bugün

Trabzonspor'a yine koymuştur,

biz sıkıldık sen sıkılmadın be kocaman adam?
trabzonspor'u görünce dayanamayan kral.
trabzonu seven kral.
ayrıca en iyi hücum defanstır felsefesini savunan biri olarak fenerbahçeyi çalıştırdığı zamanları özlemekteyim.
ulan bu adamın zamanında lig şampiyonluğu, türkiye kupası şampiyonluğu kazandık. avrupa ligi finalini her zaman attığımız penaltıyı atamayarak kaçırdık. şans işte napacan
neyse uzun lafın kısası özlenen rayızdır.
hakkında ; (bkz: kral ve imparator) okunması da tavsiye edilir
görsel

benim gözümde dünyanın en güzel bakışlara sahip adamıdır. oturtacaksın karşına sabaha kadar bakacaksın, itaat edeceksin.
bugün de trabzonu tokatlayan hoca..
Trabzonspor tokatlayıcısı. Evet.
allah'ını seven defansa gelsin taktiği ile fenerbahçenin başına gelmesi gereken teknik adam.

o fenerin başına gelirse takım toparlanır ama nani sağ bek , van persie defansif orta saha oynar.
görsel
son trabzonspor maçında takımı konyaspor, 119 km koşmuştur. kaleciyi çıkar, kişi başı koşu mesafesi meselesini takımına uygulamayı başarmış olduğu ortada. oynattığı oyunu beğenmesen bile; adam, kendi prensipleri ile çelişmeyen bir takım yaratmış. *
edit: her hafta izlemediğim maç özetlerini ligtv.com dan izliyorum. ilk önce konyaspor maçından başlıyorum sırf aykut kocaman'ı görücem diye.bazen diğer maçlara bakmıyorum bile.
Şampiyonluğu bir kez daha tescillenmiş adam gibi adam. Evet.
galatasarayımızın başında görmek istediğim kurt teknik adam. evet.
ligdeki en iyi yerli hoca. aksi iddaa edilemez. evet.
Bu Ada'm inanılmaz şansız şeyler yaşadı ve elini taşın altına soktu sorunlar yaşadı şampiyon oldu içine edildi ama o kendini bozmadı takıma alexsız oynamayı öğretti felsefe kazandırdı Avrupa kupasını almaya yaklaştı yine şanssızlıklar yaşadı öyle bir Adam şuan çağırsan hocam gel ihtiyaç var diyerek koşarak gelir.
Seviyorum seni Aykut hoca.
Bize iyi gün taraftarı diyen Fenerbahçeli taraftarlar tarafından özellikle alex gittikten sonraki dönemde iyi oynanan maçlar sonrasında "yüreği kocaman", kötü oynanan maçlar sonrasında ise "kafası kocaman" ve "alex'i harcadı" diye lanse edilen eski futbolcu ve teknik direktör.
Fenerbahçe tarinin en golcü oyuncusu ünvanını kendisinden alacak korkusuyla alex'i takımdan gönderen şahıs. Saygıyı hak etmiyor.
nasıl koydu aykut kocamaaaaaaaaaaaaaannn kocamaaaaaaaaaaaaaaan kocamaaaaaaaaaaaaaaaan.
konya futbol takımının teknik patronu. futbolculuk dönemi haricinde, kendisini fenerbahçe'de kanıtlamıştır, ancak başkan tarafından gönderilince, anadolu kulüpleri tarafından havada kapılmıştır.
Trabzonlu şenol'a gene ayarı veren koca yürekli insan. Evet.
fenerbahçe'ye yatmak için büyük azim gösteren murat boz hayranı ergen kız.
pas yap pas yap en yakınındakine yerden pas yap ama sakın rakip ceza sahasına girme şut mu sadece 3 hakkın var dikkatli kullan olarak özetleyebileceğimiz tuhaf taktiğiyle başarıyı yakalayan hocadır. darısı ligedir. bjk dikiş tutar mı bilinmez ama tutmazsa başka bişeyi tutacak gibi.
son italyan. (bkz: katenaçyo).
fatih terim gibi medyada maaşlı elemanı yok, üstelik dürüst ve bilgili bir adam. neden sevilsin ki medyada(?)
kupa maçında karşımıza çıkacak eski hocamız. beşiktaş'dan daha kaliteli bir rakip gelmesi sevindirici oldu. iyi oynayan kazansın.
1 hafta içinde hem Şenol Güneş'i hem Trabzonspor'u yenen hoca. Evet.
anti futbolun mucidi. tabi kazanınca, tabelada senin galibiyetin yazınca büyük teknik direktör oluyorsun. üst üste birkaç yenilgi alsa insanların diyeceği şey belli.. rakip kaleye gitmeden, şut atmadan maç mı bitirilir..