bugün

son zamanlar işi gücü kafa karıştırmak olan gsm operatörü...

turkcell faturasız hattınız ile görüşme yaptıktan sonra örneğin;
kullanım miktarı: 10:35 dk
harcama tutarı: 0.5 tl
kalan tutar: 99.5 tl

şeklinde bir uyarı belirirken telefon ekranınızda(önceden avea'da da böyleydi):

avea faturasız hattınız ile görüşme yaptıktan sonra örneğin;
kullanım miktarı: 490 sn.
harcama tutarı: 0.9 tl
kalan tutar: 29.1 tl

şeklinde bir uyarı belirmektedir.

yakın bir geçmişte ceo'su değişmiş ve ne olduysa bu değişiklik olduktan sonra olmuştur...
ttnet ortağı firma.
Sadece puk kodu öğrenmek için aradığım müşteri temsilcisine tam 12 dakika beklettikten sonra bağlayabilen şirket. Alt tarafı söyleyeceği 8 haneli bir numara. Birde iğrenç bir fon müziği koymuşlar "Haydi gençler aveaya, sizin için var avea" gibi bir şey. Arama hatasına düşmeyin müşteri temsilcisini falan çözebiliyorsanız kendiniz çözün sorunlarınızı. Pis dakika sömürücüleri
bana asılan gsm operatörü. aynı mesaj 5234235 kere atılır mı allasen? düş yakamdan avea yeter!
9 liraya 10000 sms avea içi 1000 sms de siğer operatörler olmak üzere 11000 sms veren hat.
ilk 5bin sms kampanyasını çıkardıklarında mesajlar iletilmezdi bir türlü, insan deli olurdu. şimdi o sorunu aştılar bir de 11bin sms kampanyası geldi, oh mis.
attığım hiç bir mesajı iletmeyen aptal operatör. şimdi 20 tane iletim mesajı geldi bir anda. gerizekalı avea. allah belanı versin.
an itibariyle, sorun mu var acaba dediğim operatör? msj atamıyorum..
Aveadan Vodafone geçtikten bir hafta sonra nispet yaparcasına 11.000'lik bir sms pakedi çıkaran,öğrenci dostu gsm operatörüdür.
günde 54134136 kez mesaj atıp beni çıldırtan, mesaj sesini duyduğumda telefona artık bakmayıp nasılsa aveadır dedirten operatör. ha bi de sürekli mesaj beklediğiniz anda atar bi sevinç bakarsınız ya aveadır ya bidünya.
an itibariyle şebeke tamamen çöktüğünden bir saattir kullanılamayan pislik operatör. allah onu bildiği gibi yapsın, 6 yıldır 50 liradan aşşağıya faturam yok be hırsızlar. ahanda cep özgüre geçiyorum artık faturaya da son.
rakiplerine göre ucuz sayılabilecek konuşma tarifeleri uygulayan, 2002 yılında annem sayesinde kamu konuşmasına geçtiğim ve birden faturalarımın düştüğü, ancak diğer operatörlerden daha fazla çekme sorunu yaşayan garip gsm operatörü. fiyat / maliyette iyidir, ancak teknolojik altyapda sıkıntılıdır.
operatörler arası değişme olayı türkiye'ye geldiği günden beri en çok müşteri kaybeden Türk operatör şirketidir ayrıca aycell ve aria operatörlerinin nikah masasına oturmasıyla oluşan çocuğudur.
apartman boşluğunda(yani merdivenlerde) çekmeyen operatör. eve giriyorum çekiyor, apartman boşluğunda çekmiyor. ayrıca 31 kuruşluk krediyle çağrı yaptırmayan ama bir mesaj hakkı tanıyan operatör. aklınızı seveyim mi yoksa başka bir şey mi bilemedim. diğer iki operatör gibi kan emici, kazıklayan bir operatör ayrıca.
'A'ycell ve 'A'ria ortaklığında kurulan avea.
dün avea kullanışımın 2. yılı olması sebebiyle bana sınırsız konuşma hakki tanıyarak gözüme giren operatör lakin bugün sabah avea'dan ayrılmışımdır, çekim gücü olarak aveayı ikiye katlayan vodafone geçmişimdir.
mesajla reklam yapmanın bokunu çıkarmış firmadır. bir daha atmayın diye söylerseniz atmıyorlar lan? ben dedim.
masajla reklam yapmanın bokunu çıkartmış firmadır. aynı mesaj arka arkaya 4 kez atılır mı lan?
Taşındıgım yerde çekmeyen dandik operatör.
turkcellden bedava dakika veriyor diye numaramı taşımama rağmen bedava dakikalardan değil de yüklediğim liradan kesinti yapan operatör.
attığın mesajların iletilmemesi gibi bi durum vardırki sevgiliyle arayı açar yalancı duruma düşersiniz.Her yerde çeker diye bi olayı yoktur. Hiçbi yerde çekmez diye bi reklam sloganı yapsalar çok tutulabilir.
(bkz: çekmio mk)
colanın en adi markası gibi evea'da GSM operatörünün en dandik şirketidir.
parçalı bulutlu havalarda da çekmio mk
bana kazığı çok olan gsm şirketidir. zaten çekim gücü de pek yok ama işte zatul muhteremim biri için katlanıyoruz.