bugün

oto boka antibiyotik kullanimi sonucu, yillar sonra ise yaramayacak olan ilac. antibiyotikler degerlidir, son care olarak gorulmelidir, gereksiz antibiyotik kullanimi cocugunuz ya da torununuzun o antibiyotigi kullandiginda fayda edememesi ile sonlanabilir.
Ayda en az üç veya dört kez haşır neşir olduğum ilaçtır.
Kullanıldıktan sonra alkol alınmaması gereken antibiyotik.
geçtiğimiz şubat ayına kadar yılda 11 kutu kullandığım antibiyotik.

bence bademciklerinizi aldırın.
Çocukluğumu yemiş bi allahsızdır.
ilaç değil zehir.
Askerliğim esnasında 20 lik dişime operasyon yapılmasına engel olmuştur.

Severim kendisini.
zamane çocukların bolca haşır neşir olduğu antibiyotiktir. boğaz iltihabı daya augmentin, ateşi var daya augmentin.

herkes antibiyotiğe karşı ya! ay şöyle zararlı ay böyle zararlı, dedim ulan vermeyeceğim çocuğa antibiyotik, boğaz iltihabı oldu her zamanki gibi, bende gittim ballar otlar falan 2 gün çocuğa ıhlamurlar falan gittikçe arttı çocuğun öksürükleri bir baktık ciğerlere inmiş. şimdi dedik sıçtık. sen git 11 sene okumuş doktor olmuş adamın verdiği antibiyotiği kullanma, mahalle baskısına yenil otlar ballar kullan.

diyeceğim o ki! kafanıza göre artistlik yapıp doktorun verdiği ilaçları kullanmamazlık yapmayın. yok antibiyotik zararlı, yok şu, tamam zararlı ama çevrenize bir bakın maskeyle dolaşmamız lazım normalde.
çoğu insanın 'agumentin' diye telafuz ettiği antibiyotik.
işe erken gitmem nedeniyle, geceden apse yapmış dişime eczaneden largopen aldım. Sabah içtim bir tane, sonra diş hastanesinin acil kısmına gittim, doktor dişimin kötü durumda olduğunu söyledi, bende largopen kullandığımı söyleyince, o ilacı hemen kesip daha güçlü ve etkili olan augmentin yazdı. ilkini şimdi içtim, göreceğiz bakalım.
diş doktorlarının antibiyotik deyince 'yaz kızım bi augmentin' dedikleri benim de okunuş itibariyle arama yerine her seferinde agumentin diye girdiğim sık kullanılan antibiyotik..
parol ile kullandığım, ne si... yarayacağını önümüzdei günlerde göreceğim ilaç.
düzenil olarak kullanmadan bilinmeyecek antibiyotik. genelde lokal enfeksiyonlar için verilir.

ek: yutmak için de ayrı bir beceriye sahip olmak gerek.
Bademciğimdeki iltihabı 4-5 güne atan antibiyotiktir. Arkadaşım aylarca çekmişti ateşler içinde kaldı serumlar yedi de sonra iltihabı kendisi kazımıştı. Zor be. Teşekkürler augmentin. Parol ve novajinle birlikte çok yardımcı oldunuz...
bir antibiyotik. doktor tavsiyesi ile kllanınız.
Allahın cezası antibiyotik, bir tane içiyorum bağırsaklar kafayı yiyor, party hard moduna giriyorlar amınakoyim, lanet şey.
Her antibiyotik gibi bunun da zararları mevcut. Özellikle çocuklarda mümkün olduğunca kaçınılmalıdır.
lanet gelsin bu ilaca ama iltihapların başka şekilde geçeceği yok. at kadar hapı içip bütün gün sizi tuvaletten çıkarmamasına şaşırmamak gerek.
sözlük yazarı. ters köşe yapmaya çalışır.
böyle bir şurup mu vardı yoksa yok muydu karısık bir durum icerisindeyim.
o deilde ben bunu yıllardır agumentin diye okuyordum. yalnız değilimdir heralde bu konuda.
tercihim largopen...
ulan ben bunu yıllardır agumentin diye okuyodum.
etkili olduğu sölenen antibiyotik.

hem etkili, hem yan etkili.

her konuda iddialıymış.
diş ağrılarının ardından kaçınılmaz son.

dişçiye giden her yol bu antibiyotikten geçmek zorundadır neredeyse.

kuvvetli bir antibiyotiktir.