bugün

Atı olmayan birini takip edenler. Keh keh keh
"Türkiye Cumhuriyeti 1950 mayısında kurulmuştur. ondan önceki 1923-1950 çağı gayrı meşru ve müstebit bir diktatörlük zamanıdır" diyen birini takip ettiklerini bilmezler.

Kaynak; Orkun dergisi 9.sayı 1 aralık 1950
Türkçü geçinip'de ölülerle uğraşmanız dan utanmazsınız ve Berkin Elvan'a laf söyleme gibi hakkınız yok kesin sesinizi. Aktrolllerddn sonra siz gibileri çekiyoruz yazık.
Bunlardan bazıları 40'larda hapishaneye mi atılmış anlatıp duruyorlar şimdi ise dün yaşanan gezi'yi unutmaması bekliyor iktarın aktrolllerinden farksızlar. Berkin Elvan dahil hepsi canımdır gezidekilerden.
Bunlardan bazıları ki, tam sopalık evet.
Hepsi de bomboş zatlardır 40'larda polis bizi götürdü deyip deyip en sonunda da gezideki halka küfürler eden zatlardır.
tigir: er isimli grubun dahil olduğu kategoridir.
Sen gel burada insanların görüşüne saygısızlık et boş beleş de insanlara ondan sonra bir de o insanlara faşist de. Asıl faşist sensin be.

T: tatlı su solcuları tarafından yalan yanlış tanımlanan görüştür.
bu toprakların gerçek sahipleridirler. Türkçüler olarak bilinirler. hiçbir menfaat uğruna eğilmezler. yüce davası olan türkçülüğü çıkarları uğruna kullanmazlar. kanı bozuk süprüntüler ve devşirme picler onları hiçbir zaman anlamazlar, anlayamayacaklar.
Ergen topluluğu.
ATSIZCILAR diye birşey yoktur bu Türkeş le ATSIZIN kapıştığı zaman Türkeş Taraftarlarına Türkeşçi ATSIZ dan olanlara ATSIZCI denir di GÖKBiLGE ölünce bu olay bitti ve ATSIZCILAR BOZKURTLAR TÜRKÇÜLER olarak eski adlarına geri döndüler yani Türkçülerin 69-75 arası aldığı geçici lakaptır özü Türkçü dür.
kanibozuk vucudu büyümüş beyni buyuyememis olanlarin anlayamayacagi topluluktur. atsizcilara karsi cikanlara bakin istisnasiz olarak ne vatan ne de millet sevgisi vardir bunlarda , tarihe yon veren atalarimiza dil uzatirlar akillari fikirleri sekstir, ozgurluk diye haykirirlar ama kendileri gibi dusunmeyenlere kin ve nefret beslerler.. Müslümanligimla ve turklugumle gurur duyuyorum atsizcilara selam olsun..
bu memleketin geleceğini, şahsi prensiplerinin dahi önünde gören, gerçek milletperver insanlar topluluğu. gurur duyulasıdır. kanıbozuk, mayasıbozuk müptezeller bunları anlayamaz.

türk ırkı sağ olsun !!!
Acilen at alınması gerek.
Son zamanlarda beraberinde getirdiği kitleyi bende sevemiyorum. Burada yazılanları da teker teker okudum. Elbette sabırla. Bir yazar "saltanatçı pezevenkler" demiş. Bilemiyorum hangi kafayla.

Öncelikle hepimiz Türkiye cumhuriyeti'nde yaşayıp, varlığımızı sürdürdüğümüz topraklara saygı ve yemin ile bağlıyız. Saltanat kafası gütmüyoruz. Ki güdülse idi emin olalım ki artsızcılar bir şekilde bir eylemde bulunurdu. TKP minvalinde bir oluşum olduğunu sanıyorlar galiba, gariplerim.

Bu zamana kadar Atsız şöyle Atsız böyle. Yahu Adamun hangi makalesini okudun? Hangi işlerine parmak bastın? Fuat köprülü'nün asistanı lan bu adam. O dönemde bu ne demek haberin var mı? Tamam bunları da geçiyoruz. Atsızcılar toplandıklarında havadan sudan konuşup, hadi Kürt ezelim ya da kafatası ölçelim ayarında takılmıyorlar. Adamlar eski Türkçe, diksiyon vb dersler veriyorlar. Tabi senin bundan da haberin yok? Sen anca bol keseden at.

Türkçü ekonomi sistemi var bilir misin? Sizin haklarınızı sizden daha iyi savunan? Atsızcıların derdi olan.

Okuyun okuyun. Okuyamıyorsanız gidin görün araştırın.

Şu ırkçı halimle; dev-genç, kollektif, tkp, kaldıraç vb birçok yere gidip toplantılarında bulundum. Sırf amaçlarını anlayabilmek için. Diğer türlü evde bilgisayar başında entry kasması zor oluyor. Ya da yapınca aha üstteki gibi oluyor.

