bugün

sevgilim ayrılınca ben de ayrılmış sayıldım gibi bir şey. kabullenmesen ne olacak sanki. giden gitmiş, kalan sağlarla yola devam.
zordur.

gerçekler acıdır.

demet akalın da şarkı sözlerinde bahsetmişti sanırım bundan.
beyinde kabullenip kalpte işi bitiremeyince kabullensen de bir boka yaramıyor.
Bir an önce yapılmasi gereken. Fazla uzatmayın.
kaçınılmazdır.ağzımı bozmak istemezdim ama sike sike kabulleniyor insan, hala bekleyen varsa çay yaptım ona da doldurayım.
O.nu baskasıyla görunceye kadar.
sigara yakma sırasının geldiğini gösterir.
Malesef bazen başka bir seçenek yoktur.
sike sike yolun sonunda olandır , ama bunun aksini şerefsizce bir davranış veya ergenlik olarak nitelendiren gerizekalılar da başını yesin

ayrılığı ilk dakikada kabulleniyorsanız zaten ayrılmış olan taraf sizsinizdir haberiniz yoktur , kabullenemiyorsanız da gerçekten seviyorsunuzdur , sevdiğinizi bile bile sizi üzen herkesin teker teker geçmişini sikeyim.
ayrılık ölümden beterdir. ölümü kabullenemiyorsan ayrılık daha kabullenilmezdir.
Kalbin artık sıkışmadığı andır Ayrılığın kabullenildiği an. Fakat çok zordur hala seven, hataların geri dönüşü olduğuna inanan gözü kara bir aşığa ayrılığı kabul ettirmek.
Çok zordur. Artçı sarsıntılar gibi arada bir titrer için. Bir süre herşey normal ilerlerken, anılar rahat bırakmaz seni. Şimdi yok, atarsın arkasından. Sonra gelir, şöyle bir gözlerine bakar, ya sikerim delirtmeyin lan beni. Zor işte amk zor.
boğazındaki düğümlerin çözüldüğü andır. gözlerindeki yaşların bittiği andır. artık acı çekmekten bıktığın andır.

tam 2 ay olmuş. geri dönüş olsa kalp bana geri döner mi? dönmez. dönmeyecek.
8 ay 20 gün sonra ancak kabullenebildiğim gerçek. ben inanmazsam sanki her şey daha farklı olacakmışcasına bir umut, apansız bekleyiş. beklemek hiçbir şeye çözüm değil farkında olup yine de beklediysem ben gerçekten sevmişim be arkadaş.
yine de canın sağ olsun. umarım ki yarın sensiz hayatımın ilk günü olacak uleyn.
zordur, zaman alır taraflardan biri için. ve bugün biraz daha başardığımı düşündüğüm eylemdir kendisi.