bugün

Kendisine fransadan talip var. Yıllık 2,2 milyon euro alan futbolcu. Zor gönderilir. Hadi gitti diyelim, yerine kimi alacaksın? Hedef kontenjan açmaksa, Serdar aziz'i alıp defansı iyice mayın tarlasına mı çevirecekler?

http://www.maraton.com.tr...piyango-vurdu_229099.html
vasat stoper, galatasaray'da oynayacak kaliteye sahip değil.
çok iyi bir defans oyuncusudur. yanındaki mallar mal olduğu için nedense göze batmıştır. misal semih'i severim lakin 2 yıldır bir şey katmadı kendine.
geçtiğimiz sezon fenerbahçe ve kayserispor maçında çok ciddi hatalar yapmıştı. zaman zaman adam kaçırıyordu. rapid wien maçında bolca hata yaptı.
en kısa sürede toparlanması gereken formsuz stoper. belki kumaşı iyidir ama formu büyük bir düşüştedir.
Çok kötü bir defans oyuncusu değildir. Puyol'u al chedjou'nun yerine koy o da hata yapar. Takım savunması kötü bir kere. Ayrıca kornerlerde çok etkili kafa vuruşları var.
iyi bir defans oyuncusu ama konsantrasyon problemi var. bazen çok iyi hamleler yapıyor, bazen de mallaşıyor; hamle yapacağına mal mal bakıyor, pozisyonunu kaybediyor... eleştirileri takmayıp sadece işini yapması lazım. eğer bunu aşamazsa problem...
Geçen sene 6,5 milyon euro verilip, bu sene gönderilmeye çalışılan vasat futbolcu.

Hani vasat dediğim adam da şu an gs'nin en iyi defansçısı.

Yalnız gs yönetimi bunu bir şekilde fransa ya da ispanya'ya iteleyip yerine kimi alacak merak ediyorum.

Zaten kevgir gibi bir defansı vardı. Dany ve semih gibi saatli bombalarla neyi düşünüyor pranda? Şimdi bunu gönderip ne idüğü belirsiz bir yabancı alacağına ya da serdar taşçı gibi yeni sakatlıktan çıkmış bir adamla lige başlayacağına, chedjou kalsın en azından ne yapıp ne yapamayacağını biliyorsun.

Bence dany ve eboue dururken gitmesi yanlış olan fransız topçudur.
bugün kötü takımın iyisidir.
nasıl gönderilmek istendiğini anlamadığım stoper. geldiğinde beri bu adamın en fazla 3-5 kötü oynadığını gördüm. defans kurgun olmassa stoper ne yapsın tek başına. bu adam yerine selçuk, sneijder, burak banko oynatılmak isteniyosa bu takımda sıkıntılar çözülmez.
altılık real maçı yüzünden bu kadar ezilmiştir.
bu sezon kendini toparlamış ve performansını yükseltmiş kara kobra! umarım daha da iyi olacak. kahkahaları eksik olmasın;

http://s14.directupload.n...mages/140913/37edlk7e.swf
bursa maçında selçuk inan la atışarak gözüme giren oyuncu. aferin böyle devam.
bu sezona iyi baslayan oyuncudur gecen sene vasatti ama kendini iyi toplamis devamini getirmesi dilegiyle.
Gs dağılımıyorsa bu adam sayesindedir.
galatasarayın yeni sol açığı.
Gs yi ipten alan adam. Adam bildiğin kanat oyuncusu gibi attırdı.
Çok güzel bir ani hızlanma yaparak rakibini geçip asist yapmıştır.
Yapılmayacak şeyi yaptı, sizin aq pası da ben verim bari dedi, maçın adamı.
Ucl'de bir başka oynayan adam.

Muslera, melo ile bugünün en iyisidir. Hatta bu üçü dışında iyi yoktur.
Bugün bizi kurtaran oyuncu. ulan sol kanattan siyahi bi oyuncu giriyodu heralde bruma dedim sonra bu ne zaman bu kadar Kilo aldı amk dedim chedjou çıktı. Galatasarayın bu sezonki en Formda oyuncusudur ayrıca.
her zaman üst düzey oyuncu olduğunu söylemişimdir. üst düzeyliği bizim lige göredir. bir fenerli olarak melo ile birlikte takımımda görmek isteyeceğim futbolcu.
Son dakikalara kadar anderlecht savunmasının kilidini açamayan galatasaray hücüm oyuncularına ; " sizin yapacağınız işi sikeyim " deyip maçı kurtarmış çıkarıp masaya vurmuştur. Savunmada da böyle devam et aslanım aman nazar değmesin.
vakti zamanında işbu entarimi (#22547148) eksileyen götoşları iyicene göt etmiş futbolcu.
bugün hayvani bir asist yapan stoper. o kalipla bruma'nin yapamadıgını yapti. helal olsun.
(bkz: adam gibi adam)
Siz bide bu adamı göndermeye çalışıyordunuz.

Not:fenerliyim