bugün

86 lıymış.
Tüm tercihlerime istanbul'u yazmamın en önemli sebeplerinden biri olan oyuncu.
Öğrenci hesabıyla para biriktirmek zor ama elbet bir gün biraz param olduğunda izlemeye gideceğim.
tatlı hatun.
Biricik sevgilim Behzat amirimi izlerken tatlılıktan ekrana beni bağlardı Neredesin Ayça Eren.
Bugün doğum günü.

Şimdi yanında olmak vardı.
Kendisini özleten ve ekranlara tekrar dönmesi gereken fotoğrafçı-oyuncu.

Özledim lan, çok özledim.
şöyle de komikli bir videosu da vardır.
https://www.instagram.com/p/BF7cyiBJGmP/
Yatarak kazandığı paranın hakkını yürüyerek vermiştir.
Yattığı yerden para kazanıyor diyenleri bugün şaşırtmıştır.
yatarak oynadığı rolü yürüyerek bozmuştur.
Hayal kadar güzel bir kız.
Kurduğum ve şu ana kadar hiçbirini gerçekleştiremediğim hayaller kadar.
görsel
Şule lan bu, ayça değil.
Tatlis mi talis guzel mi guzel bir oyuncumuz.
Rol geregi saclari 3 numaraya vurdurunca biraz oglan cocuguna benzemis ama yine tatlis.
tapılası kız.
desem eksilersiniz o yüzden;
adorable girl.
natalie portman'ın minyonluğunu almış olan tatlı bir kız. oyunculuk kariyeri de onun gibi olur umarım.
(bkz: nefes alsın yeter)

öyle işte içimden geldi.
Olsa da sevsek dediğim oyuncudur.
şirinlik abidesidir. allah'ın boyu oranında ego bahşettiği kadın oyuncuların hepsinden daha iyidir. bir kere dostta görüp de cesaret edip konuşamamıştım. halbuki heyecanlansam bile bi gülümsemesi yeterdi.**
tatbikat sahnesi'nde çalışıyor kendisi. en son marques de sade temsiline gittiğimde salona girerken behzat ç.'de ki rolü edasıyla hoşgeldiniiiizz diye karşıma çıkıverdi, acayip şirin.
hatta bazen bu kadar şirin insanların yaşlandığında nasıl göründüklerini falan merak ediyorum.
tatlılık abidesiydi şimdi nerede ne yapar bilinmez. behzat ç bitti kayboldu bu tatlı hatun.
kız nerelerdesin çık ortaya bir görün artık.
türkiye nin en tatlı kadınıdır.

bilgisayarımı her açtığımda fotoğrafı karşımda durur.

(bkz: ölümüne kıvırcık saç)

gençşerbirliği forması da çok yakışmış.
sanırım bacaklarını çok seven hanım kızımız. fotoğraf paylaşımlarının yarısı bacaklar.
bi an.. ama bi an gerçekten twitterdan mesaj attı sandım.
gözmakyaşı ve saçlarıya tatlı bir havası olan oyuncu. lakin o makyaj olmasa pek de sıfatına bakılacak birisi değil. a benim için farketmez nefes alıyor sonuçta.