bugün

Yıl 2014 , mevzu gene aynı arkadaslar yardım edın yanıyorum soyleyın yapayım , delırcem.
facebook'ta sana yanlışlıkla istek gönderip tam sen kabul ederken isteğini geri çeken kızı düşün. daha şanssız.
once bir adet yumurta aliyorsun. sonra o yumurtanin sarisi ile beyazini ayir o kadar baska biseye gerek yok.

(bkz: çivi çiviyi söker) baska birini bul kesin net cözum. bi o mu var dunya uzerinde amk.
Ilk once insanin kendine sormasi gereken sorular vardir unutmak istiyor muyum
Bu iliski icin elimden geleni yaptim mi
Ona neden ihtiyacim var
Kisi kendi kafasinda cevaplar zaten cevaplarla birlikte o olmadan once nasilsa duzeniniz o duzene tekrar donulmeye ugrasilir kin intikam vb. Duygular sadece insani ufalttigindan oturu onun iyiligi ve uzak olmasi dilenir butun bunlari uc saatte tamamliyorum sonra mis.
sevişmek. kaç kıza unutturdum bu acıyı.
Henüz kimse soylememiş hemen efendim yapıştırıyorum cevabı buyrun çözüm buradadır.
(bkz: montla sıç)
Yoktur.

Her şey zamanla unutuluyor, Zamana bırakın.

unutacağım dedikçe aklınıza gelir.

Unutacağım diye saçma sapan şeyler hele hiç yapmayın.

- sosyal olun. Bir yerlere gidin ailenizle arkadaşlarınızla vakit geçirin.
Misafirliğe gidin vs.
Yeter ki kafanız bir süre de olsa bu duygudan düşünceden uzaklaşsın.

- kendinize yeni uğraşlar bulun.
Hayvan alıp besleyebilirsiniz ya da spora, kursa gidebilirsiniz.

Diyeceklerim bu kadar.
tadını çıkarın bu kadar korkmayın.
raki sarap meyhane de sarhos olmak olmayandir.
Zamandır.
Var.!!!
Ondan bir önceki haline geri dönüş.
Ulaşmak istediğin hayalleri görmek için çabalamak.
Bulunduğun ortamı terkedip zamana yaymaktır.
Bir sürü yol gösterilir ama doğru olanı seçebilmek tombala yapmak kadar düşük ihtimal. En garanti yol kabullenip hayata devam etmek.
Uyuyup uyanmak.

Ben aşabiliyorum artık, darısı herkesin başına.
bir olayın acısının şiddeti = olay /olayın yaşanmasının üzerinden geçen zaman (dt).
ileriye dönük etkileri olan bir boşanma davası şeklinde gerçekleşmişse bu ayrılık, bunun maddi manevi etkileri ileride de görülecektir. şartların tamamen değişmesi mümkün görünmüyorsa, ki zaten işin ayrılık boyutunu unutursun ama başka etkiler devam eder, sabretmeyi öğreneceksin ve o şartlar içinde yaşamaya devam edeceksin.

bazıları devam edemeyip intihar ediyo, ama ben o şahıslardan diilim.

başka yolu yok, n´apalım böyle olacakmış, diyip o an içinde bulunduğun şartları kabul edeceksin. değiştirmek için girişimler yapacaksın, ama bazı şartlar kolay kolay değişmiyor.