bugün

Moda konusunda otorite gibi davranan ama dantel ve tülden oluşan kıyafetiyle fbı ajanları ile çalışan bir astrolog olduğunu söyleyen konsept canavarı. Kızım sen git yine bir yerleyine * estetik yaptır da moda bilen ellerde hayat bulsun.
kendini bir şey zanneden, marjinal takılmaya çalışan varoş.
Estetikli falan olsa güzel kadın. Ama çok itici.
tinder da erkek kovalayan modern çağ kaşarımız.
Gereksiz bir programın gereksiz bir üyesidir efenim.
Ailesi final gecesi yanında olan yarışmacı. Şöyle ki ara ara özellikle Ayşenur konuşurken ekrana da geldiler. Kırmızı şapkalı bir erkek ve orta yaşlı kilolu bir bayan gelmişlerdi. Muhtemelen ekranda görünmek istemediler. Hak vermiyor değilim açıkçası zira Ayşenur balcı hoş işlere imza atmış biri sayılmaz. Hiçbir kadın yada erkek vücudu kullanarak prim yapmamalı. Hele ki bu denli modifikasyon mahsulüyse. Yazık olmuş 150 bine.
bu sefer tarz kazanacak diyerek birinci olmuş yarışmada. Orda bir parantez açmak lazım. Marjinal, gothic, avant-garde birçok tarz denedi bu güzel kız ama asıl ruhu ve moda hakkındaki bilgisi barbie bebek olmak kadar basit.

Hak eden özden'di. Karakter olarak hakeden de nihal'di. Ayşenur'a herhalde abazan erkekler ve iki renkli saç görünce çıldıran ergenler oy attı.

Not: renkli saç rockçılara, punkçılara özgüdür, kokoş barbielere değil.
Plastik.
her yeri sahte olan itici kadin.
Uzaylı zekiye.
Ciddi ciddi televizyondaki beyin yakan programları izleyenleri bizlere gösteren renkli kişi.
Dalga geçmek için kardeşimle izlediğimiz yarışmanın birincisi kendisi. Hiçbiri para hak edecek insanlar değil de bu kız buralara gelebilmek için neyi varsa, ailesi mi dersin bedeni mi dersin her bokunu sattı. Baya baya hak etti yani.
Onun dışında böyle bi metalci rockçı bad ass havalarında giyinip çıkıyor da dio kim desen apışıp kalır.
Kötü yolda bu kız üç vakte kadar overdose dan bi yerde ölü bulunur.
Şort giyen kızların namusuna laf edip or.spu muamelesi yapıyorsunuz. Bu kadın mini giyse de bacaklarına baksak diye televizyonun içine düşüyorsunuz. Ee burası Türkiye şaşırdık mı?
Bütün yarışma boyunca deri ve siyah giyip birinci olmuş kızdır. Ailesi yanında değil diye üzülsem de ailesine hak veriyorum ne de olsa Periscope'da soyunup internete çıplak fotoğrafları yayılmış biridir. Ailesinin gelmemesi normal ama bence yarışmanın hak edeni Özden ve Gülşah'tı.
Ayrıca kız niye o gece öyle tipsiz olmuş onu da anlamadım.
kazandıgı ödülle gögüslerine daha fazla hava bastırmazsa ilgi çekmek için bir çift gögüs daha yaptırarak 4 memeli kız olarak tarihe geçecek marjinal all star galibi.
hayatta kendi ayakları üstünde durmayı bilen nadir kadınlardandır.
Türkiye'nin en güzel kızıdır.
Yarışmayı Kazanmasına çok sevindim.
Hayatta sonradan kendine ait olma silikonlu memeleri üzerinde durmaktır. Yanlışınız var.
kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenene kadar kim bilir kaç erkeğin yatağına uğramış kızdır. o tarz yarışmasındaki kızlar genelde 90-95 nesli ve ailesiyle sorun yaşayan kızlar. normal olmadıkları belli.

bu kız da periscope'da ciciklerini açmıştı. kimseyi yaptıklarından dolayı yargılayamam ama zengin olmak için türk ahlak yapısından taviz verilmesi hoş bir durum değil.
http://www.hurriyet.com.t...luler_yarismalarveoduller

"Aşkitom pıttığıma boşalırkeeeeeeeen smile smile smile" şeklinde fotoğraflarınıda beklediğimiz gerizekalımsı ünlümsü bokçuk demeti kılıklı kadın.

ne oldu bu millete yahu ? ağzına sıçtılar hayvan gibi şey yaptılar.
türkiye'nin en güzel kızıdır.
yarışmayı kazanmasına çok sevinmiştim umarım mutlu bir evlilik geçirir. Açık ve net.
Çok güzel bir kadın puding gibi evet.
ulan kadın bee. kadın..
bitiyorum bu kıza.
kendisini bu başlığa girince tanığım ve görür görmez "lan bu insansa ben neyim " tepkisini verdiğim hatundur.