bugün

atv logosu yerine stv logosu olurdu. *
fatoş kara çarsafa bürünürdü.
--spoiler--
hüdaverdi: fatıma benimle evlenir misin?

fatıma: ama ben senden 15 yaş büyüğüm hüdaverdi...!

hüdaverdi:*

(bekgraund ney solo...gülenay says:Try not to cry little one You're not alone I'll stand by you Try not to cry little one My heart is your stone I'll throw with you.....)
--spoiler--
her sahnenin ardından beliren reha yeprem`in, toplumsal dejenerasyon hakkındaki ulvi bilgilerini bu sapkın elemanlar üzerinden dinlerdik.
burhan altıntop'un herkese hacı demesi daha sıradan karşılanırdı.
şebnem ferah ın posterinin asılı olduğu yerde merve kavakçı posteri olabilirdi mesela.dizinin sponsoru tekbir giyim olurdu.fatoş'a kendisinden küçük yaşta biriyle birlikte olduğu için recm cezası verilirdi.
tanrıverdi ve tayfası rock bar yerine, herhangi bir evde toplanır, ilahiler eşliğinde maneviyatlarını güçlendirirlerdi. * * *
hüseyin üzmez'i de diziye dahil edip burhan'ın kankası yapabilirlerdi.
dizideki derginin adı avrupa yakası değil, mekke rahmeti gibi bir şey olabilirdi.
stv'yi hiç sevmesem de şunu söylemekte yarar var: büyük ihtimalle dizideki milleti yozlaştırma çabası olmazdı.* bağyanlar 7/24 defilede gibi gezmez, erkekleri boş yere kudurtmazdı. bir de benim canım beylikdüzü'm kötülenmezdi herhalde, o nişantaşılılar çekemiyorlar kendilerine rakip bir zengin semt çıkmasını, hepsi de dağılsın gitsin.***
(bkz: halamın bıyıkları olsaydı)
(bkz: uuyh telledim haa)
tahsin beyle tartışan iffet bursa'ya değil umreye filan giderdi. sonra üç yıl askerlik yapan volkan gibi o da arabistan vatandaşı filan olurdu.
burhan altintop gene de izlenir, sofu altiiiintop.
belkide ismi kıble yakası olurdu.
(bkz: fesupanallah falan oldum yaani)
aslı ile cem boşanamazdı.

(bkz: boşanmak istemiyorum)
+ zikir var içerüde sıkılursun.. (bkz: burhan altıntop)
stv'nin klasik gerilim tadındaki dizilerine bir yenisi daha eklenmiş olurdu. dizinin ismi de ' avrupa yakasının gizemli toprakları '. fragmanda da şöyle bir konu gecmesi muhtemeldir:

avrupa yakasındaki insanların akıl almaz yasantılarından sıyrılmayı başarmış olan tanrıverdi'nin hidayete erip anadolu yakasına gecişinin anlatıldığı ibret dolu bu bölümü sakın kaçırmayın.
hale caneroğlu'nu giyinik bir şekilde görürdük.
sonunda illa ki bi mesaj olurdu.
bölüm sonunda o bölümün kötü şahsı yukarı çekilip sorguya alınırdı....
her bölümde gidilen rock bar yerine camiye ya da türbelere gidilirdi.
e zaten son birkaç sezonunu turkuaz medyanın sahibi olduğu atv de yayınlandı. demem o ki sıkı bi deneyimi zaten yaşadı.
burhan altıntop'un bir bölümde hacı içeride zikir var maneviyat dünyamızda yolculuğa çıkıyoruz arkadaşlarla giremezsin gerçek olurdu...
şahika sürekli lahmacun yemek yerine arkadaşlarıyla beraber maklube pilavı yerdi .