bugün

(bkz: şerefsizin önde gidenleri)
böyle bir davranışta bulunan tipitiplerin insan olduklarına inanmıyorum kendilerini öfke ve şiddetle kınıyorum.her şeyimizi ona borçluyuz çünkü.
itin evlatlarıdır bunlar.lan hiç mi utanma yok okulunda bugun ogretmenin seni falakaya yatırmıyorsa bunu kıme borclusun ey okuzun onde geleni. ki ben olsam senin gibi ogrencilerin gozunun yasına bakmadan tekme tokat doverim konusmak yazmak bile anlamsız geliyor.lan hıyarın en onde geleni seni mezun eden okulun da yedi ceddini sikiyim ben seni calıstırcak isyerının de sulalesini sikiyim ,sana maası verıcek ellerı kesiyim ,evlenecek kadının zihniyetini de oturdugun evin temelini.hayata bakısını senin. sinir ettin beni be baslık sikiyim boyle zihniyeti derim ben en buyuk katil ulu onder ataturku cekemeyenler,yaptıklarına saygı gostermeyenlerdir.bunlar kellesi ucurulacak insanlardır ki ataturk gibi bir önder turkiye cumhuriyeti degil de baska bir ulkenin onderi olsaydı ona nasıl taparlardı, hakkında en kucuk bir terbiyesizlik yapanın gozunun yasına bakarlar mıydı biz boyle bir memleketin cocuguyuz iste ne yazık ki.
Bu tip insanların kesinlikle objektif ve tarih bilgisi yoksunu olduğunu söyleyebiliriz.Eğer tarih bilgileri ve ahlakları olsa bu tip aşağılıkça hamleler yapmazlardı.Sahipsiz öksüz olanlardanda bu beklenir.Bizim sahibimizde var önümüzde bir liderde var oda atatürk.O yüzden bu tip kişileri muhattap almamak gerekir.
(bkz.atatürk'ü sevmeyenler)
Kendilerini hiç sallamıyorum.O yüzden o kişilere s.kimden aşşağa kasımpaşa deyip allaha emanet ediyorum...
bu iddiayı ve daha fazlasını* yapanlar sayesinde müziğini dinlemeyi kesitiğim, albümleirni yaktığım* ve üstüne de "system of a down, bi defol git ya, harbi diyorum bi sie ya bi sie" demekten çekinmediğim, şarkısı çalan yerde zorunlu değilse oturmadığım, şarksını çalanları uyardığım, ve üstüne de bir pazarı kaybetme riskiyle satışlarında patlama yapmak isteyen zihniyetin planlarının ters gitmesi sonucu tutup da "biz değildik efendim, bizim haci bakkalın çocuğu bizi çok sever, o diğer adamı da sevmez, e tabi bunlar birleşince, çocuktur, yapmış bir defa delikanlı, ne bilsin bu kadar kızacağınızı" demek suretiyle tükürdüğünü yalayacak kadar küçük ve korkak bir zihniyet olduğunu bilmeme sebep olan iddia'nın sahibi system of a down tarafından yapılmış önerme.
kendilerine göre nedenleri vardır elbet, ama büyük ihtimalle "nedenler"i bu çağın değer yargılarıyla oluşturmuşlardır. atatürkün eylemlerini anlamak için 1900 lü yıllarda yaşamak gerekir.
tarih bilgisi olmadığının göstergesidir.
kurtuluş savaşında savaşmış bütün atalarına da hakaret eden insandır. bu gibi kişilerin aldığı her nefes bile zarardır.
Bu insanlar her seferinde Atatürk' ün bir çok kişiyi astırdığını söylerler. Bunlar devrim sözcüğünün ne anlama geldiğini bilmezler. Hiç bir devrim kansız olmamıştır. Ama en az kanlı devrimlerden biri bizimkidir.