bugün

--spoiler--
gezgin
--spoiler--
italyan bir babadan olma,kübalı bir anneden doğma.
yaşam tarzına,kültürüne,kıyafetlerine hastayım..
gittiği ülkelerde ve bulunduğu ortamlarda çekim öncesi öğrendiği bilgileri sanki doğduğu günden beri o bilgileri biliyormuş gibi anlatan ve bunu sempatik anlatımı ile meşrulaştıran biri gibi geliyor bana, konu iz tv ise bir coşkun aral veya wilco samimiyetini yakalayamıyorum kendisinde; blöfçünün el kitabı'nın ali ağaoğlu versiyonunu izler gibi hissettiriyor bana kendimi ancak bir ali ağaoğlu değil
mfö'nün "peki peki anladık" şarkısında dillerine doladıkları müzisyen.
uzaylı olduğundan şüphe duyduğum insan. bir insan hem türk, hem karizmatik, hem de şaraptan veya mutfaktan anlamaz arkadaş. sorarım kendilerine hangi galaksiden geldiniz? müzik yeteneğinizi hiç saymıyorum bile. kesinlikle öznel değil nesnel bir kişilik. eleştirmek için cesareti olan varsa eleştirsin bakalım. renklerin karışımı adeta, gökkuşağı gibi. seni bursaspor kadar sevdim.
her program enteresan hareketleriyle evimin neşe pınarı olan enteresan kişilik.*
milli gurmedir kendileri.Az para kazandığı dnemlerde parasının çoğunu lüks yerlerde yemek yiyerek harcayarak, yemek kültüründen ödün vermeyen kişidir.
müzik zevki, yemek seçimleri ile ilgimi çeken tarz kişilik; kendine münhasır, özgün birey.
birikim dediği, nerde yiyilip sıçılacağı, ne giyileceğinden ibarettir. bu adam forever turisttir.
4 ay beraber çalıştığım, büyük üstat. insan kendine örnek alamadan duramıyor onu. allah uzun ömürler versin.
bir gün evlenmek istediğim erkek modelidir.
hasstasıyım efendim.
bu akşam ghetto'da sevgililer günü özel programı olan hastası olduğumuz şahsiyet.
http://www.biguddi.com/14...-latin-all-stars-ghettoda!
adamın özü.
şu an okan bayülgen in programına konuktur. hastasıyız.
ilk bakışta gıcık kapılan mükemmel ötesi insandır.
hem zeki, hem komik olabildiğince doğal adamdır. Diğer gezi programları eline su dökemez.
italya ile ilgili bir şey konuşurken başka bir boyuta atlayan müzisyen, gezgin.
dün izlediğim programında hindistan'a gitti. adam kendinden geçti. hastasıyız, hastasıyız, budizmin hastayız diyip durdu. eğlenceli ilginç kişilik.
http://www.radyocosmos.com/ *
ülkenin kronik hastası.
(bkz: anne manne olacağız)
Sadece televizyon ekranında değil, ekran dışında da oldukça nazik, çok gezen, çok bilen, eğlenceli adam. hastasıyız...
renkler adlı programı hazırlayıp sunan şahsiyet. (bkz: hastasıyız)
hastasıyız efenim.bu hayatta bu adam kadar rahat olabilmeyi birçok kişinin isteyeceği şahıs.
programları zevkle izlenen keyifli kişilik. iyi bir mimar ve müziyen.