Varoş aq.
ırkçılık zaten aşırı milliyetçiliktir. her milliyetçi ırkçı değildir fakat her ırkçı, milliyetçidir.
Komünistlikten hüküm giymiş olanlar, Türk Milliyetçiliği’nin kökünü kazımak için kampanya açmış olan partiler, islam beynelmilelciliği davası güdenler de hep milliyetçi olduklarını söylerler. Türkçülük bu türlü eksik ve yanlış milliyetçiliklerin hepsini reddeder.
bu nihal atsız'ın kendi sözüdür ve buradan saflaştırılmış seküler bir milliyetçilik anlayışına sahip olduklarını görüyoruz.
embesillere dert olan küçük bir topluluktur bilhassa atsızcı değilim lakin ülkede o kadar çok putçu var ki bu sayı en az yüzde doksanın üzerindeyken gidip hala bu adamları eleştiriyorsanız sizin beyniniz ters işliyor demektir çünkü bu adamlar ne devlet düşmanıdır ne vatan düşmanıdır ne de sizin yaşadığınız türkiye adlı sikindirik bok çukuru var ya, işte onun kötülüğünü istemezler ve kötülüğüne yol açacak bir hareket yapmayacak kadar da adli dengeleri yerindedir.
diyicen ne ulan, adamlar daha türkçeyi düzgün konuşamıyor üstüne gelip diğer insanların ideolojilerini eleştiriyorlar. kübalı mıdır nedir o geri zekalı da özelden gelmiş üstüne onda birim zekası ile bit beyniyle bana hakaret ediyor, adamın özel zevki herhalde küfür yemek. şu fotoğrafa bir bakın sonra konuşalım.
http://www.karadenizgazet...tr/uploads/news/95301.jpg
%90 " ırkçıyız ne oleacğğğekkk" mottosuyla polat alemdar hayranı liselilerdir.
Pek bir fikir derinlikleri ve ahlaki biçimleri yoktur düz atarlı,giderli ergendir efenim.
kendisinin de yüzde yüz türk olmadığını halde bunu reddeden yazar bilmiyorum kardes özünü reddeden adamdan bir hasıl olmaz neysen o sundur hitleri çok örnek almış o saç ne lan bu arada sanırsam türk ülkeler hariç herkes düşmandır diyordur bu nasıl kafa birader oğluna insan böyle mi nasihat verir insan insandır diyicen iyisi kötüsü vardır diyicen sonra türk diye gelene geçene güvenir milletin arabasına biner falan swh yazı ironiktir beyler ama ne yapayım kafatasçı adamlar komik oluyor birde bunların islamcıları var bunlarda baktılar olmuyor veda hutbesi değiştirildi ırkçılık var aslında diyorlar hassiktir ulan gebeş vesselâm türk olacağına adam olun zira bir ırka değil iyi insanlara ihtiyacı var bu dünyanın.
putçu olmayan birisi gerçekçi olduğundan dolayıdır sadece burada haklısın, git kendi solculuğunu kendi içinde yaşa zaten adamlar senin anlamanı da beklemiyorlar.
sayilarinin artmasi gereken gurup.
böyle fransızcı rusçu köpekleri görünce bazen hak veriyorum bunlara. milliyetçi bir düzen hakim olsa bunların hiç biri olmayacak. ya sürgün edilecekler ya bedellerini canlarıyla ödeyecekler, oksijen israfı resmen.
Atsız ı yeni tanıyan her yerde söylediğiniz 95-97 li yeni yetme atsızcılar dediğiniz bir gencim soylarımı 500 yıla kadar tanıyan bir Türküm ve Atsızı tanıyıp okudukça Türk büyüklerini daha iyi öğrendim televizyonlarda murat bardakçı gibi beyfendiler sayesinde osmanlının Türklüğünü de gördüm beni üzen tek şet Nihal atsızın ve ismet inönü arasında geçen sorunların sonucu hapse giren Atsızı Atatürke ve ismet inönüye dikdatör demesidir. Turancılık Milli Değerler ve Gençlik kitabının Kurucular meclisi bölümünde "Türkiye cumhuriyeti 1950 Mayısında kurulmuştur. Ondan önceki 1923-1950 çağı gayrımeşru ve müstebit bir diktatörlük zamanıdır. Diktatörlüğü yapan Halk Partisi, bilhassa onun ileri gelenleri" yazısı beni üzmüştür ve katılmadığım yerlerden biridir Ülkücülerin Türkçülere hakaret etmesi beni üzer ben mhp ye oy atacağım Türk düşmanları şaha kalkmış bizler izliyoruz büyük bir darbe gerek köklerini kazımak gerek Biz ülkücü camiada dini savunuruz Hz. yavuz selim gibi enver paşa gibi Ermenilerin 1915 öncesi yaptıkları soykırımların hesabını sormalıyız yalnız kürtlere değil ermenilere mezar olacaktır Turan toprakları. Papa hesap verecektir Türklere soykırımcı damgası vuran tüm ülkeler hesap verecektir Ulu sözlükte Türk düşmanıda kalmayacaktır.
Günümüzde siyasal islam'a ırkçılık katan ne idüğü belirsiz it kopuk takımı. Bunlar Başbuş Türkeş'e küfür edebilecek kadar aşağılıktır.. Oysa ülkücülük, 9 ışık ve Atatürkçülük ırkçılığı asla kabul etmez.
zamanında kızıl komünistlerin kökünü türkiye'den kazımış olan tunç yürekli insanlar.