bugün

sosyal medya aktrollerinden biri olan koyundur. kaç para alıyorsun birader söyle bu mallıkların için.
aslında solcu olan fakat tepki çekmekten korktuğu için akp destekçisi gibi gözükmeye çalışan yazardır.

özelden konuştuk. akp destekçilerini aşağılamak için trollük yapıyorum dedi. ss i gösterirdim ama yasak olduğu için gösteremiyorum.

edit: bak insanlar ak parti bitince ne yapacak nereye kaçacak falan diyor.

sana büyük fırsat sundum. aslında solcuydum sözlüğü trollüyordum de kurtul. ahhahahaha.
Bazen bende trollediğini düşünmüyor değilim. Bir insan bu kadar geri zekalı olamaz çünkü.
bir yazar.

ben, döğüş başlatma niyetinde falan değilim ama anladığım kadarıyla insanlar tarafında tepki gösterilen bir yazar. üstelik bu insanların sayısı da ziyadesiyle fazla.

asla ben kendisine akıl verecek haddi kendimde bulmam lakin naçizane istirhamım düşüncelerini daha yumuşak bir lisanla, keskin ve köşeli olmaktan uzak bir üslupla belirtmesi yönündedir.

arkadaşlar, bizi sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik kurtarır. nazi propaganda bakanının, adeta bozuk saatin dahi günde 2 kez doğruyu göstermesi hususunu kanıtlarcasına, kaleme aldığı bir dörtlüğü paylaşmakta herhangi bir beis görmüyorum;

oyy dügmeler dügmeler,
çok kötülük ettik gördük neler,
şimdi bana sen ne öğrendin deseler,
hoşgörü ve iyiliktir dünyadaki tek mutaber.

muhabbet ve hürmetlerimle, müsaadenizi istiyorum efendim.
Akape bittiği gün Katar'a mı bae'ye mi kaçacağını merak ettiğim kişi...

Bence 'ben sözlük trollüydüm yeaağğ ne akapesi' diyecek.
Güzel yaxar kardeşim nickaltıma süslemiş. Teşekkür ederim. Şu sözlükte diğer yazarların şahsıma dillendirdiği Tüm görüşlere saygılıyımdır.
Ancak #38322668 entry nin ilk halini çok iyi biliyorsun. Ekran görüntüsü alamadım ancak sıra sana da gelecek gibi bir cümle vardı. Özel mesajdan tekrar yazar mısın diye rica ettim. Çünkü silmiş. Burdan tekrar ediyorum, lütfen o sildiğin cümleyi tekrar yaz.
Bizim senin arkana sığındığın her ne ise onlardan bi korkumuz yok, alnımız açık. Sen muhtemelen evde teletubbies izlerken ben burada yazardım.
Unutmadan; senin güddüğün koyun kadar benim çoban s. Kmişliğim var. Adam akıllı takıl, delikanlı ol yazdıklarının arkasında ol.
(bkz: #38355636)

(bkz: atech geh kuçu kuçu)

entry silmek yakışıyor mu delikanlıya ha benim küçük finom?

hadi gel buraya kafanı seveceğim, çeneni okşayacağım. sopayı atacağım sen de getireceksin.

edit : sizde yürek yok!
gene birilerini kudurtmuş adam gibi adam yazardır.
özelden bile bazen atarlı giderli laflaşsak bile tam anlamıyla birbirimize hiç alınmadığımız sözlük yazarı arkadaş.

kimdir nedir ne değildir bilemem ama bildiğim içinde bir kötülük olmadığı.
trollük için gelmiş, troll olarak yaşayan biri.

takmayın o böyle atarlı giderli laflar eder ama öyle kötü değildir yahu.
iddia ediyorum ki akepeli bile değildir. atlamayın allah aşkına şunun trollüklerine.
All in all you are just another çomar in the wall.
oğlum niye böyle yapıyon ya. senin allahın yok mu?

lafa gelince akplisin, süper müslümansın ama uygulamada tüm kötülükleri yapıyorsun.
Bugün aktrollükte ekstra mesai yapıyor. Avanslar yatmış sanırım.
asgari ücretle kıt kanaat geçinip, milyonlarca dolar rüşvet alanları savunan acınası yazar.
diğer aktrollere reis diye hitap eden kişi.

hacı burada reis sensin niye herkese abi çekiyorsun anlamıyorum. saygıdeğer bir kişisin bence öyle kal.
Kendisi aslında radikal bir solcudur. insanları akp den soğutmak için aktroll numarası yapıyor. Bana öyle söyledi.
Hani trollük de bi yere kadar ameka dedirten yazar.
donuz listemde bulunan, troll çabası ile kırıcı olan yazar. kendisinin yazdıklarını okumadığım için mutlu olduğumu belirtir, bu vesileyle sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall' a teşekkür ederim. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
(bkz: sözlükte ak trolllük yapan kemalist)
her akşam beraber rakının dibine vurduğumuz en laikçi ve cumhuriyetçi ve türkçü olan arkadaştır. sarhoş olduktan sonra da aktrollere saydırıp duruyor Allah affetsin.
tanımam etmem ama okumadan geçtiğim yazar.
görsel
Kral Atatürkçü kankam yazar.
sözlükten bir kızı beğeniyor. işin ilginci tam zıt siyasi görüşteler. hatta kız buna çok sinir oluyor. o kız sana gelmez kardeş yol yakınken vazgeç bu sevdadan.
(bkz: En büyük aşklar nefretle başlar)
O yağmurlu havada içecek bir damla su bulamaz. Boşuna uğraşmasın.