bugün

yazılan entryi en azından iki kişinin okuduğunun göstergesidir. bu da sözlük standartlarına göre az buz bir şey değildir. kıymet bilmek gerekir.
(bkz: bulmuş da bunuyor)
herkesin aynı düşünmesinin imkansız olduğunun bir kanıtı, sözlüğün de ne kadar renkli ve sesli olduğunun bir göstergesidir.
entry beğenen var begenmeyen var...
zevkler ve renkler tartışılmaz...
birçok iyi oy alırken bir tane kötü oy alıyorsanız muhtemelen size gıcık olan birinin var olması durumudur.
Artı oy konu ciddiyse evet bende öyle düşünüyorum demektir.
Eksi oy konu ciddiyse hayır ben öyle düşünmüyorum olur.
Artı oydaki (bende) bak seninle birlikteyim yanındayım demekken eksi oydaki (ben) ile konu hakkında entry yazanı yanlız bırakır.

Konu komikse artı oyla ay çok güldüm allah da seni güldürsün demekken
eksi oy ise çok komik olduğunu zannediyorsunun sözlükçe söyleniş biçimidir.
görüş ve düşünce farklılıkları.
karar veremeyen uuser eşgali.

edit: (bkz: saçmalamak)

(bkz: dengesizlik)
artı oy alın teriyle alınmıştır. eksi oy için (bkz: seri eksi oy veren ibne)
"her iki oyu veren aynı kişiyse, ya eli sürçüyordur, ya da beyni" cümlesini kurduran sorunumsu.
(bkz: kime göre neye göre) kavramını ispatlayan hadisedir
sürekli yaşadığım olaydır. yazarın böyle bir durum karşısında paniklemesine gerek yoktur. görüşlerinizin destekliyenler olacağı gibi aksini savunanların olmasıda gayet normaldir.
(bkz: doğal olaylar)
(bkz: şaibeli entry)
siyasi ve dini içerikli entrylerin hemen hemen tamamının başına gelebilecek durumdur. Yapılacak birşey yoktur, yazarlar arasında görüş ayrılıkları vardır *, doğaldır.
sozlukte yeni olan arkadaslarin karsilastiklarinda "nasil yani yaa?!!" diye tepki verdikleri durum.
ne güzeldir. sozlük tekdüze yazarlardan oluşmamaktadır. korkunç olanı 'ben artı oy verdim' nidasına ''ben de , ben de, ben de '' diye gelen cevaplardır. çeşitlilik hoştur.
entry
- siyaset
- din
- takım
- kadın-erkek
konularından biriyle ilgilidir. o yüzden farklı tepkilere yol açabilir.
ya da seri eksi oy veren ibneniz* iş başındadır.
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
(bkz: hayat ne kadar ilginç lan)
insani allak bullak eden, tarifsiz acilara salan.. dunyayi dapdar eden hadise.. olmasin bunlar.. yasanmasin.. beyaz herkes icin beyaz, siyah herkes icin siyah olsun.. herkes bir olsun.. iki kere iki hep dort olsun.. hayatlar bayram olsun falan.
ben listesinde aynı anda hem Son iyi Oylanan Entryleri hem de Son kötü Oylanan Entryleri kısmında aynı entrynin gözükmesi hadisesidir. aynı kişinin yaptığından şüphelenilmektedir.
değişik görüş barındırbilecek konularda, bir tarafa yakın olduğu izlenimi veren entrylerdir.
göreceliliği, güzellik kavramıyla karıştırmaktır.
şaşılacak bir durumdur. çeşitliliğin en büyük göstergesidir. zevkler ve renkler tartışılmazdır. bunu bize yeniden öğretmiştir.
işte insan türleri ve beğenileri denilesi durumdur.
yazarların çoğu hemen hemen aynı şeyi söylemiştir. bir okuyun canlar üstteki entryleri.
"sözlük, farklı düşüncelerin bir kesişimi olduğuna göre, gayet normal bir durumdur."
doğru diyo..
"normaldir, herkes aynı şeyi sevmeyebilir"
tamam..
"her çeşit insan vardır burda, o yüzden mantıklıdır."
anladık lan, salak diiliz...
"yaptığım müthiş gözlemlere istinaden şunu söylebilirim ki, sonuçta burası sözlük. siyasi ve spor entrylerine aynı anda artı ve eksi oy gelmesi doğaldır, panik yapacak bir şey yok."
allah razı olsun, rahatladım...