bugün

Net değildir,flu’dur.
Dikiz aynasında boşluk görmüştür.
aynısını değil ama benzerini yaşadım. böyle dengesiz insanlardan uzak kalmamız gerekiyor ama yapamıyoruz. bana kalırsa bunun sebebi şu şekilde; insan hep ilgiye aç bi vaziyette yaşıyor kendinden anlayabilirsin, yani düşünsene sana kimsenin değer vermediğini. bu eski sevgili senin onu ne kadar çok sevdiğini biliyor, ne kadar çok değer verdiğini biliyor. sen artık zaten onun olmuşsun o yüzden senin duyguların, düşüncelerin onun için önemli değil. biliyor ki onu hep seven biri var ve bu sürede kendisi istediği kadar gönül eğlendirebilir. ama elbet bundan da sıkılıyor veya kimse senin gibi, senin kadar onu değerli hissettiremiyor, kimseden sendeki o ilgiyi göremiyor artık ve hiç seni düşünmeden ortaya çıkabiliyor. çünkü aslında sana bi şekilde muhtaç kalmış... böyle aciz insanlar yüzünden aşktan soğudum.
Katil olay yerine geri doner.
Ne ayı yıllar sonra attı salak ne umuyorsa onca zaman sonra.
boşa düşmüştür.
Pimi çekilmiş el bombasını eline vermektir.
"her yanı lime lime buruş buruş
Bir köşeye atılmış unutulmuş
Yırtık sökük içinde rengi solmuş
Eski bir gömlek gibidir eski sevgili."
net değildir, flu’dur.
dikiz aynasında boşluk görmüştür..
Hiçbir sikimi etmez.
Ne duygu alt üst olur ne en ufak bir his.
Giden gittiyse bitmiştir.
Çocuk oyuncağı mı lan bu amk.insan ne istediğini bilecek.
zamanında yaptıklarının kıymetini bilmediyse, nankörlük yapıp üzdüyse cevap verilmemesi gereken eski sevgilidir.

senin gibi seveni bulamamıştır ki arıyor. ama bir insan nankör ise nankör olarak hayatına devam eder. acıma... yenisine şans ver. geçmişte yapılan hatalar tecrübedir.
Siktir etmek gerekir.
Niyetini cok kolay anlayabileceginiz eski sevgilidir. Cidden karakteri saglam ve kötü ayrilmadiysaniz karsilik verilebilir. Ama karakteri cürük ve sancili bir iliski gecirdiyseniz sallayin gitsin zamaniniza değmez.
yedek listesi kontrolü.

unutma: kadınlar bir siki tutmadan diğerini bırakmaz.
Kendini bulunduğu duygusal boşluktan çıkarmak için tamamen bencil düşünce yapısına sahip insan kişisi.
Hiçbir ise yaramaz. Boşuna uğraşmayın.
ağzına sıçılması şarttır.

üzerinden o kadar zaman geçmiş. yoluna bakmışsın sen. her şeyi unutmuşsun. zaten zor olmuş senin için. üstesinden gelmişsin. hooop beyefendi mesaj atıyo "nasılsın?"... senin ağzına sıçarım ben nasılsın'mış! bugüne kadar nerdeydin? senin peşinde köpek olurken nerdeydin? ne kafa karıştırıyorsun şimdi? mal!

siktir edilmesi gerekiyor arkadaşlar. net. böyle boklu tiplere prim vermeyin. ya sevgilisinden ya flörtünden ayrılmıştır ya da onlardan sizin verdiğiniz ilgiyi göremiyordur. benimki öyle oldu. sevgilisinden ayrıldı. 3 gün sonra bana yazdı. sikik! böyle tıpış tıpış gelirsin işte!

arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın. kesinlikle su koyvermeyin, yelkenleri suya indirmeyin. olmaz o iş. olsaydı zaten o eski sevgili olmazdı. gerek yok.
Aslında diğerinin de masaj atmak isteyip atmadığı durumdur.
mesaj attığı yetmediği gibi çalıştığım yerde tekrar işe başlamıştır. durduk yere kafa karıştırıyor amk karısı her şey yolunda giderken.
güncel Önemli Başlıklar