bugün

Dünya bizi kıskanıyor sanan insandır.
"yalıyor..yalıyooor!"
devlet propagandası adı verilen uyuşturucunun müptelası olan insandır.
sözcü okuyup, halk tv izleyen hödüğün bir tık üstüdür.
görsel
inceden mee sesleri...
ülkesini seven insandır. evet.
Ya cok zengindir, ya da embesildir. Arasi yok gibi bir sey.
Ah şu amerika varya şu amerika bizim üzerimizde oyunlar oynamasa ehonomi çoh eyi olacak bizimde açlıktan ağzımız kokmayacak.
(bkz: göt kılı) .
Doğru önerme kardeşim haklısın da bir diğer versiyonu var sözcü okuyup halk tv izleyen diye ben ikisinede karşıyım.
fox ve halk tv seyredip sözcü, hürriyet ve cumhuriyet gazetelerini okuyan insandan kat be kat evladır. hiç olmazsa islam karşıtı değildir büyük olasılıkla.
Sözcü okuyup halk tv izleyen insanla ölesiye kapışırlar.
Tık tık yaparsanız sesi duyabilirsiniz.
beyni "stand by" moduna almış insandır. beyin kullanımda olmadığından içine kazınmış bilgiler dışında hiçbir bilgiye açık değildir, her şeyi reddeder.
çok basit. referanduma evet diyecek insandır.
egonomi cooh eyi diye dolanıp ay sonunu getirmek için insan gibi yaşamayan insandır.
mutlu insandir be hayat onlara guzel vallahi,arada aciyorum atv yi mutlu olup cikiyorum.
hayallerde yaşatılıyordur.

günün birinde maaşının 1/3'ü ile bir kilo soğan alabildiğini ya da hakkını aramaya çalıştığında sesini kimselere duyuramadığını farkettiğinde farkına varacak fakat ihtimal o ki, biraz geç olacaktır.
Halk tv izleyip sözcü okuyan insanın lacivert versiyonu. ikisi de aynı kaka.
bu tabir akepeli leri anlatıyor.
Bu adamları şu an Altay tankının içinde motor olmadığına inandıramazsın. Topa koyarlar seni.

Bir de milli araç projesi vardı.

Sorsan dış mihraklar izin vermiyor derler.
evinde temizlik ihtiyacı dışında da türbanlı bulunan insandır.
Böyük oyunu gören adamdır. Üzerine gitmeyin
- ehonomi çoh eyi.
- amerika bor madeni çıkarmamıza izin vermiyor.
- dış mihraklar süper güç olmamıza izin vermiyor.
- adamlar çalışıyor.
- bu ülke cehape zihniyeti yüzünden bu halde.
- dolar ve euro fetönün oyunları yüzünden çok yükseldi vb. sözlerle bütün gün ortalıklarda dolanan insanlardır.