıl edememiş motorcu kardeşin şovunun yarıda kesildiği aziz yıldırım olayı. ulan adam tribünde kulüp başkanı dövüyor, kafan mı güzel?
maganda mı? bu nasıl bir başlık lan? hem de aziz yıldırım haklı iken?

bu videoda bir adet aziz yıldırım* ile bir adet ezik, primci, algı yaratmaya çalışan, tek başına kalınca aşağıya oturan ve bence yeterince ağzının payını alamamış bir motorcumsu içeriyor.
aziz y. sinyal vermemiş doğrudur ama sinyal vermedi diye durum sıkıntı arz etmiyor ki vidyoyu izleyen anlar.

kaldı ki motorcu arkadaş dur şunu youtube'a yükleyip rezil edeyim moduna girip de iha karşısında mağdur edebiyatı yapmasaydı daha iyi olurdu.

aziz y.'nin motorcunun gider yapmasından sonra üstüne kırıp da önünü kesmesi de nedir. yokaaaa....
Mafyalık böyle bir şey. Hangi mevkide olsan da fark etmiyor. Kıro her dem kıro kalıyor.
aziz yıldırım denen adamı günahım kadar sevmem ama trafikte g.tünü başını sallayıp böyle araç içerisindeki adamları taciz eden motorcu ibnetorları s.kesim geliyor. adam sinyal vermiş göt oğlanı sen yoluna doğru düzgün baksana!
aziz yıldırım ismini görür görmez salyalar saçarak kuduranların adamın sinyal verdiğini, gayet yavaş ve sağdan gittiğini, hatta motora önce yol verdiğini, ama yılmazı sinyal vermedi diye suçlarken, asıl kendi o şeritten o şeride sinyalsiz zıplayan, aziz yıldırımdan bana ekmek çıkar mantığıyla atar yapıp ondan sonrada süt dökmüş kediye dönen dallamayı savunanların saldırdığı başlık.
Orada bırak öyle tAŞŞAKLI BiRi, içimizden kim olsa en az aziz kadar tepki verir. Hiç öyle edebiyat yapmayın şimdi... Aziz gene iyi tutmuş kendini.
Aziz Yıldırım'dan nefret ederim. Dönerken sinyal vermemis eyvallah.

Motoru sikistirmamis. Kafasina kamera takan adam greenpeace kurucusu oluyor, geceleri penguenler icin ağlıyor tandansi yakalıyor.

Gidip aziz Yıldırım'ı taciz eden motorlu velettir. Kimse kusura bakmasin.

Motorlu terörü bi zahmet bitsin amk!
Aziz yıldırımı zerre sevmem ama motorlu arkadaş baya şova kaçmış. Böyle egzoz bağırtan kekoların "imi sinyil niyi virmiyisin ibi" demesi beni ayar ediyo aq.

Hem ortada sinyallik bi durumda yok yani. Adam düz yolda gidiyor neyin sinyalini versin, "ben düz yolda gidiyorum he dikkat edin eheheh" mi desin anlamadım ki.
Aziz yıldırımın gereksiz atarı ve korumaların yalakalığı ile sonuçlanmış olay.

Burası istanbul her yerden malesef araç çıkabiliyor. Sinyal veren olduğu kadar vermeden giden ve haklı olanda çok.

Buradaki tek sıkıntı olayı ileri taşımamak, aziz yıldırım zaten bu tarz konularda vukuatlı adam gözümün önünde taraftarına sırf resim çekilmek istiyor diye* "artistliğin lüzmu yok çekil önümden" dedi.

Ayrıca; O korumaları adana yüzevler kebapçısında artislenirken görmek isteriz...
aziz yıldırım bir mafya babasıdır, bunu yapar, hatta adamı kurşunlatır da.sinyal vermeden dönmek motorcuyu tehlikeye atmak suçtur- bitmiştir, üstünde tartışılacak bişey yoktur.
Ülkedeki godoman yalakalığının zirve yaptığını gösteren Başlık.

Para'ya bu kadar tapan Akılsızların ülkesinde Elbet godomanlar istediğini yapar.
motorcu kesin fetocudur.A
ziz Yıldırım'a kumpas kurmuştur. (bkz: yersen)
şovmen motorcunun şovu. bir temiz kafasına ... . işte o kadar!
Aziz yıldırım'ın küfür etmediği, kendisine küfür eden ve sinyal vermeden trafik güvenliğini hiçe sayıp peşine takılan motorcuya efendice cevap verdiğini bir ven mi görüyorum? Korumalar karışıyor olaya çünkü yaşlı bir adamı zibidi bir gencin saldırganlığından korumaya çalışıyorlar.
Aziz Yıldırım la zerre alakam yok ama adam haklı.
Motorcu onu takip edip kışkırtmaya çalışıyor bu bir kadın da olabilirdi tabi.

Yanlız adamdaki şansa bak aq kırk yılın başı rençliye hava yapayım dedi içinden aziz Yıldırım çıktı tam komedi aq bu nasıl şans o durumda krize girerdim.