bugün

dağarcık problemi olan insan olabilitesi yüksektir. dikkat dağınıklığı kaynaklı cümle kuramıyor olabilir.
Gizemli olurlar. Lisede arka sirada otururlar.. Herkesle konusmazlar. Erkekse etkileyicidir. Kizsa, bilmiyorum.
en azıngan geneli çok konuşanlar kadar boş konuşmazlar.
ya çok bilen insanlardır, ya da hiçbirşey bilmeyen insanlardır.
çok düşünen ama aklından geçenlerin binde birini kelimelerle ifade etme ihtiyacı duyan insanlardır.
geneli az uyuyup, az yiyenlerden oluşan insan topluluğudur.
Çok dinleyen insanlardır. Bu yüzden ki, hepsi olmasa dahi büyük çoğunluğu bilgilidir. Lakin az konuştukları için bu bilgileri paylasmazlar..
bazen susturmak mümkün değildir onları..
Az ve öz konuşan insandır..
Sözleriyle yıkım etkisi yaratabilirler.
hepsinin de bilgili olduğu söylenemeyecek insanlardır.
sorulduğunda; zamanında çok konuştum bi faydasını göremedim, bıraktım. diyebilir.
Çok düşünen, gözlem yapan insandır.
Çekingen de olabilir.
Veya depresyondadır.
Birsürü alternatif var.
gözlem yapıp en doğru cümlemeyi söylemeye çalışandır. Bilge olma ihtimali yüksektir ve kolay iş değildir.
(bkz: asosyal)
Ya çok bildiğinden,
Ya da hiç bilmediğindendir.
iki türü mevcuttur. 1. si bilmiyordur ve bilmedigi konu hakkinda konusmw geregi duymayacak kadar zekidir. 2.si bilen fakat konuşsada konuşmasada bir seyi değistiremeyeceğini anlamış insandır.
ya bilge ya bildiğin odundur.
konuşmayı sevmiyordur, kendimden biliyorum.
bazen de ne çok bildiğinden, ne hiç bilmediğinden, ne entel görünmek istediğinden ne de sorunları olduğundan sessizdirler. doğaları gereği, genetik olarak sessiz yaratılmışlardır.
Gerçekten konuşmayı sevmeyen insanlardır.

Ben de bunlardan biriyim mesela, çok yazarım ama çok az konuşurum.
Biraz konuşsana, tepkisini alırım genelde.
Çağrılmayan yakup'u hatırlatırlar.
az konuşan insanlar bıçak gibi parlar demişler.
istese oyle bir yazar ki hukumet bile dusurur* konusma işi cok dusunmeden yapilir, iyi yazma işi derin duşunmekle yakindan alakalidir. fakat normal konusan bir insan konusmalarinda oldugu gibi yazmalarinda da istemsizce onyargilarini, bencilliklerinbde ekler. bu da onu siradanlastirir.
Normalde fazla düşünen düşüncelerini sözlere dökemeyen, yanlışları görüp söylemeyen, söyleyemeyen sindirilmiş insanlardır.
Genelde sosyal medyada aktifdirler.