bugün

Samimiyetinden şüphe edilen varlıktır.
erkeklerin % 98 ini kaplar.

sözlükte bu oran % 99.9 falan. (#33983306) linç edildim amk. fetişçiler az destek çıkın.
ayak yalamak nedir lan. nasıl bir fantezi bu amk.
Bu ve bunun gibi fantezileri olmayan erkeğin sevişmesi bir yaz dizisi kadar vasat ve zevksizdir.
(bkz: uludagsözlüğün mastürbator ergenlerden oluşması) .
Varoluşun o sonsuz hazlarına gözlerini kapamıs gaflet ve dalalet içerisinde olan insandır.
Normal erkektir. Fetişizm hastalıktır. Hele şu ayak fetişlerinin yaptıklarını görünce midem kaldırmıyor. Bırakın ayak öpmeyi, kadının dışkısını bile yiyen var. Bu normal bir şey mi ?
Fetişizm değil ama. Küçük 36 numara narin beyaz tenli kırmızı ojeli kadın ayağının görüntüsü hoş oluyor. Tutup yalama gibi şeyler yapmam ama yine de ilgilenirim biraz dokunurum temas ederim vs. Belki bi küçük öperim. Ama sanırım fetişizm değil bu.
Benimdir. O kadar yaygın bir şey mi bu ya?
Ayaktan tahrik olanin yeri bakırköy ruh ve sinir hastalıklarında ki rehabilite bölümüdür; siktirin gidin tedavi olun amk manyakları.
aynen Fetişim yok ama çirkin ayaklı biriyle olmaz. güzel el, güzel ayak.

görsel
Delikanlıdır. Abidik gubidik işlerle uğrasmaz. Cakar gecer.
Seven neyini sever anlamıyorum aq.
Midesi olan erkektir evet. Lahmacun küreği kadar ayağı olan kadınlar var gel de sen o ayağı tübe tübe..
Verdim donuzunu bro, bu da mide daa usagum!
Bir insanda en iğrenç yer olarak sayılabilecek sınırlı yerden biri olan ayaktan etkilenmeyen erkektir. Herkes hoşlanacağı şeyi seçmekte özgürdür tabi.