bugün

(bkz: sığır)
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
(bkz: ay yaragi).
görsel
(bkz: atski)
Babasının verdiği gazla pkk sempatizanlığı yapan aciz. Sen git suriyede çanak çömlek oyna, ancak onu patlatırsın.
Pkksever bir şeydir kendisi.

Şey işte.
Amcasını babası bilen hewal.
Guluyorum entrylerine. Yerim yerim. Yazmaya devam rt en fazla bordolar ozelden kufur eder.
Sözlük kurallarını iyi bilen yazar.
" asıl adı at tarrrrrrrrağı'dır. yani dağdaki at tarrrrrakları gibi."
Kendisi türklerin kayi boyundandır.
Önermekteyiz..
görsel
ister istemez at yarragı diye okuduğum yazardır. Her gördüğümde aynı şey oluyor .
Bakın arkadaşlar şu niki hala olduğu gibi okuyan mallar var nikin aslı at yarrağıdır. Lütfen amk hala yürüyen mallar var afasdasdas.

Kaliteli yazar.
Arkadaşlar abuk subuk yazıyor iki kere çaylak ettirdim hatta şikayet edip, kendi bilmiyor gerçi umarım duymaz, nerde gçrsem eksiyi basıyorum, küfür edip gönderiyorum,

Tipe bakın allahınız aşkına, daha da kızamam yaz ne yazarsan yaz sana serbest chuckisi...
görsel
Ulan lookin ben ki her gece nickin'deki oo ları göğüslerin diye okşayan sapığın!!!

Dahada foto moto yok sana!
(#29851987)
berdel sonucu evlendirilmiş, şırnak'lı bir ailenin tek kızı. boş zamanlarında dağa çıkıyor. 6 çocuğu 8 leşi var.
garson galiba.
ahlaksız bir şey

kendisini beğenenlere kuytu köşede dayar inşallah, görürler hanya yı konya yı.

demek kendi cinslerine tecavüz edilmesini, dayak atılmasını hoş gören şey ler de varmış,

bayağı iğrençsiniz.
Çok seveni olan yazar. Yapmayın olm şımarıyorum amk.
(bkz: attım donuza beyin bedafa ya)
3 saniyeden fazla bakınca Chucky oluyormuş, tenhada kıstırsa keser diye korkarım da sesimi çıkarmam.
görsel
ben niye bu nicki hep yanlış okuyorum .
(bkz: nixe)