bugün

hem guzel hem seksi neden artık seksi pozlarını goremiyoruz bu hatunun... bu duruma cok uzuluyoruz
cinsel bir objeden başkada bir şey değil.
(bkz: embesil)
büyük bir kitle için: (bkz: osbir malzemesi)*
uludağ sözlükte takıldığını duydum. ne kadar doğru bilemem.
türkiye nin en güzel kadınıdır.
bir zamanlar taştı. şimdi evrim geçirmiş.
dağdaki çobandır.
bir zamanlarin gozdesi olan dolgun dudakli hatun. simdilerde pek ortaliklarda yok.
unlu bir turk dusunurudur.
youtube da videolarından geçilmeyen, ördek dudaklı manken. yok! aysu kayacı frikik, yok!aysu kayacı tanga, ne varsa a.q
bir zamanlar böyleydi:
http://ressim.net/e/out.p...kayaci-cep-telefonu-1-jpg
görsel

artık pek ortalarda görünmüyor.
türk televizyonda kendini göstermiş en ünlü sarışın.
bir kaç yıldır nedense artık magazinlerde yoktur sebebini anlamadım gitti sanki öldü.
Muhtemelen daha iyi verim alabilmek için birkaç yıl nadasa bırakılmıştır. Önümüzdeki dönemlerde tekrardan ekranlara hızlı bir giriş yapar.
çok garip fotoları vardır.. kendisi ile maslakta bina girişinde burun buruna geldik çok güzel çok tatlı hani böyle insanın yiyesi geliyor lakin bu fotolar da tam tersini söylüyor..http://imgim.com/26.jpg
Benim oyum dağdaki çobanın oyuyla bir mi olacak tarihi gafından sonra kendisinin dağdaki çobandan bile daha değersiz olduğunu düşündüğüm bir kişidir.
evlenince show dünyasından ayrılcağı haberi üzdü. Zaten ortalıklarda görünmüyordu. Mutluluklar efendim. Onu özleyeceğimi düşünüyorum. Ekranda görünce mutlu oluyodum.
Dudakları ve kalçası güzel olan güzel kadındır.
yıllar önce emre aşık denen futbolcuyla birlikteydi. kendisinde yokmuş gibi seneleerce güzel parasını yedi adamın.
gordukce emre'ye üzülüyordum şahsen..zira evlenmek için ne taklalar attı ama sepetlendi garibim.
aysun kayacı denilince aklıma gelen tek hadıse bu. kayda değer bir şeyi de yok zaten.
emre evlenmiş sıradan bir vatandaşla, bu da evleniyormuş şimdilerde. iyi madem durumlar eşit! * *
pek bulunmayan görseli :
(img:#364780)
emeğe saygı.
on numara hatundur.
bir elitisttir.

dağdaki çoban çıkışıyla bizlere john stuart mill'in görüşlerini hatırlatmıştır.

zira mill, halkın tüm üyelerinin bu iktidarın kullanılmasında eşit yetkiye sahip olmaması gerektiğini düşünür. siyasal haklara sadece büyük toprak sahiplerinin veya asilzadelerin sahip olması gerektiğine inanırdı.
32 yıl önce bugün doğmuş ünlü güzel, güzellik.
iki dudağının bir araya geldiğini göremediğim seksi hatundur.